ruka
 

To není vše, co umíme. Máme i podpultovky.

zarovka.svg

Porovnání všech nabídek i podpultovek
Garance nejlepší ceny

naradi.svg

Rychlejší aktivace a instalace 
Aktivace do 3 dnů

vlastovka.svg

Přes nás máte 14 dní na vyzkoušení
Bez závazků a rizik

hvezda.svg

Je to nezávazné a zdarma
Bez poplatků a provizí

Nezávazně poptat

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

 

NejPřipojení TV recenze

V naší recenzi jsme se zaměřili na internetovou televizi od NejPřipojení TV. Vyzkoušeli jsme oba televizní balíčky, které nabízí a celkově jsme byli spokojeni s uživatelským prožitkem. Uživatelské rozhraní je intuitivní a snadno ovladatelné, a to jak na televizi, tak na mobilních zařízeních nebo počítači. Proces instalace a párování aplikace s účtem byl snadný a bez problémů. Vše fungovalo bezchybně a kvalita příjmu obrazu byla vysoká. Pro uživatele, kteří nemají chytrou televizi, je možnost sledování TV pomocí Set-top boxu. Navíc vám automaticky aktivují doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma, což je příjemný bonus.

Úvodní fotka lidi

ROZCESTNÍK:  

O NejPřipojení TV

NejPřipojení TV je internetová televize, která nabízí dva základní tarify a řadu doplňkových balíčků s dalšími programy. Tuto televizi lze sledovat na různých zařízeních, jako jsou webové prohlížeče, Xbox, mobily, počítače a Smart TV. Pokud nemáte takové zařízení, můžete si prostřednictvím Nejpřipojení.cz zakoupit Set-top box. Díky této službě můžete kdykoliv zrušit své předplatné, a navíc máte možnost nahrávání nebo zpětného zhlédnutí, pokud nestíháte sledovat své oblíbené pořady v běžném vysílacím čase.

Televizor_starsi_zelena.svg

Ceník NejPřipojení TV

65 programů na 1 zařízení

za 169 Kč Měsíčně

  • Doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma
Vyzkoušet
65 programů na 4 zařízení

za 199 Kč Měsíčně

  • Doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma
Vyzkoušet
108 programů na 4 zařízení

za 499 Kč Měsíčně

  • Doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma
Vyzkoušet

Nejpřipojení.cz poskytuje dva TV tarify s možností sledování na 1 nebo 4 zařízeních. 

Základní tarif za 169 Kč vám umožňuje sledovat 65 programů na 1 zařízení s možností zpětného zhlédnutí až 7 dní a nahrávání programů na 30 dní. Tento tarif je bez závazku.  

Tento stejný tarif je možné sledovat na 4 zařízeních za cenu 199 Kč měsíčně. 

Vyšší tarif zahrnuje 107 programů za 499 Kč, které můžete sledovat 4 zařízeních a obsahuje všechny chytré funkce jako základní tarif. 

Doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma 

Pokud si zakoupíte základní nebo vyšší balíček NejPřipojení TV, budou vám automaticky spuštěny všechny doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma. To znamená, že si můžete vyzkoušet širokou škálu dalších programů zdarma po dobu 3 měsíců a pak se rozhodnout, zda je chcete začlenit do svého předplatného nebo jejich používání ukončit. Je to dobrá možnost, jak vyzkoušet nové programy bez závazku a rozhodnout se, zda vám budou vyhovovat. 

Mezi oblíbené balíčky patří Sport. Tento balíček je k dispozici za cenu 99 Kč měsíčně a obsahuje řadu sportovních kanálů včetně Nova Sport 1, Nova Sport 2, Eurosport 1 a 2, Arena Sport 1 a 2, Sport5 a Golf, všechny v HD kvalitě. Tato nabídka je určena pro sportovní fanoušky, kteří chtějí sledovat širokou škálu sportů a zápasů v kvalitním obrazu. Je to jedna z mnoha doplňkových nabídek, které lze přikoupit k základnímu nebo vyššímu balíčku. 

Základní informace o NejPřipojení TV

65 programů na 1 zařízení 169 Kč měsíčně
65 programů na 4 zařízení 199 Kč měsíčně
107 programů na 4 zařízení 499 Kč měsíčně
Aktivace 0 Kč
Set-top box Arris VIP 4302 2 499 Kč jednorázově
Počet licencí v ceně 1 nebo 4
Maximální počet licencí 4
Zpětné zhlédnutí Ano, až 7 dní
Funkce nahrávání Ano, až 100 hodin na 30 dní
Funkce pauza Ano
Sledování po celé EU Ano
Filmový archív (VoD) Ano
Na zkoušku Ne, doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma
Smluvní závazek Bez závazku

Vybrat balíček


Výhody a nevýhody NejPřipojení TV 

NejPřipojení TV funguje jako předplatné, které si můžete kdykoli zrušit. Přístup k televizi máte až do konce fakturačního období. Službu lze jednoduše ukončit na stránce "Účet".

