Nejlepší streamy Netflix, Disney+, HBO Max, Voyo 2023

Netflix? HBO Go? Nebo raději dáte přednost exkluzivní produkci z Disney+, která se rapidním tempem stala oblíbenou streamvací službou v České republice? A co třeba streamovací služba Hulu přes VPN (virtuální privátní síť)? Nebo se raději přikloníte k ryze české platformě Voyo, která se díky svým moderním funkcím rovná těm zahraničním? Proč ne! Doporučujeme ty nejlepší streamovací platformy a věřte, že je na co se dívat!

V našem článku se zaměřujeme na streamovací služby, které jsou dostupné v Česku, včetně zahraničních platforem, které jsou k dispozici pouze přes VPN. Staňte se součástí epických seriálů ze světa Star Wars jako je Mandalorian nebo Obi-Wan Kenobi pouze na Disney+. Nebo dáte raději přednost žhavému příběhu jednoho z prvních skandálů na internetu herečky Pamely Anderson a Tommyho Leeho v seriálu Pam & Tommy na Hulu? Prostřednictvím VPN můžete sledovat širší nabídku exkluzivních filmů a seriálů přes streamovací platformy, které prozatím v Česku nejsou spuštěny! 

Úvodní fotka lidi

A teď k věci! Jaké streamovací služby doporučujeme?

HBO Max, Disney Plus, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, Voyo (2023)

1. HBO Max (dříve HBO Go)

HBO Max je oblíbená platforma milovníků filmů a úspěšných seriálů. Nové epické zážitky dorazily do Česka 8. března 2022 na  HBO Max, které nahradilo starší HBO Go. Hlavní novinkou je, že na HBO Max můžete sledovat filmy již 45 dní po uvedení do kin. K dispozici budou filmy ve 4K kvalitě nebo prostorový zvuk. Další výhodou bude možnost sledování na třech zařízeních zároveň namísto původních dvou.  

Služba má bohatou nabídku exkluzivních filmů a seriálů, které na jiných platformách nenaladíte. Najdete zde ostře sledované seriály jako je Hra o trůny, Černobyl, Watchman nebo Westworld a samozřejmě také pořádnou dávku nejnovějších celovečerních filmů. Určitě je na co se dívat!

Filmy jsou k dispozici v českém dabingu, v původním jazyce, s titulky. Velkou výhodou je hodnocení většiny pořadů od IMBd, díky kterému snadno zjistíte, zda daný pořad stojí za pozornost.

HBO Max - nejlepší poměr cena/výkon

Základní údaje k HBO Max

 • Registrace: https://hbogo.cz
 • Cena: 199 Kč / měsíčně
 • Současné streamování: 3
 • Exkluzivní obsah: Ano
 • Podporovaná zařízení: Amazon Fire, Roku, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, iOS, PlayStation, Mac, webové prohlížeče, Samsung Smart TV, Xbox, TiVo

2. Disney+ (Disney Plus)

Streamovací služba Disney+ funguje i v Česku a nabízí obrovskou porci rodinné zábavy. V některých státech, díky exkluzivní vysílací smlouvě s Canal+, Disney+ zůstává také klasickou OTT platformou. Jakožto VoD platforma, nabízí Disney+ samozřejmě předplatné, aniž byste byli zákazníkem lineárních kanálů u samotného poskytovatele digitální TV. Jestli chcete vyzkoušet Disney+, není nic jednoduššího, než jít na webové stránky Disney+, zadat svoji e-mailovou adresu a vytvořit si účet. Po přečtení a potvrzení podmínek si nastavte si bezpečné heslo. Zvolte si typ předplatného a pak už jen zadejte své platební údaje. A to je celé, službu si již můžete užívat naplno.

Vyzkoušet Disney+

Jak funguje rozhraní Disney+?

Po připojení ke službě Disney+ objevíme rozhraní, které je velmi přehledné a efektivní. Jako hlavní se vám zobrazí šest vesmírů (Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, Star a National Geographic). Druhou navigací je typ obsahu (oblíbené pořady, filmy, seriály), který chcete sledovat.  Seznam oblíbených pořadů můžete jednoduše spravovat v aplikaci. Obsah je možné také stáhnout pro offline přístup, s výjimkou webového rozhraní.

