ruka
 

To není vše, co umíme. Máme i podpultovky.

zarovka.svg

Porovnání všech nabídek i podpultovek
Garance nejlepší ceny

naradi.svg

Rychlejší aktivace a instalace 
Aktivace do 3 dnů

vlastovka.svg

Přes nás máte 14 dní na vyzkoušení
Bez závazků a rizik

hvezda.svg

Je to nezávazné a zdarma
Bez poplatků a provizí

Nezávazně poptat

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

 

nh
 

Porovnání IPTV a OTT 2023
Nejlepší poskytovatelé televize

Lepší.TV

od 99 Kč

Vyzkoušet
NejPřipojení TV

od 169 Kč

Vyzkoušet
O2 TV

od 349 Kč

Vyzkoušet
Telly

od 250 Kč

Vyzkoušet

Proč nám můžete věřit? Ověřili jsme 8 poskytovatelů internetové televize. Jsme jedničky v oblasti telekomunikací a máme za sebou již 23 nezávislých testů.
Hodnocení portálu
 


Jak jsme poskytovatele TV porovnávali?

Aby měly výsledky našeho testu co největší váhu, vzali jsme v potaz 26 hodnotících kritérií například v podobě ceny, počtu programů, počtu licencí, kompatibilních aplikací a zařízení nebo chytrých funkcí. Vzhledem k tomu, že jsou některé parametry pro zákazníky důležitější než jiné, udělili jsme jednotlivým parametrům různou bodovou váhu na základě jejich důležitosti.

Klíčová hodnotící kritéria

Když se řekne televize, téměř každý se jako první soustředí na počet programů. Hodnocení jsme tedy založili nejen na celkovém počtu programů, ale zaměřili jsme se také na počet počet filmových, sportovních, dokumentárních a lifestylových programů, které jsme hodnotili pozitivními body a počet regionálních a cizojazyčných programů, které jsme se rozhodli hodnotit negativními body. Dalším klíčovým parametrem byl počet dní, kdy je možné zpětné zhlédnutí pořadů a počet licencí v rámci měsíčního paušálu. Při hodnocení jsme brali v potaz také cenu za pronájem Set-top boxu, zátěž linky pro HD stanice, možnost připojení více zařízení v rámci služby a také zvýhodnění, která jednotliví poskytovatelé nabízejí.


Lepší.TV recenze

Lepší.TV je chytrá a vyspělá televize s širokou škálou funkcí a výhod, která poskytuje uživatelům skvělý zážitek ze sledování filmů a seriálů v kombinaci s pohodlným a snadným ovládáním. Lepší.TV nabízí přístup k širokému výběru televizních kanálů a filmů prostřednictvím internetového připojení. Můžete si vybrat ze širokého spektra balíčků kanálů podle vašich preferencí a za příplatek získat přístup k premium obsahu jako jsou filmy a seriály. Lepší TV také nabízí možnost sledovat obsah na více zařízeních současně a ukládat pořady do cloudu pro pozdější přehrání. Je to pohodlný a flexibilní způsob, jak sledovat televizi, aniž byste byli omezeni klasickým televizním programem.

Výhody Lepší.TV

Lepší TV má řadu výhod, které ji činí atraktivní volbou pro sledování televize. Mezi ně patří široký výběr televizních kanálů a filmů, takže si určitě každý najde to své. Kromě širokého spektra balíčků kanálů, který si zvolíte podle vašich preferencí a kdykoliv je pak můžete měnit nebo rozšiřovat, si můžete dokoupit exkluzivní balíček lineárních kanálů HBO vč. streamovací platformy HBO Max.

Lepší TV vám umožňuje sledovat obsah na více zařízeních současně a funguje po celé EU, takže můžete mít televizi vždy po ruce, ať už jste kdekoliv.

Možnost ukládat pořady do cloudu: Lepší TV vám umožňuje ukládat pořady do cloudu pro pozdější přehrání, takže můžete sledovat, co chcete, kdy chcete..

Pohodlné ovládání: Lepší TV má intuitivní a snadno použitelné ovládání, takže se s ní snadno zorientujete.

 

Zobrazit celou recenzi Lepší.TV

Úvodní fotka lidi
Lepší.TV můžete sledovat odkudkoliv a na jakémkoliv chytrém zařízení.

Ceník balíčků Lepší.TV

MAX

za 289 Kč Měsíčně

 • až 145 programů
Vyzkoušet
KLASIK

za 199 Kč Měsíčně

 • až 136 programů
Vyzkoušet
MINI

za 99 Kč Měsíčně

 • až 43 programů
Vyzkoušet

S balíčkem MAX získáte až 145 TV programů a 2341 filmů ke zhlédntí zdarma. Kromě neomezeného nahrávání, balíček MAX obsahuje vybrané kanály s možností sledování pořadůaž 100 dní zpětně.

