Vyjednáme nejlepší internet
a tarify pro firmy

Porovnáme aktuální nabídky operátorů a zajistíme pro vaši firmu
nejlepší možné řešení na volání, internet, zabezpečení i firemní benefity.

 

 
Výběr - ukázání prstem modrá.svg

Kompletní firemní řešení

dalekohled.svg

Zajistíme pro vás nejlepší vyjednávací pozici s poskytovateli, kterou můžete jako firma na trhu dostat.

Nezávislé porovnání velkých i menších operátorů

hvezda.svg

Díky tomu, že s poskytovateli jednáme na pravidelné bázi, dokážeme pro vás vyjednat exkluzivní podmínky.

Dokážeme ušetřit až 35 % nákladů

zarovka.svg

Vytvoříme kalkulace dostupných operátorů a vy si nezávazně vyberete tu nevjýhodnější

Za naše služby nic nezaplatíte

Výhodné volání, internet, zabezpečení a benefity pro firmy

Jednou z cest, jak na svých firemních nákladech výrazně ušetřit, je porovnání mobilních tarifů, internetu a dalších služeb související s telekomunikacemi. Ceny jednotlivých poskytovatelů se totiž výrazně liší a objevení nejvýhodnější nabídky se často rovná ušetření desítek procent. Díky službě Porovnejsito, která je největším nezávislým srovnávačem internetu a mobilních tarifů na českém trhu, můžete i vy najít nejlepší možné řešení na volání, internet nebo firemní benefity.


Globus modrá.svg

Rychlý a spolehlivý internet pro firmy

Porovnejsito.cz vám pomůže zajistit nejvýhodnější B2B řešení internetu podle vašich přesných požadavků. Samozřejmostí může být garantovaná rychlost pro download i upload, veřejná IP adresa, VPN připojení, proaktivní monitoring sítě, záložní LTE a v neposlední řadě technická podpora 24/7.

mobilni_telefon.svg

Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance

Ať už chcete výhodný mobilní tarif pro malou, střední, nebo velkou firmu, jste na správném místě. Vyjednáme a zajistíme nabídku nejlepších možných tarifů pro vaši firmu vůči vašim požadavkům a potřebám. Nezávazně vám vytvoříme kalkulace daných operátorů a vy si sami vyberete nejvýhodnější variantu.

Telefonni_sluchatko.svg

VoIP volání přes internet

Pokud máte menší nebo větší kontaktní zákaznické centrum,  pravděpodobně budete potřebovat levné volání přes internet VoIP, díky kterému můžete volat a přijímat hovory přes internet ze všech sítí, a to ať už přes počítač, IP telefon nebo mobilní telefon kdekoliv po světě.

Stit_bezpecnost.svg

Komplexní doplňkové služby

Můžete se spolehnout na komplexní řešení telekomunikačních služeb v podobě zabezpečení prostor, zabezpečení dat, cloudové řešení, pronájem zařízení, vozové parky i další služby související s vašim podnikáním. 

tomfb.PNG
„Kluci z Porovnejsito mi zařídili internetové připojení na moji byznys konferenci pro 200 lidí, která byla zcela mimo infrastrukturu.“

Tomáš ZdražilMajitel | Investree s.r.o., Organizátor konference | Cashflow summer
otakarfb.PNG
„Porovnej si to nám ušetřili na mobilních tarifech a zajistili nám profesionální řešení internetu pro náš sklad. Oceňuji také skvělý osobní přístup.“

Otakar JaníkCEO | Svět plodů
petrfb.PNG
„K tomu, abychom mohli tvořit on-line světy nebo videa ve virtuální realitě, potřebujeme vysokou přenosovou rychlost a stabilitu připojení k internetu. Tohle nám v Porovnejsito zajistili nad naše očekávání.“

Petr SanetrníkJednatel | Webfusion, VR Education, VR Motion, CrypWiz.io
adamfb.PNG
„S touhle firmou spolupracuji již druhým rokem. Pomáhají plnit sny o bydlení a stabilním internetovém připojení nejen mým klientů, ale i známým a obchodním partnerům. Spolupráci s touto firmou mohu jen doporučit.“

Adam ŠimoníkRealiťák roku 2019 a druhé místo 2020 z celé ČR | VojtaReality

Nejlepší řešení pro firmy | Porovnejsito.cz

Vyplňte formulář, specialista vás bude kontaktovat a společně proberete detaily nového řešení.

Co potřebujete prověřit?

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

Ptáte se

Chtěl bych zajistit podmínky na míru. Jak na to?
Stačí vyplnit krátký dotazník, který se nachází přímo nad tímto dotazem. My vaši nezávaznou poptávku vyhodnotíme a následně vás zkontaktuje náš specialista pro firemní klientelu a podrobně s vámi probere všechny požadavky.
Je možné zajistit vyšší rychlost internetu než se nabízí běžné klientele?
Samozřejmě je to možné. Ve vybraných lokalitách se nabízí i řešení se symetrickou rychlostí download/upload, a to v nejvyšší možné kvalitě dané služby.
Zajistíte mi stabilní řešení pro chod platebních terminálů?
Ano, firemní řešení nabízí kvalitu, která se zaručuje za bezchybný chod platebních terminálů. Všechny možné varianty vždy utvoří jednotnou datovou síť, která je pro tyto případy ideální.
Je v rámci služeb pro firmy zaručena i technická podpora 24/7?
Ano, technická podpora 24 hodin denně/7 dní v týdnu je samozřejmostí, stejně tak jako garantovaný servis. Poskytovatelé se za tyto služby smluvně zaručují.

Je to snadné

1
tuzka.svg

Vyplňte nezávazný formulář

Kterým nás zkontakujete

2
Telefonni_sluchatko.svg

Náš specialista pro firemní tarify

Se vám následně telefonicky ozve

3
Vaha.svg

A pokusí se vyhovět

Všem vašim požadavkům a představám

4
Diamant.svg

Po vzájemné domluvě

Zařídíme kompletní realizaci služeb