Pokud patříte mezi uživatele, kteří si chtějí uchovávat nahrávky televizních pořadů na delší dobu, může být pro vás nevýhodou nízký limit pro nahrávání u služby NejPřipojení TV. Limit pro nahrávání je zde nastaven na 20 hodin, což může být pro některé omezující. 

Fotka o nečem

Výhody NejPřipojení TV

  • Profesionální i ochotná zákaznická zkušenost
  • Televizní platforma funguje na bázi předplatného
  • Možnost sledování bez Set-top boxu
  • NejPřipojení TV obsahuje chytré funkce
  • Podpora na webu přes chat

Fotka o nečem

Nevýhody

- Limit pro nahrávání pouze 20 hodin

-  Minimum sportovních programů v základním balíčku


Jak sledovat NejPřipojení TV?

Nejpřipojení TV můžete sledovat televizi na mnoha různých zařízeních, včetně chytrých televizí s operačními systémy Android TV, tvOS, Tizen, WebOS nebo prostřednictvím multimediálních boxů s Androidem, webového prohlížeče nebo Xboxu. Mezi značky televizí, na kterých můžete aplikaci používat, patří Samsung, LG, Sony, Philips, Xiaomi, TCL, Thomson, Hisense, JVC, Toshiba nebo Gogen. 

Sledování přes Set-top box

Pokud chcete sledovat televizi prostřednictvím služby Nejpřipojení, ale nemáte chytrou televizi, tak budete potřebovat set-top box. Tento chytrý přijímač televizního vysílání je propojen s televizí pomocí HDMI kabelu a umožňuje snadné a pohodlné sledování televize. Set-top box Arris, který si můžete zakoupit za 2 499 Kč. Službu můžete také využívat na vlastním set-top-boxu dle požadovaného typu. Přehrání firmwaru na vaš zařízení stojí 350 Kč. Lze využít: Arris VIP4205, Arris 1113, Arris VIP1103, Arris 4302, Arris 5305, Albis SG 800, Albis 8073 a Motorola VIP1103.

Podporované aplikace, zařízení a zátěž na internet

Aplikace pro Android TV (Sony, Philips, Xiaomi, TCL, Thomson, Hisense, JVC, Toshiba, Gogen…) Ano
Aplikace pro tvOS (Apple TV) Ano
Aplikace pro zařízení iOS (iPhone, iPad) Ano
Aplikace pro OS Tizen (Samsung) Ano
Aplikace pro WebOS (LG) Ano
Aplikace pro Windows 10 a 11 (PC, Xbox…) Ano
Aplikace pro My home screen (Panasonic) Ne
Set-top box v pronájmu Ne
Set-top box jednorázový odkup 2 499 Kč
Zátěž internetu pro HD stanice 10 Mb/s

Vybrat balíček

Zákaznická podpora

Naše zkušenost s podporou Nejpřipojení.cz byla velmi pozitivní. Reagovali rychle a byli jsme spokojeni s odpovědí na naše dotazy. Služba live chatu umožnila rychlou komunikaci a efektivní řešení problémů.

Podpora pro zákazníky Telefon, e-mail, chat
Pracovní doba pondělí až pátek 9:00 - 19:00
Víkendy a svátky Zavřeno

Hvězda modrá.svg

Hodnocení NejPřipojení TV

V závěrečném hodnocení recenze TV od Nejpřipojení lze říct, že se jedná o velmi kvalitního poskytovatele internetové televize. Ve srovnání s ostatními většími společnostmi jsme byli s jejich službami velmi spokojeni. Kvalita obrazu v HD je vysoká a nabídka programů dostatečně široká pro potřeby většiny diváků. Držíme jim palce, aby si udrželi tuto vysokou úroveň služeb i nadále.

Hodnocení 9,2/10


Výběr - ukázání prstem modrá.svg

Recenze poskytovatelů TV přes internet

Přečtěte si recenze ostatních poskytovatelů internetové televize (IPTV/OTT) nebo si rovnou porovnejte ceny a programové balíčky zde.

 

Vodafone TV recenze

O2 TV recenze

Podrobnou recenzi připravujeme

Telly recenze

NejPřipojení TV recenze

Podrobnou recenzi připravujeme

Lepší.TV recenze

Nordic TV recenze

Podrobnou recenzi připravujeme

 

Porovnat ceny a balíčky poskytovatelů TV