V nejžádanějším balíčku KLASIK získáte až 136 TV programů, ze kterých lze vybrané kanály sledovat až 30 dní zpětně.

balíčku MINI Lepší.TV nabízí až 43 TV stanic s možností přehrávání pořadů až 30 dní zpětně a archívu s více než 400 filmy. Zena balíčku MINI je 99 Kč/měs.

Lepší.TV nabízí také balíček HBO, který obsahuje HBO MAX a programy HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD, Cinemax 1 HD, Cinemax 2 HD. a více než 1292 filmů a 252 seriálů. Balíček HBO si můžete přidat třeba k balíčku KLASIK za 219 Kč měsíčně.

Lepší.TV s garancí vrácení peněz


NejPřipojení TV recenze

NejPřipojení TV je chytrá televize přes internet, která nabízí širokou škálu chytrých funkcí a výhod pro vaše sledování. Díky moderní aplikaci Nejpřipojení TV, si můžete užít veškeré chytré funkce naplno, a také sledovat své oblíbené filmy a seriály bez nutnosti dalšího zařízení jako je Set-top box. 

Výhody NejPřipojení TV

Zákazníci Nejpřipojení.cz si nejvíce vychvalují jejich rychlé a spolehlivé služby a především zákaznický servis, který je vždy ochotný a profesionální.

Jednou z největších výhod Nejpřipojení TV je široká nabídka programů a především příznivá cena. Navíc si můžete vybrat z mnoha sportovních, filmových, zábavných a dokumentárních kanálů a vždy najdete něco, co vás zaujme.

 

Zobrazit celou recenzi NejPřipojení TV

Úvodní fotka lidi
NejPřipojení TV můžete sledovat po celé EU na všech chytrých zařízeních.

 

Ceník NejPřipojení TV

65 programů na 1 zařízení

za 169 Kč Měsíčně

 • až 65 programů
Vyzkoušet
65 programů na 4 zařízení

za 199 Kč Měsíčně

 • až 65 programů
Vyzkoušet
108 programů na 4 zařízení

za 499 Kč Měsíčně

 • až 108 programů
Vyzkoušet

NejPřipojení.cz poskytuje dva TV tarify s možností sledování na 1 nebo 4 zařízeních. 

Základní tarif za 169 Kč vám umožňuje sledovat 65 programů na 1 zařízení s možností zpětného zhlédnutí až 7 dní a nahrávání programů na 30 dní. Tento tarif je bez závazku.  

Tento stejný tarif je možné sledovat na 4 zařízeních za cenu 199 Kč měsíčně

Vyšší tarif zahrnuje 107 programů za 499 Kč, které můžete sledovat na 4 zařízeních a obsahuje všechny chytré funkce jako základní tarif. 

Doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma 

Pokud si zakoupíte základní nebo vyšší balíček NejPřipojení TV, budou vám automaticky spuštěny všechny doplňkové balíčky na 3 měsíce zdarma. To znamená, že si můžete vyzkoušet širokou škálu dalších programů zdarma po dobu 3 měsíců a pak se rozhodnout, zda je chcete začlenit do svého předplatného nebo jejich používání ukončit. Je to dobrá možnost, jak vyzkoušet nové programy bez závazku a rozhodnout se, zda vám budou vyhovovat. 

Mezi oblíbené balíčky patří Sport. Tento balíček je k dispozici za cenu 99 Kč měsíčně a obsahuje řadu sportovních kanálů včetně Nova Sport 1, Nova Sport 2, Eurosport 1 a 2, Arena Sport 1 a 2, Sport5 a Golf, všechny v HD kvalitě. Tato nabídka je určena pro sportovní fanoušky, kteří chtějí sledovat širokou škálu sportů a zápasů v kvalitním obrazu. Je to jedna z mnoha doplňkových nabídek, které lze přikoupit k základnímu nebo vyššímu balíčku.

Objednat NejPřipojení TV se slevou


O2 TV recenze

O2 TV je televize fungující přes internet, která nabízí více než 137 televizních kanálů. V Česku se řadí mezi nejoblíbenější televizní služby, díky jejímu exkluzivnímu obsahu a chytrým funkcím, které si diváci velmi rychle zamilují. O2 TV nabízí exkluzivní obsah sportovních, filmových i dokumentárních programů určeným pro celou rodinu. Na jednom místě najdete různé žánry filmů, seriálů nebo zábavných programů.

