Vodafone TV recenze - DUBEN 2024

Aktualizováno dne 3. 4. 2024

Přečtěte si naši nezávislou recenzi internetové televize Vodafone TV. Naše redakce Porovnejsito.cz testovala službu na vlastní kůži, a díky tomu jsme pro vás vytvořili nezávislé hodnocení, výhody i nevýhody, a v neposlední řadě také zkušenosti zákazníků. 

Vodafone TV je televizní služba, která Vám umožní sledovat oblíbené pořady, filmy a sportovní přenosy kdekoliv a kdykoliv. Stačí mít připojení k internetu a můžete si užívat širokou škálu obsahu na svém televizoru, počítači, tabletu nebo mobilním telefonu.

Vodafone TV funguje přes Set-top box nebo bez Set-top boxu na široké škále zařízení, včetně televizorů s operačním systémem Android TV, Apple TV. Můžete ji také sledovat na svém počítači přes webový prohlížeč nebo na mobilních zařízeních s aplikací Vodafone TV.

Vyberte si tu nejvýhodnější variantu a zažijte nekonečné možnosti zábavy přímo ve vašem obývacím pokoji.

Ceník balíčků Vodafone TV

TV nabídka k internetu Vodafone

100+ programů

 

 

za 150 Kč Měsíčně

 • Set-top box za 70 Kč měsíčně
Pokračovat
Základní nabídka Vodafone TV

110+ programů

 

 

za 320 Kč Měsíčně

 • výhodnější cena s internetem Vodafone
Pokračovat

Ceník Vodafone TV: 

TIP: Výhodná cena s internetem od Vodafonu

Pořiďte si Vodafone TV v kombinaci s internetem a získáte zajímavou slevu! Například balíček TV Klasik, který obsahuje 60+ programů je o 149 Kč měsíčně levnější, pokud ho zakoupíte spolu s internetem. Cena včetně pronájmu Set-top boxu je 150 Kč měsíčně. Pronájem Set-top boxu je u balíčku TV Klasik povinná položka nelze jej objednat bez zařízení.

TV Komfort obsahuje 115+ TV programů různých žánrů. Více než polovina z nich je v HD kvalitě, což zajišťuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku. Tento balíček pořídíte za 232 Kč měsíčně k internetu od Vodafone. Pokud hledáte kvalitní televizní balíček s širokým výběrem programů, TV Komfort od Vodafone TV je pro vás ideální volbou.

TV Komplet nabízí nejvyšší počet programů ze všech možností od Vodafone TV, takže si určitě vyberete něco podle svého gusta. A to není vše! V ceně balíčku TV Komplet získáte přístupy do streamovací platformy HBO Max.  

Základní informace o Vodafone TV

Základní nabídka k internetu Vodafone 150 Kč (+ cena internetu Vodafone)
Základní nabídka bez internetu Vodafone 320 Kč 
Aktivace 0 Kč
Základní Set-top box 70 Kč měsíčně
Prémiový Set-top box 120 Kč měsíčně
Sledování bez Set-top boxu Ano
Počet licencí v ceně 6
Zpětné zhlédnutí Ano, až 7 dní
Funkce nahrávání Ano, až 100 hodin
Funkce pauza Ano
Sledování po celé EU Ano
Filmový archív (VoD) Ano
Na zkoušku Ne
Smluvní závazek Bez závazku

Porovnat balíčky poskytovatelů TV

Balíček HBO a HBO Max 

Přidáním balíčku HBO za získáte programy HBO HD, HBO2 HD, HBO 3 HD a také přístup do streamovací služby HBO MAX, která vám nabídne více než 1 500 filmů a seriálů. Můžete si vychutnat nejnovější filmové hity i kultovní klasiky, ale také seriály z produkce HBO.

Cena za samostatný balíček HBO je 199 Kč měsíčně k Vodafone TV Klasik nebo TV Komfort. Pokud byste ale chtěli využívat všech výhod balíčku Vodafone TV Komplet, můžete si ho objednat za cenu od 531 Kč měsíčně.

Jak službu HBO MAX aktivovat?

Je to velmi jednoduché! Pokud již máte předplacený balíček HBO, můžete se přihlásit pomocí údajů, které jste obdrželi při jeho objednání. Pokud balíček ještě nemáte, můžete si ho objednat na webu nebo prostřednictvím aplikace Vodafone TV.

