Skylink Live TV recenze - DUBEN 2024

Přečtěte si recenzi společnosti Skylink, která zahájila svou činnost jako poskytovatel satelitního vysílání a od roku 2016 rozšířila svou nabídku o službu internetové televize Skylink Live TV.

ROZCESTNÍK:  

O Skylink Live TV

Značka Skylink byla v počátcích vlastněna společností TradeTec, zatímco značka CS Link patřila Media Vision. V roce 2009 koupila M7 Group CS Link od Media Vision a o 2 roky později i Skylink. Nyní je M7 Group součástí Canal+ Group a Skylink se modernizuje a rozšiřuje svou programovou nabídku. 

M7 Group přináší možnost sledovat oblíbené pořady prostřednictvím internetové televize Skylink Live TV, bez nutnosti instalovat satelitní techniku. Stačí kvalitní internet. Skylink Live TV nabízí stejné programy jako Skylink, včetně českých, slovenských a zahraničních kanálů v SD/HD, a navíc online funkce, TV archiv po dobu 7 dní a dostupnost v celé EU.

Ceník Skylink Live TV

Základ

 

 

za 199 Kč Měsíčně

  • výhodná cena s internetem
Pokračovat
Standard

 

 

za 399 Kč Měsíčně

  • výhodná cena s internetem
Pokračovat
Premium

 

 

od 799 Kč Měsíčně

  • výhodná cena s internetem
Pokračovat

Balíčky začínají na 149 Kč měsíčně a můžete si vybrat z nabídky více než 74 kanálů (54 v HD) včetně různých programových žánrů.  

Balíček Mini vás přijde na 149 Kč měsíčně a nabízí 45 programů, z nichž 31 v kvalitě HD. Kromě běžných českých stanic najdete v nabídce také filmy a dokumenty. Ty můžete sledovat jako živé vysílání, a pokud nestihnete začátek, máte možnost začít od začátku. Pokud nějaký program přesto nestihnete, můžete si jej přehrát z 7denního archivu. Tento archiv je dostupný u všech balíčků Skylink Live TV. 

TIP: Porovnejsito: Balíček CANAL+ Sport za 189 Kč měsíčně nabízí všech 380 živě vysílaných zápasů nejlepšího světového fotbalového soutěže s českým a slovenským komentářem. Kromě toho nabízí 9 fotbalových pořadů a 2 zápasová studia, Match Time a Premier Club, které nabízejí exkluzivní rozhovory s hráči a fotbalové analýzy od expertů.  

V balíčku Smart (55 programů, z toho 42 v HD) za 199 Kč měsíčně naleznete nejen základní české programy, ale i sportovní, filmové a dokumentární stanice. Ty můžete sledovat jako živé vysílání, včetně možnosti začít program od začátku.  

Balíček Multi stojí 249 Kč měsíčně a nabízí 66 programů, z toho 47 v HD kvalitě. V tomto balíčku najdete rozšířenou nabídku sportovních, filmových a dokumentárních pořadů, jako jsou závody Formule 1, tenisové turnaje, Moto GP a další. 

Balíček Kombi+ za 349 Kč na první 3 měsíce a poté za 399 Kč nabízí kompletní programovou nabídku s možností přidat si prvotřídní obsah v podobě fotbalové Premier League. S celkem 74 programy, z toho 54 v HD, bude vaše rodina mít pestrou zábavu. Získáte přímé přenosy všech 380 zápasů ligy v sezóně, 9 specializovaných pořadů o fotbale a exkluzivní rozhovory s hráči v Match Time a Premier Club. Navíc se skvělými filmy, seriály, dokumenty, reality show a pohádkami. S možností přehrát si pořady z 7denního archivu a dostupností až na čtyřech zařízeních. 

Zákazníci Skylink Live TV mají k dispozici bezplatnou videotéku se stovkami filmů a seriálů všech žánrů, včetně dokumentů od National Geographic a Viasatu, filmových hitů od FilmBoxu a Film Europe, napínavých seriálů od AXN, nejlepších seriálů ze Skylink 7 a videotéky LEO TV, která je dostupná pouze na smart TV a PC pro dospělé diváky.


TIP: Ověřte si dostupnost levnějšího nebo rychlejšího internetu

Ověřte si dostupnost internetu a získejte levnější nebo rychlejší variantu na vaší adrese.

Ověřit dostupnost

Základní informace o Skylink Live TV

Mini 149 Kč měsíčně
Smart 199 Kč měsíčně
Multi 249 Kč měsíčně
Kombi+ 349 Kč na první 3 měsíce, poté za 399 Kč měsíčně
Canal+ Sport 189 Kč měsíčně
Aktivace 0 Kč
Prodej media boxu Tesla XA400 1 999 Kč
Počet licencí v ceně 4
Počet licencí pro sledování Canal+ Sport 2
Maximální počet licencí 4
Zpětné zhlédnutí Ano, až 7 dní
Funkce nahrávání Ne
Funkce pauza Ano
Sledování po celé EU Ano
Filmový archív Ano
Na zkoušku Ne
Smluvní závazek Bez závazku

Vybrat balíček


Výhody a nevýhody Skylink Live TV

Přečtěte si výhodynevýhody internetové televize Skylink Live TV.