Výhody O2 TV

O2 TV je moderní televizní platforma, která si získá všechny diváky, díky chytrým funkcím,  jako je zpětné zhlédnutí 7 dní, funkce pauza, pustit od začátku nebo neomezené nahrávání pořadů. Velice oblíbenou funkcí je možnost sledování více sportovních utkání současně díky multidimenzi, což ostatní poskytovatelé neumožňují. Programy lze sledovat až na třech zařízeních zároveň v rámci jednoho paušálu.

 

Zobrazit celou recenzi O2 TV


S  multidimenzí od O2 TV se stanete pánem dění


Ceník balíčků O2 TV

O2 TV Bronzová

za 349 Kč Měsíčně

 • až 65 programů
Vyzkoušet
O2 TV Stříbrná

za 499 Kč Měsíčně

 • až 106 programů
Vyzkoušet
O2 TV Zlatá

za 799 Kč Měsíčně

 • až 138 programů
Vyzkoušet

Vybrat si můžete ze tří placených balíčků, které jsou bez závazku.

K pevnému internetu od O2 můžete získat zdarma základní balíček O2 TV Modrá.

Prvním placeným balíčkem je O2 TV Bronzová, který obsahuje 65 kanálů a z toho 31 v HD kvalitě.

Střední balíček O2 TV Stříbrná obsahuje 106 kanálů, z toho 59 v HD.

Pro opravdové fajšmekry je ideální volbou balíček O2 TV Zlatá, který má 138 kanálů, z toho 69 HD. Tento nejvyšší balíček nabízí prémiové sportovní přenosy, žhavé dokumenty i filmové speciality, také díky programům HBO nebo Cinemax.

 

Objednat O2 TV se slevou


Televizor.svg

Telly recenze

Telly je poskytovatel internetové televize, který nabízí přístup k širokému výběru televizních kanálů a filmů prostřednictvím internetového připojení. Můžete si sestavit vlastní balíček kanálů podle vašich preferencí a za příplatek získat přístup k premium obsahu jako jsou filmy a seriály. Telly také nabízí možnost sledovat obsah na více zařízeních současně a ukládat pořady do cloudu pro pozdější přehrání. Je to pohodlný a flexibilní způsob, jak sledovat televizi, aniž byste byli omezeni klasickým televizním programem.

Výhody Telly

S Telly můžete snadno pořady zastavit, přetočit a vrátit se zpátky, kdykoli se vám zachce. A když už vás nebaví sledovat to, co je aktuálně vysíláno, můžete si vybrat ze skvělého 7denního archivu s více než 20 000 hodinami zábavy. A když narazíte na něco, co se vám opravdu líbí, můžete si ho nahrát až na 100 hodin a uložit na 30 dní.

Telly můžete sledovat až na 4 zařízeních bez příplatku (maximálně 2x set-top box). A když cestujete po celé EU, můžete si naladit internetovou televizi kdekoli jste.

 

Zobrazit celou recenzi Telly

Úvodní fotka lidi
Sledujte internetovou televizi Telly po celé EU, až na čtyřech zařízeních.


Ceník internetové televize Telly

Velký balíček (až 119 kanálů)

za 250 Kč Měsíčně

 • Na první 3 měsíce Velký balíček za cenu Malého. Poté za 650 Kč.
Vyzkoušet
Střední balíček (až 101 kanálů)

za 250 Kč Měsíčně

 • Na první 3 měsíce Velký balíček za cenu Malého. Poté za 450 Kč.
Vyzkoušet
Malý balíček (až 62 kanálů)

za 250 Kč Měsíčně

 • Na první 3 měsíce Velký balíček za cenu Malého.
Vyzkoušet

S Telly máte na výběr z tří televizních balíčků, které si můžete objednat bez závazku a kdykoliv zrušit.

Velký balíček za 650 Kč měsíčně obsahuje 119 TV kanálů, z toho 76 v HD a je určen pro ty nejnáročnější diváky. 

Střední balíček za 450 Kč měsíčně obsahuje 101 TV kanálů, z toho 64 v HD a nabízí širokou škálu programů – filmy, sport, dětské kanály a televizní klasiku.

Malý balíček za 250 Kč měsíčně obsahuje 62 TV kanálů, z toho 36 v HD a je vhodný pro nenáročné diváky.