Co všechno si na HBO MAX můžete pustit?

Vyberte si z široké nabídky filmů, například z těch nejlepších snímků roku, ale také z kultovních klasik. K dispozici jsou také seriály od HBO, jako je například Game of Thrones nebo Westworld, a to včetně exkluzivních novinek.


Výhody a nevýhody Vodafone TV

Přečtěte si výhody a nevýhody Vodafone TV, poskytovatele internetové televize, pevného připojení k internetu a mobilních tarifů.

Fotka o nečem

Výhody

 • Až 6 licencí v ceně služby
 • Exkluzivní sportovní obsah
 • Chytré funkce (zpětné sledování pořadů, pauza, pustit od začátku, a další)
 • Hledání a doporučování obsahu na základě vašich preferencí
 • Pestrá nabídka HD a FULL HD rozlišení
 • Nižší cena v kombinaci s internetem Vodafone
 • Sledování pořadů po celé EU přes aplikaci Vodafone TV
 • Díky dětské pojistce máte jistotu, že děti budou sledovat pouze obsah vhodný pro jejich věk
 • Set-top box Vodafone TV je vybaven předinstalovanými aplikacemi třetích stran jako je např. YouTube, Netflix nebo Amazone Prime
 • Bez smluvní vázanosti

Fotka o nečem

Nevýhody

- Pronájem Set-top boxu za 70 Kč měsíčně je u balíčku TV Klasik povinný (u balíčku TV Komfort a TV Komplet povinný není)

-  Není možné vyzkoušet zdarma


Jak sledovat Vodafone TV?

Sledování bez Set-top boxu

Sledování přes aplikaci Vodafone je aktuálně dostupné pro chytré televize s operačním systémem Android TV ve verzi 5 a vyšší, které byly vyrobené po roce 2017 a Apple TV.

Kromě toho si můžete aplikaci nainstalovat také do multimediálních boxů nebo přehrávačů se systémem Android. Je ale třeba mít na paměti, že vzhledem k velkému množství a rozmanitosti těchto zařízení nemůžeme zaručit plnou funkčnost aplikace na všech z nich.

Mezi televizory, které využívají operační systém Android TV, patří například značky Sony, Philips, TCL, Panasonic nebo JVC. Pokud si nejste jistí, zda je váš televizor kompatibilní, podívejte se do technických parametrů od výrobce. V nových zařízeních se systém také může označovat jako Google TV.

Sledování přes set-top box

Pokud nemáte Android TV a chcete sledovat Vodafone TV na televizním přístroji, tak je nutný pronájem Set-top boxu. Toto chytré zařízení je propojeno s vaší televizí pomocí kabelu HDMI a slouží jako přijímač televizního vysílání. Díky Set-top boxu můžete sledovat televizi snadno a pohodlně.

Set-top box Vodafone TV je k dispozici k pronájmu od 70 Kč měsíčně a je nutné mít zařízení přímo od společnosti Vodafone. Nákup vlastního Set-top boxu, například z druhé ruky, proto nedoporučujeme, neboť takové zařízení nemusí být kompatibilní se službou Vodafone TV.

Instalace Set-top boxu je velmi jednoduchá. Stačí jej zapojit do elektrické zásuvky, propojit s televizí pomocí HDMI kabelu a připojit k domácímu routeru pomocí síťového kabelu. Pokud je vaše televize umístěná mimo dosah routeru, doporučujeme použít PowerLine adaptér, který vám umožní kabel natáhnout z nejbližší zásuvky u televize.

Sledování na více zařízeních současně

V jednu chvíli je možné Vodafone TV sledovat maximálně ve 2 aplikacích pro mobilní zařízení, 2 aplikacích pro chytré TV (Android TV) a ve 2 webových prohlížečích.

Pokud nemáte Android TV, tak můžete sledovat TV až na 4 Set-top boxech a dalších 2 zařízeních (mobilní zařízení, webový prohlížeč). Cena jednoho základního Set-top boxu je 70 Kč měsíčně a prémiového set-top boxu 120 Kč měsíčně.

Nezávazně poptat Vodafone TV


Recenze ostatních poskytovatelů televize (IPTV/OTT)

Přečtěte si recenze ostatních poskytovatelů internetové televize nebo si rovnou porovnejte ceny a programové balíčky zde.

 

Porovnat ceny a programy poskytovatelů TV