ruka
 

To není vše, co umíme. Máme i podpultovky.

zarovka.svg

Porovnání všech nabídek i podpultovek
Garance nejlepší ceny

naradi.svg

Rychlejší aktivace a instalace 
Aktivace do 3 dnů

vlastovka.svg

Přes nás máte 14 dní na vyzkoušení
Bez závazků a rizik

hvezda.svg

Je to nezávazné a zdarma
Bez poplatků a provizí

Chci i neveřejné nabídky

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

 

Televizor_starsi_zelena.svg

Lepší.TV

Chytrá televize Lepší.TV je vysílána přes internet po technologii OTT. Jaké podmínky u Lepší.TV musíte splnit, abyste mohli sledovat TV bez výpadků? Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se co nejlépe rozhodnout s výběrem televizních programové TV nabídky. Jsme nezávislí a za naše služby nic neplatíte.

Potřebujete Set-top box nebo máte smart TV, která vám umožní sledovat TV přes aplikaci? Které značky smart televizorů jsou kompatibilní s Lepší.TV, aby bylo možné sledovat programy bez Set-top boxu? Na kolik zařázení chcete službu využívat? Máte dostatečnou rychlost internetu nebo bude lepší zvolit jiného poskytovatele, který zajišťuje satelitní televizi nezávislou na internetu?

Tyto otázky vám zodpoví naši specialisté přes telekomunikace po telefonu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Chci vyzkoušet Lepší.TV

 

ozubene_kolo.svg

Lepší.TV umožní cestování v čase až 100 dní zpětně, nahrávání, pauza a pustit od začátku

Chytré funkce Lepší.TV

zarovka.svg

Bez starostí a zbytečných závazků. Službu můžete vypovědět kdykoliv s jednoměsíční výpovědní lhůtou

Bez závazku

hvezda.svg

Z pestré programové nabídky 130 kanálů si na Lepší.TV své oblíbené pořady vybere každý.

Filmy, sporty, dokumenty

 

Internetová televize Lepší.TV

Televize přes internet

Internetová televize Lepší.TV umožňuje vysílání pomocí pevného internetu na doma, přenosného internetu nebo mobilních dat v telefonu

Lepší.TV disponuje chytrými funkcemi, jako je zpětné zhlédnutí až 100 dní (s možností přetáčet reklamy), sledování programů na více zařízeních, funkce pauza a pustit od začátku nebo možnost sledování programů kdekoliv na cestách i po celé EU.

Pro příjem internetového televizního vysílání není až tak důležitá rychlost připojení, jako především stabilita linky, která by neměla vykazovat častější výpadky.

TV přes internet - Lepší TV recenze

Chci Lepší.TV přes internet

Jaké faktory brát v potaz při rozhodování?

Před tím, než se rozhodnete pro poskytovatele nové TV služby, si dobře rozmyslete, jakou technologii televizního vysílání zvolíte. Důležité faktory, které ovlivňují kvalitu obrazu na vašich televizorech jsou:

Symbol_wi-fi.svg

Kvalita, rychlost a technologie internetového připojení

Jestli jste fanoušek moderních technologií, jistě se neobejdete bez chytrých funkcí, které IPTV/OTT přináší. Internetová televize Lepší.TV uvádí minimální přenosovou rychlost 3 Mb/s, která by měla stačit k tomu, abyste mohli sledovat tv bez výpadků. Avšak rychlost internetu musí být stabilní. Pokud máte 4G LTE nebo bezdrátové připojení s nízkou a často kolísavou rychlostí, doporučujeme satelitní příjem TV signálu pomocí paraboly. Chcete-li ověřit možnosti stabilnějšího připojení, podívejte se na naše srovnání poskytovatelů internetu, které ověříme podle přesné adresy a zjistíme, zda-li máte možnost přejít na kvalitnější internet.

Televize.svg

Typ televizoru kompatibilní s aplikací Lepší.TV

Typ a datum výroby vašeho televizoru je důležitý, pokud chcete sledovat programy pomocí aplikace bez Set-top-Boxu. Výhodou sledování televize přes aplikaci je, že nemusíte platit pronájem nebo koupi nového zařízení (Set-Top-Boxu) a díky tomu ušetříte.

Internetová televize lepsi tv umožňuje sledovat vaše oblíbené pořady bez Set-top boxu v rámci aplikace s vybranými kompatibilními zařízeními. Nejčastější platformy podporující sledování programů v rámci aplikace jsou: Samsung Smart s operačním systémem TizenApple TV s tvOS, LG s OS WebOS nebo od Googlu Android TV s OS Android (např.: SONY, Panasonic, Philips, TLC, Thomson, JVC, a další). Standardně televizory disponují chytrými funkcemi od roku výroby 2017.

TIP: U starších typů televizorů lze sledovat programy vč. chytrých funkcí přes herní konzole (xBox, PlayStation) bez nutnosti pořízení Set-top boxu

Programová nabídka Lepší.TV

Vyzkoušejte Lepší TV online, zdarma s možností vrácení peněz

Pokud nebudete se službou spokojeni, nezaplatíte další platbu a služba se jednoduše ukončí. V případě pochybení ze strany Lepší.TV, vám do 30 dnů od aktivace služby vrátí peníze na váš účet.

 

Objednat a rovnou sledovat Lepší.TV