Kuki TV recenze DUBEN 2024

Aktualizováno dne 4. 4. 2024

V této recenzi se zaměřujeme na internetovou televizi Kuki. Otestovali jsme balíček L na 14 dní zdarma.

Úvodní fotka lidi

ROZCESTNÍK:  

O Kuki TV

Kuki je internetová televize (OTT) plná chytrých funkcí. Kromě desítek TV kanálů v HD kvalitě nabízí i online videotéku s filmy. Divákům dává velkou míru svobody při výběru programů i nastavování uživatelského prostředí. Kuki TV provozuje ryze česká firma, která sídlí v Brně a od roku 1998 působí na trhu online zábavy a telekomunikací. Kromě internetové televize Kuki poskytuje pod značkou Netbox i optický internet. Od 1. 10. 2022 se Kuki stala součástí skupiny Nej.cz, která je 4. největším poskytovatelem internetu v České republice.

Ceník Kuki TV

Kuki S

za 190 Kč Měsíčně

 • na 14 dní zdarma
Pokračovat
Kuki M

za 290 Kč Měsíčně

 • na 14 dní zdarma
Pokračovat
Kuki L

od 490 Kč Měsíčně

 • na 14 dní zdarma
Pokračovat
Kuki XL

od 990 Kč Měsíčně

 • sledování až na 7 zařízeních
Pokračovat

Tarif Kuki S, který je dostupný zdarma na prvních 14 dní a poté za 190 Kč měsíčně, je nejvýhodnější volbou pro diváky, kteří nepotřebují příliš mnoho kanálů a chtějí vyzkoušet, co televize Kuki nabízí. Kuki S nabízí pevnou nabídku 45 televizních kanálů a umožňuje sledovat pořady 24 hodin zpětně. 

Tarif Kuki M na prvních 14 dní a poté za 290 Kč měsíčně nabízí vynikající poměr cena/výkon. Umožňuje vám výběr z 94 televizních kanálů a plně využívat všechny inteligentní funkce Kuki. Tento tarif je skvělou volbou pro ty, kteří nevyžadují mnoho programů. 

Tarif Kuki L, který je také bezplatný na prvních 14 dnech a poté stojí 490 Kč měsíčně, je ideální volbou pro ty, kteří hledají televizní svobodu. Poskytuje možnost výběru z 152 televizních kanálů a plného využití všech chytrých funkcí Kuki. Každý člen domácnosti si v Kuki L najde své oblíbené pořady. 

Tarif Kuki XL, který stojí 990 Kč měsíčně, je nejvyšší z nabízených tarifů Kuki a nabízí nejširší nabídku televizních kanálů, spoustu vylepšení a možnost sledování na až 7 zařízeních. Je to ideální volba pro ty, kteří očekávají nejvyšší kvalitu a největší svobodu při sledování televize. Tento tarif je skvělý pro velké rodiny. 

Službu Kuki můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím svého Kuki účtu, kde stačí odstranit svou platební kartu nebo neobnovit měsíční předplatné platbou převodem z účtu. 

Mám zájem o Kuki TV

Rozšíření Kuki TV:

Jestli žijete ve vícečlenné domácnosti a každý chce mít svou televizi v pokoji, pak by pro vás mohlo být vhodným řešením rozšíření Navíc telka. Toto vylepšení umožňuje připojit další televizní zařízení k vašemu tarifu za příplatek 89 Kč měsíčně. 

Rozšíření Navíc seriály vám umožní vstup do světa nejoblíbenějších seriálů. Za příplatek 65 Kč měsíčně budou vaše oblíbené seriály automaticky nahrávány, a budete moci sledovat epizody až 6 měsíců po jejich premiéře. 

Pokud chcete více kanálů, tak můžete si rozšířit svůj aktuální tarif Kuki o dalších 5 kanálů za 150 Kč měsíčně. Tímto způsobem si značně rozšíříte své možnosti sledování. 

