ruka
 

To není vše, co umíme. Máme i podpultovky.

zarovka.svg

Porovnání všech nabídek i podpultovek
Garance nejlepší ceny

naradi.svg

Rychlejší aktivace a instalace 
Aktivace do 3 dnů

vlastovka.svg

Přes nás máte 14 dní na vyzkoušení
Bez závazků a rizik

hvezda.svg

Je to nezávazné a zdarma
Bez poplatků a provizí

Chci i neveřejné nabídky

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

 

Nejlepší streamovací platformy 2022

Netflix? HBO Go? Nebo raději dáte přednost další oblíbené produkci z Disney + nebo Hulu díky použití  VPN (virtuální privátní síť)? Proč ne! Doporučujeme ty nejlepší streamovací platformy a věřte, že je na co se dívat!

V našem článku se zaměřujeme na streamovací služby, včetně zahraničních platforem, které jsou k dispozici pouze přes VPN. Chcete být součástí příběhu prvního hraného seriálu ze světa Star Wars jako je The Book of Boba Fett na Disney+? Nebo raději žhavý příběh jednoho z prvních skandálů na internetu herečky Pamely Anderson a Tommyho Leeho v seriálu Pam & Tommy na Hulu? Prostřednictvím VPN můžete sledovat širší nabídku exkluzivních filmů a seriálů přes streamovací platformy, které prozatím v Česku nejsou spuštěny! 

Úvodní fotka lidi

Ještě nepoužíváte VPN?

TIP: Jaké jsou výhody VPN a k čemu se používá?

A teď k věci! Jaké streamovací služby doporučujeme?

HBO Max, Disney Plus, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video (2022)

HBO Max (HBO Go)

HBO Go je stále oblíbená platforma milovníků filmů a úspěšných seriálů, i přes to již 8. března 2022 dorazí do Česka s novými epickými zážitky  HBO Max, které nahradí stávající HBO Go. Hlavní novinkou je, že na HBO Max můžete sledovat filmy již 45 dní po uvedení do kin. K dispozici budou filmy ve 4K kvalitě nebo prostorový zvuk. Další výhodou bude možnost sledování na třech zařízeních zároveň namísto původních dvou.  

Služba má bohatou nabídku exkluzivních filmů a seriálů, které na jiných platformách nenaladíte. Najdete zde ostře sledované seriály jako je Hra o trůny, Černobyl, Watchman nebo Westworld a samozřejmě také pořádnou dávku nejnovějších celovečerních filmů. Určitě je na co se dívat!

Filmy jsou k dispozici v českém dabingu, v původním jazyce, s titulky. Velkou výhodou je hodnocení většiny pořadů od IMBd, díky kterému snadno zjistíte, zda daný pořad stojí za pozornost.

 • Adresa: https://hbogo.cz
 • Cena: 199 Kč / měsíčně
 • Současné streamování: 3
 • Exkluzivní obsah: Ano
 • Podporovaná zařízení: Amazon Fire, Roku, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, iOS, PlayStation, Mac, webové prohlížeče, Samsung Smart TV, Xbox, TiVo

Disney Plus

Chcete se podívat na The Mandalorian nebo Winter Solider? Použijte VPN a získejte přístup do Disney Plus! Platforma se vyvíjí stále lépe a postupně se objevuje ve více zemích. V Česku tato platforma zatím není dostupná, ale s virtuální privátní sítí tento problém jednoduše vyřešíte.

Těšit se můžete na kultovní produkce Marvel, Star Wars nebo dokonce 30 sérií seriálu Simpsonovi. Kromě toho je služba relativně levná a poskytuje přístup k mnoha obsahům v 4K kvalitě s barevnou paletou HDR. Takže pokud máte televizor podporující 4K a rychlý a spolehlivý internet, nabídku společnosti Disney jistě oceníte. Trápí vás pomalý nebo nestabilní internet?

Ověřte si dostupnost internetu podle adresy

Během pandemie společnost Disney také představila některé filmy v přístupu na vyžádání. Nemohli se dostat do kina, tak skončili tady. Jedná se například o Mulan, která byla k dispozici za 30 dolarů.

Služba je k dispozici ve Spojených státech, Velké Británii, Austrálii, na Novém Zélandu a v některých zemích Evropy. Když se připojíte přes VPN, butete muset zvolit takový server, který bude přenosy umožňovat.

 • Adresa: https://disneyplus.com
 • Cena: od $ 7 / měsíčně
 • Současné streamování: 4
 • Exkluzivní obsah: Ano
 • Podporovaná zařízení: Amazon Fire TV a Fire tablety, Roku, Chromecast, iOS, Android, Android TV, Apple TV, Xbox, webové prohlížeče, PlayStation, Sony Smart TV, Chromebooky, zařízení Samsung a LG

Netflix

Jedna z nejoblíbenějších platforem pro streamování Netflix překročila v roce 2021 hranici 200 miliónů aktivních uživatelů.

Její nejdražší verze (319 Kč / měsíčně) nabízí přístup k obsahu v rozlišení 4K + HDR, takže pokud máte stabilní připojení k internetu a 4K televizi, tuto variantu vám můžeme rozhodně doporučit.