Balíčky sport online

S balíčky sport online si užijete živé přenosy nejlepších sportovních událostí, jako jsou zápasy UFC, zápasy Champions League, Evropské ligy, německé Bundesligy, španělské La Ligy, italské Serie A a francouzské Ligue 1, a také přímé přenosy závodů Formule 1 a amerického fotbalu NFL včetně slavného Super Bowlu. Fanoušci hokeje a basketbalu mohou sledovat zápasy NHL, hokejové Ligy mistrů, NBA a Euroligy. Mezi další sporty, které můžete sledovat, patří turnaje ATP a PGA Tour pro tenisové a golfové nadšence, závody MotoGP, NASCAR a plochodrážní série Speedway GP pro milovníky automobilových a motocyklových závodů, a wrestlingové zápasy WWE a MMA v Bellatoru pro příznivce bojových umění.

Vyzkoušet Telly na 14 dní zdarma


Televizor.svg

Vodafone TV recenze

Vodafone TV je televizní služba, která Vám umožní sledovat oblíbené pořady, filmy a sportovní přenosy kdekoliv a kdykoliv. Stačí mít připojení k internetu a můžete si užívat širokou škálu obsahu na svém televizoru, počítači, tabletu nebo mobilním telefonu.

Vodafone TV funguje přes Set-top box nebo bez Set-top boxu na široké škále zařízení, včetně televizorů s operačním systémem Android TV, Apple TV. Můžete ji také sledovat na svém počítači přes webový prohlížeč nebo na mobilních zařízeních s aplikací Vodafone TV.

Vyberte si tu nejvýhodnější variantu a zažijte nekonečné možnosti zábavy přímo ve vašem obývacím pokoji.

Výhody Vodafone TV

Vodafone TV přináší širokou škálu výhod pro všechny milovníky televizní zábavy. Mezi hlavní výhody a oblíbené chytré funkce patří:

 1. Zpětné zhlédnutí až 7 dní: Nemusíte se bát, že Vám některý z oblíbených pořadů nebo filmů unikne. S Vodafone TV si můžete vychutnat nejen aktuální vysílání, ale i pořady a filmy z minulých dní.
 2. Nahrávání filmů a seriálů: Pokud nemáte čas sledovat pořady v jejich živém vysílání, můžete si je nahrát a sledovat později.
 3. Hledání a doporučování obsahu: Díky funkci hledání můžete snadno najít konkrétní pořady nebo filmy, a pokud nevíte, co si zvolit, můžete využít funkci doporučení, která Vám navrhne obsah na základě Vašich preferencí.
 4. Videotéka: Vodafone TV nabízí širokou škálu filmů a seriálů ke zhlédnutí v ceně služby. Můžete si vybírat z více než 2000 titulů všech žánrů a pro všechny věkové kategorie.
 5. Dětský režim: Díky dětské pojistce máte jistotu, že Vaše děti budou sledovat pouze obsah vhodný pro jejich věk.
 6. Vysoká kvalita obrazu: S Vodafone TV můžete sledovat pořady v HD kvalitě, a pro vybrané kanály dokonce v 4K/UHD. Stačí Vám k tomu pouze rychlost připojení alespoň 7 Mbps.
 7. Televizní program: Všechny TV programy najdete přehledně na jednom místě a můžete je snadno přehrát.
 8. Aplikace třetích stran: Set-top box Vodafone TV je vybaven předinstalovanými aplikacemi třetích stran, jako je například YouTube, Netflix nebo Amazon Prime.

 

Zobrazit celou recenzi Vodafone TV

Úvodní fotka lidi
Vodafone TV s inteligentním ovládáním.

Ceník Vodafone TV

TV Klasik

za 80 Kč Měsíčně

 • až 43 programů
Vyzkoušet
TV Komfort

za 232 Kč Měsíčně

 • až 136 programů
Vyzkoušet
TV Komplet 

za 531 Kč Měsíčně

 • až 145 programů
Vyzkoušet

Pořiďte si Vodafone TV v kombinaci s internetem a získáte zajímavou slevu! Například balíček TV Klasik, který obsahuje 60+ programů je o 149 Kč měsíčně levnější, pokud ho zakoupíte spolu s internetem. Cena včetně pronájmu Set-top boxu je 150 Kč měsíčně. Pronájem Set-top boxu je u balíčku TV Klasik povinná položka nelze jej objednat bez zařízení.

TV Komfort obsahuje 115+ TV programů různých žánrů. Více než polovina z nich je v HD kvalitě, což zajišťuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku. Tento balíček pořídíte za 232 Kč měsíčně k internetu od Vodafone. Pokud hledáte kvalitní televizní balíček s širokým výběrem programů, TV Komfort od Vodafone TV je pro vás ideální volbou.

TV Komplet nabízí nejvyšší počet programů ze všech možností od Vodafone TV, takže si určitě vyberete něco podle svého gusta. A to není vše! V ceně balíčku TV Komplet získáte přístupy do streamovací platformy HBO Max.

Vyzkoušet Vodafone TV se slevou


Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.