Pro ty, kteří potřebují ukládat velké množství pořadů, se nabízí doplněk Nahrávám 50 za 50 Kč měsíčně. Tento doplněk rozšíří vaši úložnou kapacitu pro nahrávky o 50 hodin. 

Potřebujete pro své nahrávky ještě více prostoru? Pořiďte vylepšení Nahrávám 100 a získejte místo na dalších 100 hodin nahrávek jakýchkoliv pořadů z Kuki za 100 Kč měsíčně. 

Vylepšení Navíc kino plus za 50 Kč měsíčně vám nabídne stovky filmů k přehrání. 

Jste-li filmovým fanouškem, balíček Navíc HBO by měl být nepostradatelnou součástí vašeho televizního programu. Za 250 Kč měsíčně získáte přístup k prémiovým kanálům HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD. A také službu HBO Max. 

Vylepšení Navíc Cinemax za 50 Kč měsíčně, je posledním z nabízených rozšíření. Pokud ho zakoupíte, do svého programu Kuki přidáte kanály Cinemax HD a Cinemax 2 HD, kde najdete širokou nabídku současných i starších filmů.

Základní informace o Kuki TV

Kuki S 190 Kč, prvních 14 dní zdarma
Kuki M 290 Kč, prvních 14 dní zdarma
Kuki L 490 Kč, prvních 14 dní zdarma
Kuki XL 990 Kč
Aktivace 0 Kč
Prodej Set-top boxu 1 990 Kč
Počet licencí pro fixní zařízení (Set-top box) v ceně 2
Počet licencí pro mobilní zařízení (aplikace) v ceně 5
Maximální počet licencí v ceně 7
Zpětné zhlédnutí Ano, až 7 dní
Funkce nahrávání Ano, až 50 hodin s možností navýšení na 100 hodin
Funkce pauza Ano
Sledování po celé EU Ano
Filmový archív (VoD) Ano
Na zkoušku Ne
Smluvní závazek Bez závazku

Vybrat balíček


Výhody a nevýhody Kuki TV

Mezi největší výhody Kuki TV je výběr vlastních programů, které chcete sledovat s možností měnit tuto programovou skladbu 1x za měsíc. Další výhodou je počet licencí v ceně služby.

Výhody

 • Možnost měnit programovou skladbu 1x měsíčně
 • 2 přístupy pro sledování v televizoru přes Set-top box
 • 5 přístupů pro sledování na mobilních zařízeních
 • Kuki TV zdarma na prvních 14 dní 
 • Výběr vlastních kanálů, které chcete sledovat
 • Možnost výběru dalších kanálů, které chcete sledovat za příplatek
 • Funguje jako OTT (na jakékolik internetové síti)

Nevýhody

- Jeden z mála nedostatků může bát chybějící nabídka sportovních kanálů Premiere Sport a Canal+ Sport

-  Nelze využít na 14 dní zdarma bez předplatného alespoň na jeden měsíc


Jak sledovat Kuki TV?

Aplikaci Kuki TV lze použít na chytrých televizích, které jsou kompatibilní s operačními systémy Android TV verze 7.0 nebo vyšší, OS Tizen verze 3.0 nebo vyšší a WebOS (LG) vyrobenými po roce 2017 s verzí OS 3.5 nebo vyšší. 

S televizí Kuki mohou všichni sledovat na až dvou pevných a pěti mobilních zařízeních. Každý tak bude moci koukat na své oblíbené pořady ve svém pokoji bez nervů a tahanic o ovladač. Jako pevná zařízení jsou považovány set-top boxy, chytré televize a chytré boxy. Mobilními zařízeními jsou myšleny mobilní telefony, tablety a počítače. 

Souběžné sledování na více zařízeních může být u vybraných televizních kanálů omezeno. Pokud chcete přidat další fixní zařízení, můžete to udělat pomocí doplňku "Navíc telka". Maximální počet fixních zařízení, která lze přidat k jedné smlouvě, je 3. 

