Lepší.TV recenze a hodnocení - DUBEN 2024

Aktualizováno dne 3. 4. 2024

V této recenzi se zaměříme na internetovou televizi Lepší.TV od společnosti goNET s.r.o. S touto službou můžete sledovat televizi odkudkoliv a na jakémkoliv chytrém zařízení. Funguje skrze všechny druhy internetového připojení (kabelové, bezdrátové, mobilní LTE) s minimální přenosovou rychlostí 3 Mb/s. Lepší.TV je OTT služba, což znamená, že můžete využívat jakéhokoliv poskytovatele internetu. Službu si můžete vyzkoušet na 10 dní za 1 Kč, stejně jako my.

ROZCESTNÍK:  

O Lepší.TV

Společnost goNET s.r.o. v roce 2014 spustila bezplatnou službu pro nahrávání televizních pořadů online. Využitím získaných znalostí se rozhodli vytvořit online televizi Lepší.TV, která nebude mít v České republice konkurenci. Jejich cílem bylo umožnit lidem sledovat televizi v době, kdy jim to vyhovuje, a zároveň si vybrat pořady, které je zajímají, ne pouze ty, které se právě vysílají. Díky nízké ceně od 119 Kč měsíčně si může online televizi Lepší.TV přes internet dovolit skutečně každý. Projekt je řízen týmem zkušených programátorů a administrátorů.

Ceník Lepší.TV

MINI

za 139 Kč Měsíčně

 • garance vrácení peněz
Vyzkoušet
KLASIK

za 249 Kč Měsíčně

 • garance vrácení peněz
Vyzkoušet
MAX

od 299 Kč Měsíčně

 • garance vrácení peněz
Vyzkoušet

V balíčku MAX za 299 Kč měsíčně poskytuje Lepší.TV až 157 TV programů a 2341 filmů ke zhlédnutí zdarma. Kromě neomezeného nahrávání balíček MAX obsahuje vybrané kanály s možností sledování pořadů až 100 dní zpětně. 

V nejžádanějším balíčku KLASIK získáte až 143 TV programů, ze kterých lze vybrané kanály sledovat až 30 dní zpětně. Tento základní balíček si můžete vyzkoušet na 10 dní pouze za 1 Kč. Do té doby můžete službu Lepší.TV zrušit nebo se po deseti dnech automaticky prodlouží na 249 Kč měsíčně

V balíčku MINI Lepší.TV nabízí až 69 TV stanic s možností přehrávání pořadů až 10 dní zpětně a archívu s více než 500 filmy. Cena balíčku MINI je 139 Kč měsíčně

Lepší.TV nabízí také balíček HBO, který obsahuje HBO MAX, i lineární kanály HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD, Cinemax 1 HD, Cinemax 2 HD. a více než 1600 filmů a 252 seriálů. Balíček HBO si můžete přidat třeba k balíčku KLASIK za 219 Kč měsíčně.

Mám zájem o Lepší.TV

Po aktivaci služby Lepší.TV máte nárok na vrácení peněz během prvního měsíce. Pokud jste si zakoupili Lepší.TV box, je nutné nám ho vrátit v původním a nepoškozeném stavu. Pokud bude vše v pořádku, poskytovatel služby Lepší.TV vám vrátí peníze bankovním převodem nebo na kartu, kterou jste použili při platbě.

Základní informace o Lepší.TV

Mini (81 TV kanálů) 139 Kč měsíčně
Klasik (151 TV kanálů) 249 Kč měsíčně
Max (162 TV kanálů) 299 Kč měsíčně
Balíček HBO 219 Kč měsíčně
Aktivace 0 Kč
Počet licencí pro mobilní zařízení (aplikace) v ceně 1
Maximální počet licencí  3 (1 licence zdarma, další za příplatek 99 Kč měsíčně)
Další licence za příplatek 99 Kč měsíčně
Zpětné zhlédnutí Ano, až 100 dní
Funkce nahrávání Ano, neomezené nahrávání
Funkce pauza Ano
Sledování po celé EU Ano
Filmový archív (VoD) Ano
Na zkoušku Ano, 10 dní za 1 Kč
Smluvní závazek Bez závazku

Vybrat balíček


Výhody a nevýhody Lepší.TV

Přečtěte si výhody a nevýhody Lepší.TV, poskytovatele digitální televize přes internet.