Úvodní fotka lidi

Těšit se můžete na kultovní produkce Marvel, Star Wars nebo třeba nejnovější série seriálu Simpsonovi. Služba je oproti konkurenci relativně levná a poskytuje přístup k mnoha obsahům v 4K kvalitě s barevnou paletou HDR. Takže pokud máte televizor podporující 4K a rychlý a spolehlivý internet, nabídku společnosti Disney jistě oceníte.

Nenechte si ujít exkluzivní seriály MandalorianObi-Wan Kenobi, Moon Knight, WandaVision, nebo třeba oblíbený kultovní seriál z produkce Star - Živý mrtví. Nejen pro děti čekají animované hity Cruella, Encanto a spousta další zábavy pro celou rodinu.

Základní shrnutí, výhody a cena Disney+

 • Registrace: https://disneyplus.com
 • Měsíční předplatné: 199 Kč
 • Roční předplatné: 1990 Kč
 • Počet profilů: 7
 • Současné streamování: 4
 • Exkluzivní obsah: Ano
 • Podporovaná zařízení: Amazon Fire TV a Fire tablety, Roku, Chromecast, iOS, Android, Android TV, Apple TV, Xbox, webové prohlížeče, PlayStation, Sony Smart TV, Chromebooky, zařízení Samsung a LG

3. Netflix

Jedna z nejoblíbenějších platforem pro streamování Netflix překročila v roce 2021 hranici 200 miliónů aktivních uživatelů.

Její nejdražší verze (319 Kč / měsíčně) nabízí přístup k obsahu v rozlišení 4K + HDR, takže pokud máte stabilní připojení k internetu a 4K televizi, tuto variantu vám můžeme rozhodně doporučit.

Ověřte si dostupnost internetu podle adresy

Netflix si získal obrovskou popularitu po zavedení seriálu House of Cards v roce 2013, který se od roku 2016 začal vysílat s českým dabingem pod názvem - Dům z karet. Aktuálně mezi nejlepší seriály na Netflixu patří Perníkový táta, Sherlock, Narcos, Peaky Blinders nebo třeba dramatické sci-fi o hrůzách budoucnosti - Černé zrcadlo (Black Mirror).

Netflix je levnější

Netflix je také vysoce kvalitní rafinované rozhraní nebo systém doporučení pomocí AI, který funguje dobře. Nabídka je silně závislá na regionu –Takže stojí za to použít VPN, abyste viděli, co můžete vidět v jiných zemích.

Základní údaje o Netflixu

 • Registrace: https://www.netflix.com/cz/
 • Cena: od 199 Kč / měsíčně
 • Současné streamování: 1-4
 • Exkluzivní obsah: Ano
 • Podporovaná zařízení: Android, iOS, webové prohlížeče, Apple TV, Chromecast, Fire TV, Nvidia Shield, Roku, Smart TV, PlayStation, Xbox, různé typy set-top boxů

4. Voyo

Voyo je místo, kde najdete více než 2000 filmů a seriálů pro každou náladu! Dechberoucí akční filmy, napínavé thrillery, trhavé komedie a dojemné milostné příběhy. 

Sledujte svůj oblíbený obsah Voyo na jakémkoliv zařízení - na chytrém televizoru nebotelefonu, v tabletu, notebooku i přímo v prohlížeči. Televizní kanály, seriály, filmy a mnoho dalšího obsahu v aplikaci Voyo a na webových stránkách. Pořady lze sledovat zpětně, z archivu, kdykoliv, odkudkoliv a bez reklam.  Těšit se můžete na více než 2000 filmů ze zahraniční i české produkce a samozřejmě na desítky populárních seriálů! Zaručeně najdete vždy něco zajímavého pro sebe i pro své blízké.

