ruka
 

To není vše, co umíme. Máme i podpultovky.

zarovka.svg

Porovnání všech nabídek i podpultovek
Garance nejlepší ceny

naradi.svg

Rychlejší aktivace a instalace 
Aktivace do 3 dnů

vlastovka.svg

Přes nás máte 14 dní na vyzkoušení
Bez závazků a rizik

hvezda.svg

Je to nezávazné a zdarma
Bez poplatků a provizí

Nezávazně poptat

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

 

5_hvezdicek.svg

Prověřený finanční poradce

Finanční poradce je odborník ve světě financí, který má rozsáhlý přehled na finančním trhu. Má pečlivě prostudované aktuální produkty bank a dalších institucí. Nejčastěji radí klientům s hypotékami, aby mohli co nejlépe zabezpečit svůj majetek nebo například konsolidovat půjčky. Spolupráce s finančním specialistou je také užitečná při rozhodování o investicích.


 

"Důkladně za vás prostuduji aktuální smluvní podmínky všech bank, především skryté poplatky a sankce, kterým pak můžete předejít."

Zdeněk Polášek
Hypoteční a investiční
specialista

Recenze zákazníků

Domluvte si nezávaznou schůzku

Finanční poradce musí podrobně znát vaši finanční situaci. Proto klientům musí položit důležité otázky týkající se měsíčního příjmu nebo nákladů na chod domácnosti. Důležitá je také otázka úvěrových závazků v bankach a jiných institucích, aby mohl vytvořit dokonalý finanční plán na míru.

Domluvit schůzku

Hypoteční kalkulačka online

Použití hypoteční kalkulačky je velmi jednoduché. Stačí zadat základní informace, jako je hodnota nemovitosti, výše úvěru, délka splatnosti půjčky a doba fixace. Po kliknutí na tlačítko "VYHLEDAT HYPOTÉKY" se zobrazí seznam nejvýhodnějších nabídek od různých bank, odhad úrokových sazeb a výše splátek.

Spočítat

 


Dum_rodinny.svg

Proč sjednat hypotéku přes nás?

Každý má požadavky na hypotéku jiné. Srovnáme za vás jednotlivé nabídky a poradíme vám, která varianta pro vás bude nejvýhodnější.

Nezávislé srovnání hypoték

Chceme vám vyřízení hypotéky maximálně usnadnit. Hypotéku s námi můžete sjednat rychle, jednoduše, online i osobně. 

Jednoduché vyřízení online i osobně

 

Šetříme váš čas i vaše peníze. Díky dlouhodobé spolupráci s poskytovateli hypoték pro vás můžeme vyjednat výhodnější podmínky.

Výhodnější podmínky

Recenze dlouhodobých klientů


Budova_pro_firmy.svg

Kalkulačka hypoték 2022

Porovnat hypotéky

 

 

Porovnání hypoték všech bank

Chcete si postavit vysněný dům, koupit byt, zařídit rekonstrukci nebo refinancovat? Pak pravděpodobně uvažujete o hypotéce. Volbou vhodného poskytovatele hypotéky můžete ušetřit tisíce korun ročně. Nezávazně srovnáme nabídky za vás a pomůžeme vám s výběrem.

 

 

Porovnat nejvýhodnější hypotéky


Proč mít osobního finančního poradce?

Finanční poradce je odborník ve světě financí, který přezkoumá aktuální hypotéky na trhu, investiční příležitosti, ideální pojištění, které máte k dispozici na základě vaší aktuální finanční situace.

Může vám ušetřit čas tím, že vám řekne, kteří věřitelé vás pravděpodobně přijmou, nebo jak zlepšit vaši žádost o konkrétní finanční produkt.

Hypoteční specialista má odborné znalosti hypotečního trhu, díky čemuž je schopen doporučit služby, které vám budou vyhovovat. Má také přístup k softwaru, který mu umožní vyhledávat hypoteční nabídky mnohem rychleji a důkladněji, než byste mohli sami.

Jedná se o člověka, na kterého se můžete vždy obrátit, když budete potřebovat poradit v oblasti financí a mít tak jistotu, že v případě jakýchkoliv překážek na to nebudete sami


 

Telefonni_sluchatko.svg

Osobně nebo online?

Zdeněk Polášek
Hypoteční a investiční
specialista"Chci být pro své klienty pojízdnou bankou,
pojišťovnou a investiční společností v jednom."