spojeni_retez.svg

Spolupracujeme s ověřenými partnery


Na tétu stránce si můžete otestovat rychlost vašeho připojení k internetu. Měření rychlosti připojení probíha ve 3 krocích (měření download, upload a ping). Tento server automaticky generuje množství statistik měřených rychlostí připojení, které samostatně zobrazuje. Například lze získat přehled o xDSL, optice, 4G LTE nebo Wifi.

 

CETIN_logo.png

CETIN a.s. provozuje a vlastní největší datovou a komunikační síť, která pokrývá celé území ČR. Sami sebe nazývají  "dělníky internetu", protože se starají o správné fungování sítě, zajišťují nové výstavby a neustále investují do zrychlování internetu.

LOGO_ARECENZE.png

Portál ARECENZE.CZ byl založen v roce 2016 s myšlenkou zjednodušit výběr několika druhů spotřebičů. Nyní pracuje na tom stát se nejdůvěryhodnějším portálem, na kterém můžete začít výběr jakéhokoliv produktu nebo služby. S výběrem vám pomohou srovnávací testy, výběry nejlepších produktů, recenze, podrobné články i názorná grafika.

LOGO_5NEJ.png

5nej.cz patří mezi největší portály se srovnáními a recenzemi služeb v ČR a na Slovensku. Snaží se přidávat nezaujatý obsah, který čtenáři dokáže pomoci si vybrat tu správnou službu. A to díky hodnocení desítek parametrů přehledně srovnaných do čitélné tabulky.

 

Peníze.cz je největší finanční web v České republice. Dozvíte se zde vše ohledně daní, finančních kalkulaček, formulářů, hypoték, investic, měnových kurzů, pojištění, sociálních dávek, spoření a účtů. To vše pod jednou doménou.

testado_logo.png

Testado.cz je recenzní online magazín, který připravuje velké testy, porovnání a recenze mnoha produktů a služeb. Jejich misí je vybrat ty nejlepší produkty v poměru cena a výkon, protože svět internetu je zbožím doslova zaplaven a vybrat si správně bývá často oříškem.

 

vojtareality_logo.png

Společnost MARA RK působí již šestým rokem na trhu nemovitostí, ale čerpá z letitých zkušeností svých pracovníků. Například vedoucí obchodu a rozvoje pan Marek Špunda má praxi v oboru okolo 15ti let. Obchod pojímájí velmi lidsky, přátelsky a pracují rychle a zároveň valitně.

 

 

 

VR-Education-logo.png

 

VR education je tým lidí, kteří chtějí stále objevovat nové metody a nástroje jak zefektivnit školící procesy a posunout uživatelský zážitek na nepoznanou úroveň. Jako jediní v ČR jsou to certifikovaní experti.

logo-profit-inzerce.cz.png

Společnost Profit se již téměř 30 let zabývá inzercí a službami s inzeráty spojenými. Ve světě inzerce nyní patří mezi absolutní jedničky na trhu, a to převážně díky své flexibilitě. Navíc má široký rozsah služeb, tudíž na jejím webu můžete inzerovat vše, co potřebujete. 

vojtareality_logo.png

VojtaReality je realitní kancelář, která se zaměřuje především na prodej a pronájem bytů, domů, pozemků a developerských projektů. Díky spolupráci s profi týmem je společnost schopna poskytnout odborné znalosti jak v právní, tak ve finanční oblasti.

 

 

bzcompany_logo.png

BZCompany působí na české trhu již od roku 2006 a dlouhodobě se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oboru informačních technologií a to především v oblasti internetu a reklamy. Hlavním je cílem je ale vývoj webových portálů a aplikací.

 

penize-logo.png

Prostřednictvím portálu Porovnej24.cz máte nejen možnost si porovnat produkty pojišťoven a dodavatelů energií a vybrat si pro vás ten nejvýhodnější, ale rovnou si on-line pojištění nebo energie sjednat. Nemusíte nikam chodit a nikde čekat, získáte tu nejlepší cenu na trhu s množstvím slev. 

 

 

VR-Motion-logo.png

VR Motion je společnost fungující od roku 2019 ve VR videoprodukci, pracující s myšlenkou převodu klasického vzdělávání do virtuální reality. Jako jediní v ČR jsou certifikovanými experti.

 

radirna_logo.png

Radírna, to jsou tipy, triky, rady a fígle, jak si ze svých počítačů, mobilů, tabletů a další elektronické havěti udělat užitečné pomocníky. V jejich rozhraní můžete sledovat všemožné zajímavé články, fotky a videa, které se Vám snaží poradit.

svet_plodu_logo.png

Svět plodů Internetový obchod s ořechy, sušeným ovocem a superfoods. Na prodejnách v Brně, Zlíně a Olomouci vás naučí, jak má chutnat ořech! Nic neskrývají a rádi vás při nákupu nechají nejprve všechno ochutnat. Vše se dováží nejkratší možnou cestou, takže se k vám dostane krásně čerstvé.

m11reality_logo.png

M11 reality invest je realitní kanceář zakládající si na dlouholeté zkušenosti svých makléřů. Staví na hlavním mottu REALITY JINAK. Od své konkurence se liší hlavně ve věcech týkajících se přístupu k lidem. Individuální přístup se projevuje hlavně v tom, že hlavní slovo má vždy klient, ne společnost.

Cashflow_Summer_logo.png

Cashflow summer se řídí tím, že podnikatele, freelancery, investory a hlavně přátele poznáte nejlépe neformálně a v punkových podmínkách. Od roku 2014 se každý ročník vyvíjel a měnil, až se z kongresového centra dostali na pláž. Rostli jsme společně. A tak to bude pořád.

wbfsn.PNG

Webfusion to je tvorba webových stránek, www, webů, webdesign, internetový marketing a SEO. Prioritou je pochopit byznys klienta, jeho záměr a cíle do budoucna. Hlavním cílem je, aby měl klient ze své počáteční investice do webu nebo online marketingu dlouhodobý zisk.

Entuzio.cz je recenzní portál, který na základě nezávislých srovnávacích testů sestavuje žebříčky nejlepších prodejen, píše recenze a radí spotřebitelům s výběrem.

Zdeněk Polášek je nezávislý finanční poradce v oblasti hypoték, pojištění a investic. Na trhu působí od roku 2012 a za tu dobu nasbíral stovky spokojených klientů a pozitivních recenzí. Disponuje všemi potřebnými zkouškami ze strany ČNB k vykonávání své činnosti