Výhody

 • Možnost sledovat programy až 100 dní zpětně
 • Archiv s více než 2300 filmy a seriály
 • Neomezené nahrávání pořadů
 • Chytré funkce (pauza, pustit od začátku, a další)
 • Pestrá nabídka HD a FULL HD rozlišení
 • Sledování pořadů přes aplikaci Lepší.TV po celé EU
 • Možnost vyzkoušet za 1 Kč na 10 dní
 • V případě nespokojenosti garance vrácení peněz
 • Bez smluvní vázanosti

Nevýhody

- V ceně služby je pouze jedna licence pro současné sledování. Další licence je za příplatek 99 Kč měsíčně

-  Spol. goNET s.r.o. není poskytovatel internetu (funguje na každém připojení k internetu s rychlostí alespoň 3 Mb/s)


Jak sledovat Lepší.TV?

Internetová televize Lepší TV umožňuje sledovat vaše oblíbené pořady bez Set-top boxu v rámci aplikace s vybranými kompatibilními zařízeními. Nejčastější platformy podporující sledování programů v rámci aplikace jsou: Samsung Smart s operačním systémem Tizen, Apple TV s tvOS, LG s OS WebOS nebo od Googlu Android TV s OS Android (např.: SONY, Panasonic, Philips, TLC, Thomson, JVC, a další). Standardně televizory disponují chytrými funkcemi od roku výroby 2017. Lepší.TV lze sledovat na vybraných televizorech s operačním systémem od roku 2012, a pokud váš televizor přece jen není kompatibilní s aplikací Lepší.TV, je třeba si pořídit Lepší.TV BOX

S Lepší.TV máte možnost sledovat pořady v různých kvalitách, jako jsou SD, HD a Full HD. Některé stanice dokonce vysílají ve 4K kvalitě. Pro zajištění kvalitního obrazu při vysílání ve Full HD se používá kodek H.265, který potřebuje minimální datový tok 3 Mbit/s. To pro Vás znamená, že i když sledujete pořady ve Full HD, nebudete tím zatěžovat své internetové připojení.

Podporované aplikace, zařízení a zátěž na internet

Aplikace pro Android TV (Sony, Philips, Xiaomi, TCL, Thomson, Hisense, JVC, Toshiba, Gogen…) Ano
Aplikace pro tvOS (Apple TV) Ano
Aplikace pro zařízení iOS (iPhone, iPad) Ano
Aplikace pro OS Tizen (Samsung) Ano
Aplikace pro WebOS (LG) Ano
Aplikace pro Windows 10 a 11 (PC, Xbox…) Ano
Aplikace pro My home screen (Panasonic) Ano
Set-top box na jednorázově (Lepší.TV BOX) 1 899 Kč
Set-top box na splátky Ne
Zátěž internetu pro HD stanice 3 Mb/s

Vybrat balíček

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je k dispozici od pondělí do pátku od 7:30 do 16 hodin. O víkendu a ve státní svátky má zákaznická linka zavřeno.

Podpora pro zákazníky Telefon, e-mail, chat na webu
Telefon +420 774 765 029
E-mail podpora@lepsi.tv
Pracovní doba pondělí až pátek 7:30 - 16:00
Víkendy a svátky Zavřeno

Hodnocení Lepší.TV

Pokud hledáte možnost sledovat pořady a kanály z běžného televizního vysílání za nízkou cenu, pak je Lepší.TV pro vás ideální volbou. Registrace je snadná a poté máte kdykoliv a kdekoliv k dispozici programy, které můžete stopovat, přetáčet, nahrávat nebo sledovat zpětně. K dispozici jsou tři balíčky programů za přijatelnou cenu. Je však třeba mít na paměti, že v jednu chvíli lze sledovat pouze z jednoho zařízení a pokud chcete otevřít přístup pro dalšího člena domácnosti, je nutné si připlatit 99 Kč za další licenci.