Výhody

  • Možnost ukončení kdykoliv
  • Balíček Canal+ Sport s přenosy anglické Premier League
  • Videotéka zdarma
  • Pro stávající zákazníky staelitní TV je Skylink Live TV zdarma

Nevýhody

- Není možné pořady nahrávat

- Skladbu programů není možné volitelně měnit 


Jak sledovat Skylink Live TV?

K sledování internetové televize Skylink Live TV potřebujete stabilní internet s rychlostí 10 Mb/s. Tuto televizní službu můžete využít na jakémkoliv zařízení, jako je smart TV, mobil, PC nebo tablet, prostřednictvím aplikace Skylink Live TV a užít si sledování svých oblíbených kanálů v HD kvalitě. 

V nabídce internetové televize Skylink lze sledovat programy na až 4 zařízeních, s výjimkou programů CANAL+ Sport, které je možné sledovat pouze na 2 zařízeních současně

Skylink Live TV je kompatibilní chytrou televizí Samsung Smart TV s Tizen OS (od roku 2017), LG Smart TVs s WebOS 3.0+ (od roku 2015), Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai, Orava s MB130/180/211/230 platformou, Philips & SONY Android TVs s Android 7.0+ nebo s Panasonic Smart TVs s MB211S/130B/130S/130T platformou (od roku 2019). 

Chcete-li sledovat televizní pořady na klasické televizi, použijte multimediální centrum Tesla MediaBox XA400 za 1999 Kč přímo od společnosti Skylink. K dispozici budete mít široký výběr užitečných aplikací, které můžete stáhnout pomocí Google Play díky operačnímu systému Android. Ovládání lze provést pomocí praktického dálkového ovládání s podporou hlasového asistenta Google Assistant.

Podporované aplikace, zařízení a zátěž na internet

Aplikace pro Android TV (Sony, Philips, Xiaomi, TCL, Thomson, Hisense, JVC, Toshiba, Gogen…) Ano
Aplikace pro tvOS (Apple TV) Ano
Aplikace pro zařízení iOS (iPhone, iPad) Ano
Aplikace pro OS Tizen (Samsung) Ano
Aplikace pro WebOS (LG) Ano
Aplikace pro Windows 10 a 11 (PC, Xbox…) Ano
Aplikace pro My home screen (Panasonic) Ano
Set-top box - prodej 1 999 Kč
Zátěž internetu pro HD stanice Doporučujeme alespoň 10 Mb/s

Vybrat balíček

Zákaznická podpora

Zákaznickou podporu můžete kontaktovat přes webový chat nebo telefonicky na čísle 595 694 310 v pracovní dny od 8:00 do 20:00 nebo o víkendu od 80:00 do 18:00.

Podpora pro zákazníky Telefon, webový formulář
Zákaznická linka +420 595 694 310
Pracovní doba pondělí až pátek 8:00 - 20:00
Víkendy a svátky 8:00 - 18:00

Hodnocení Skylink Live TV

Skylink Live TV nabízí širokou nabídku českých, slovenských i zahraničních TV stanic, které můžete sledovat v SD i HD kvalitě. Máte na výběr z několika programových balíčků s rozdílným počtem TV stanic a množstvím HD kanálů. Při testování nás zaujal především balíček Canal+ Sport, který zahrnuje základní programy a k tomu exkluzivní fotbalové přenosy, kterou jsou momentálně pouze u Skylink a T-mobile.

Hodnocení 9,1/10


Recenze ostatních poskytovatelů televize (IPTV/OTT)

Přečtěte si recenze ostatních poskytovatelů internetové televize nebo si rovnou porovnejte ceny a programové balíčky zde.

 

Porovnat ceny a programy poskytovatelů TV


Předplatné Skylink Live TV

Odešlete nezávazný formulář, ozveme se vám a probereme vaše přesné detaily požadavků a společně vám pomůžeme s výběrem ideální skladby programů internetové televize, a případně také vhodného připojení k internetu. Za naše služby nic neplatíte a vaše poptávka je zcela nezávazná.

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

usetrit_naklady_optimized.jpg

Jak ušetřit za televizi, internet a volání

Přečtěte si naše rady a tipy, jak ušetřit za televizi, připojení k internetu a mobilní tarify. ...
Číst
disney_omezeni_streamovani.jpg

Disney+ jde ve šlépějích spol. Netflix - zavádí omezení sdílení účtů

Disney+ se rozhodl jít ve šlépějích Netflixu a chystá zavést omezení pro sdílení účtů mezi u ...
Číst
vf_sport1.jpg

Na Vodafone TV naladíte Premier Sport 1 a Premier Sport 2

Premier Sport 1 a Premier Sport 2 budou od 4. dubna součástí nabídky Vodafone TV.
Číst
poda_televize_optimized.jpg

PODA TV nabízí 3 nové TV programy

Poskytovatel telekomunikačních služeb, společnost PODA rozšířila svou nabídku televizních kanálů. ...
Číst

Lepší.TV za 139 Kč

Vyzkoušejte Lepší.TV s garancí vrácení peněz. V balíčku MINI Lepší.TV nabízí až 69 TV stanic s možností přehrávání
pořadů až 7 dní zpětně a archívem s více než 400 filmy. Cena balíčku MINI je 139 Kč měsíčně. 

Vyzkoušet Lepší.TV

TV za 139 Kč