Sledování přes Set-top box  

Použití Set-top boxu Arris 4302 pro sledování Kuki TV rozšíří vaši televizi o řadu moderních funkcí, jako jsou zastavení, přetáčení, zpětné vysílání, nahrávání a vyhledávání. Instalace Kuki TV je jednoduchá díky přiloženému návodu..

Podporované aplikace, zařízení a zátěž na internet

Aplikace pro Android TV (Sony, Philips, Xiaomi, TCL, Thomson, Hisense, JVC, Toshiba, Gogen…) Ano
Aplikace pro tvOS (Apple TV) Ne
Aplikace pro zařízení iOS (iPhone, iPad) Ano
Aplikace pro OS Tizen (Samsung) Ano
Aplikace pro WebOS (LG) Ano
Aplikace pro Windows 10 a 11 (PC, Xbox…) Ano
Aplikace pro My home screen (Panasonic) Ne
Zátěž internetu pro HD stanice 2 Mb/s

Vybrat balíček

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Kuki je dostupná každý den od 8 do 20 hodin, kde vám rádi pomohou s požadavky. Můžete se na ně také obrátit přes online chat na webových stránkách a vaše dotazy budou zodpovězeny.

Zákaznická linka +420 539 010 020
E-mail zeptejse@kuki.cz
Pracovní doba pondělí až pátek 8:00 - 20:00
Víkendy a svátky 8:00 - 20:00

Hodnocení Kuki TV

Kuki TV je služba, která se opravdu vyplatí. Během testování jsme zjistili, že vše funguje bez problémů a nabídka programů je velmi bohatá. Oceňujeme možnost měnit programy a vyzkoušet službu na 14 dní zdarma. Zákaznická podpora je velmi pomocná a na stránkách je k dispozici aktuální přehled funkčnosti služby. Celkově lze říci, že Kuki TV se dlouhodobě snaží rozvíjet svou službu a je to znát.

Hodnocení 9,7/10


Recenze ostatních poskytovatelů IPTV/OTT

Přečtěte si recenze ostatních poskytovatelů internetové televize (IPTV/OTT) nebo si rovnou porovnejte ceny a programové balíčky zde.

 

Porovnat ceny a balíčky poskytovatelů TV


Kuki TV na 14 dní zdarma

Vyplňte jednoduchý formulář a my vám pomůžeme s výběrem nejlepší televize i internetu. Ověříme, jestli je na vaší adrese dostupný optický internet, VDSL internet nebo 5G internet a vybereme pro vás tu nejlepší variantu. Vaše poptávka je nezávazná a za naše služby nezaplatíte ani korunu.

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

usetrit_naklady_optimized.jpg

Jak ušetřit za televizi, internet a volání

Přečtěte si naše rady a tipy, jak ušetřit za televizi, připojení k internetu a mobilní tarify. ...
Číst
disney_omezeni_streamovani.jpg

Disney+ jde ve šlépějích spol. Netflix - zavádí omezení sdílení účtů

Disney+ se rozhodl jít ve šlépějích Netflixu a chystá zavést omezení pro sdílení účtů mezi u ...
Číst
vf_sport1.jpg

Na Vodafone TV naladíte Premier Sport 1 a Premier Sport 2

Premier Sport 1 a Premier Sport 2 budou od 4. dubna součástí nabídky Vodafone TV.
Číst
poda_televize_optimized.jpg

PODA TV nabízí 3 nové TV programy

Poskytovatel telekomunikačních služeb, společnost PODA rozšířila svou nabídku televizních kanálů. ...
Číst

Vyzkoušejte Telly zdarma

 • Balíček s více než 100 kanály na zkoušku zdarma
 • Sledujte v aplikaci přes chytrou televzi, mobil, PC, tablet
 • Bez závazku

Vyzkoušet na 14 dní

Telly na zkoušku