TIP: Ověřte si rychlejší internet na vaší adrese

Netflix si získal obrovskou popularitu po zavedení seriálu House of Cards v roce 2013, který se od roku 2016 začal vysílat s českým dabingem pod názvem - Dům z karet. Aktuálně mezi nejlepší seriály na Netflixu patří Perníkový táta, Sherlock, Narcos, Peaky Blinders nebo třeba dramatické sci-fi o hrůzách budoucnosti - Černé zrcadlo (Black Mirror).

Netflix je také vysoce kvalitní rafinované rozhraní nebo systém doporučení pomocí AI, který funguje dobře. Nabídka je silně závislá na regionu –Takže stojí za to použít VPN, abyste viděli, co můžete vidět v jiných zemích.

 • Adresa: https://www.netflix.com/cz/
 • Cena: od 199 Kč / měsíčně
 • Současné streamování: 1-4
 • Exkluzivní obsah: Ano
 • Podporovaná zařízení: Android, iOS, webové prohlížeče, Apple TV, Chromecast, Fire TV, Nvidia Shield, Roku, Smart TV, PlayStation, Xbox, různé typy set-top boxů

Hulu

Hulu je ideální volba, pokud jste fanouškem amerických filmů a seriálů. Tuto službu můžete vyzkoušet po dobu 7 dnů zdarma, a poté se rozhodnout, zda budete chtít službu využívat. Hulu také poskytuje živé televizní vysílání s více než 65 televizními kanály.

Oblíbená streamovací platforma Hulu je k dispozici ve Spojených státech. Těší se velkému zájmu především mezi lidmi, kteří nesledují klasickou televizi a místo toho dávají přednost modernějšímu řešení.

Služba má také zajímavá partnerství a propagační akce. Například za $ 12.99 / měsíčně si můžete koupit přístup k Hulu, Disney Plus a ESPN +. Také je potřeba použít VPN.

 • Adresa: https://www.hulu.com/welcome
 • Cena: od $ 5.99 / měsíčně
 • Současné streamování: 2
 • Exkluzivní videa: Ano
 • Podporovaná zařízení: Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, Echo Show, Fire Tablets, Fire TV, iOS, LG TV (vybrané modely), Nintendo Switch, Mac, webové prohlížeče, PlayStation, Roku, Samsung TV (vybrané modely), Xbox

Amazon Prime Video

Platforma Amazon Prime Video nabízí přes 80 seriálů a filmů s českými titulky, 20 s dabingem a 16 s oběmi možnostmi. Je k dispozici po celém světě a dostupnost filmů závisí na lokaci stejně, jako na Netflixu. Z tohoto důvodu také stojí za to použít VPN, abyste zjistili, jaký obsah sledují uživatelé z jiných koutů světa. 

Prime má často to, co na Netflixu nenajdete, a naopak. Je proto výhodné používat obě platformy. Otázkou je, zda budete mít dostatek času sledovat tolik obsahu? Pravděpodobně nebudete mít na výběr, protože v Prime bude nový seriál – Pán prstenů! Ano, je možné, že Hra o trůny bude mít důstojného soupeře! Pán prstenů zatím neexistuje, ale Prime má ve své databázi stále spoustu vynikajících filmů a seriálů. Rozhodně jedna z nejlepších platforem, pokud jde o výběr obsahu.

Nejoblíbenější pořady, které na Amazon Prime můžete sledovat jsou: Cestovatel, Hledači pravdy, Podzemní železnice nebo nová reality show se známou tváří Top Gearu Jeremym Clarksonem - Clarksonova farma.

 • Adresa: https://amazon.com/amazonprime
 • Cena: $ 12.99 / měsíčně
 • Současné streamování: 3
 • Exkluzivní videa: Ano
 • Podporovaná zařízení: Fire TV, Fire Tablets, iOS, Chromecast, Xbox, PlayStation, Smart TV, Blu-ray přehrávače, Apple TV, Roku

Porovnání poskytovatelů internetové a satelitní TV

Sledujte své oblíbené pořady díky porovnání poskytovatelů digitální TV podle vašich zvolených, oblíbených kanálů a objevte tu nejlepší nabídku na své adrese. Digitální televize, známá pod zkratkou DVB, slibuje vyšší kvalitu obrazu i zvuku než analogová televize. Vybrat si můžete mezi satelitní televizi a internetovou televizí.

Porovnat aktuální ceny a programy

Přečtěte si také

starlink_sat_net.png

Satelitní internet Starlink snižuje ceny také v Česku

Satelitní internet Starlink oznámil snížení ceny internetu, která je nyní k dispozici novým ...
Číst
mame_radi_cesko3.jpg

Skupina Prima od 1.6.2022 omezuje přetáčení reklam přes IPTV a OTT

Prima od 1. června 2022 omezuje přetáčení reklam na všech svých devíti kanálech v rámci zp ...
Číst
VF Android.png

Vodafone TV spouští aplikaci pro televizory se systémem Android

Vodafone oznámil dostupnost aplikací pro televizory s Android TV. Týkat by se to mělo modelů mlad ...
Číst

Všechny články

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
jak spravne vybrat.jpg

Jak správně vybrat mobilní tarif

Srovnání mobilních tarifů. Vyberte si levný neomezený tarif na míru.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Rychlý a stabilní internet podle vašich představ. Srovnáváme nabídky poskytovatelů internetu.
Číst