Hodnocení 9,5/10


Recenze ostatních poskytovatelů IPTV/OTT

Přečtěte si recenze ostatních poskytovatelů internetové televize (IPTV/OTT) nebo si rovnou porovnejte ceny a programové balíčky zde.

 

Porovnat ceny a balíčky poskytovatelů TV


Jaké faktory brát v potaz při rozhodování?

Před tím, než se rozhodnete pro poskytovatele televizní služby, si dobře rozmyslete, jakou technologii televizního vysílání zvolíte. Důležité faktory, které ovlivňují kvalitu obrazu na vašich televizorech jsou:

Kvalita, rychlost a technologie internetového připojení

Jestli jste fanoušek moderních technologií, jistě se neobejdete bez chytrých funkcí, které IPTV/OTT přináší. Internetová televize Lepší.TV uvádí minimální přenosovou rychlost 3 Mb/s, která by měla stačit k tomu, abyste mohli sledovat tv bez výpadků. Avšak rychlost internetu musí být stabilní. Pokud máte 4G LTE nebo bezdrátové připojení s nízkou a často kolísavou rychlostí, doporučujeme satelitní příjem TV signálu pomocí paraboly. Chcete-li ověřit možnosti stabilnějšího připojení, podívejte se na naše srovnání poskytovatelů internetu, které ověříme podle přesné adresy a zjistíme, zda-li máte možnost přejít na kvalitnější internet.

Typ televizoru kompatibilní s aplikací Lepší.TV

Typ a datum výroby vašeho televizoru je důležitý, pokud chcete sledovat programy pomocí aplikace bez Set-top-Boxu. Výhodou sledování televize přes aplikaci je, že nemusíte platit pronájem nebo koupi nového zařízení (Set-Top-Boxu) a díky tomu ušetříte.

Internetová televize lepsi tv umožňuje sledovat vaše oblíbené pořady bez Set-top boxu v rámci aplikace s vybranými kompatibilními zařízeními. Nejčastější platformy podporující sledování programů v rámci aplikace jsou: Samsung Smart s operačním systémem TizenApple TV s tvOS, LG s OS WebOS nebo od Googlu Android TV s OS Android (např.: SONY, Panasonic, Philips, TLC, Thomson, JVC, a další). Standardně televizory disponují chytrými funkcemi od roku výroby 2017.

Vyzkoušejte Lepší.TV s garancí vrácení peněz

Pokud nebudete se službou spokojeni, nezaplatíte další platbu a služba se jednoduše ukončí. V případě pochybení ze strany Lepší.TV, vám do 30 dnů od aktivace služby vrátí peníze na váš účet.

 

Objednat a rovnou sledovat Lepší.TV

usetrit_naklady_optimized.jpg

Jak ušetřit za televizi, internet a volání

Přečtěte si naše rady a tipy, jak ušetřit za televizi, připojení k internetu a mobilní tarify. ...
Číst
disney_omezeni_streamovani.jpg

Disney+ jde ve šlépějích spol. Netflix - zavádí omezení sdílení účtů

Disney+ se rozhodl jít ve šlépějích Netflixu a chystá zavést omezení pro sdílení účtů mezi u ...
Číst
vf_sport1.jpg

Na Vodafone TV naladíte Premier Sport 1 a Premier Sport 2

Premier Sport 1 a Premier Sport 2 budou od 4. dubna součástí nabídky Vodafone TV.
Číst
poda_televize_optimized.jpg

PODA TV nabízí 3 nové TV programy

Poskytovatel telekomunikačních služeb, společnost PODA rozšířila svou nabídku televizních kanálů. ...
Číst

Lepší.TV za 139 Kč

Vyzkoušejte Lepší.TV s garancí vrácení peněz. V balíčku MINI Lepší.TV nabízí až 69 TV stanic s možností přehrávání
pořadů až 7 dní zpětně a archívem s více než 400 filmy. Cena balíčku MINI je 139 Kč měsíčně. 

Vyzkoušet Lepší.TV

TV za 139 Kč