Vyzkoušet zdarma

Voyo zdarma na zkoušku

Výhody Voyo a cena

 • Možnost vyzkoušení na 7 dní zdarma
 • Bez reklam
 • Sledování až na 2 zařízeních současně
 • Přehledná a moderní aplikace
 • Na všechny zařízení (smartphon, tablet, PC, vybrané chytré televizory)
 • Cena: 159 Kč měsíčně

Vyzkoušet na 7 dní zdarma


5. Hulu

Hulu je ideální volba, pokud jste fanouškem amerických filmů a seriálů. Tuto službu můžete vyzkoušet po dobu 7 dnů zdarma, a poté se rozhodnout, zda budete chtít službu využívat. Hulu také poskytuje živé televizní vysílání s více než 65 televizními kanály.

Oblíbená streamovací platforma Hulu je k dispozici ve Spojených státech. Těší se velkému zájmu především mezi lidmi, kteří nesledují klasickou televizi a místo toho dávají přednost modernějšímu řešení.

Služba má také zajímavá partnerství a propagační akce. Například si můžete koupit přístup k Hulu, Disney Plus a ESPN + v jednom balíčku. Také je potřeba použít VPN.

TIP: Jaké jsou výhody VPN a k čemu se používá?

Hulu přes VPN v Česku

Základní údaje o Hulu

 • Adresa: https://www.hulu.com/welcome
 • Cena: $ 7.99 / měsíčně
 • Současné streamování: 2
 • Exkluzivní videa: Ano
 • Podporovaná zařízení: Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, Echo Show, Fire Tablets, Fire TV, iOS, LG TV (vybrané modely), Nintendo Switch, Mac, webové prohlížeče, PlayStation, Roku, Samsung TV (vybrané modely), Xbox

6. Amazon Prime Video

Platforma Amazon Prime Video nabízí přes 80 seriálů a filmů s českými titulky, 20 s dabingem a 16 s oběmi možnostmi. Je k dispozici po celém světě a dostupnost filmů závisí na lokaci stejně, jako na Netflixu. Z tohoto důvodu také stojí za to použít VPN, abyste zjistili, jaký obsah sledují uživatelé z jiných koutů světa. 

Prime má často to, co na Netflixu nenajdete, a naopak. Je proto výhodné používat obě platformy. Otázkou je, zda budete mít dostatek času sledovat tolik obsahu? Pravděpodobně nebudete mít na výběr, protože v Prime bude nový seriál – Pán prstenů! Ano, je možné, že Hra o trůny bude mít důstojného soupeře! Pán prstenů zatím neexistuje, ale Prime má ve své databázi stále spoustu vynikajících filmů a seriálů. Rozhodně jedna z nejlepších platforem, pokud jde o výběr obsahu.

Nejoblíbenější pořady, které na Amazon Prime můžete sledovat jsou: Cestovatel, Hledači pravdy, Podzemní železnice nebo nová reality show se známou tváří Top Gearu Jeremym Clarksonem - Clarksonova farma.

Základní údaje o Amazon Prime Video

 • Adresa: https://amazon.com/amazonprime
 • Cena: $ 12.99 / měsíčně
 • Současné streamování: 3
 • Exkluzivní videa: Ano
 • Podporovaná zařízení: Fire TV, Fire Tablets, iOS, Chromecast, Xbox, PlayStation, Smart TV, Blu-ray přehrávače, Apple TV, Roku

Porovnejte si poskytovatele internetové a satelitní TV

Sledujte své oblíbené pořady díky porovnání poskytovatelů digitální TV podle vašich zvolených, oblíbených kanálů a objevte tu nejlepší nabídku na své adrese. Digitální televize, známá pod zkratkou DVB, slibuje vyšší kvalitu obrazu i zvuku než analogová televize. Vybrat si můžete mezi satelitní televizi a internetovou televizí.

Porovnat aktuální ceny a programy

Přečtěte si také

usetrit_naklady_optimized.jpg

Jak ušetřit za televizi, internet a volání

Přečtěte si naše rady a tipy, jak ušetřit za televizi, připojení k internetu a mobilní tarify. ...
Číst
satelit_optimized.jpg

SpaceX představuje nový tarif satelitního internetu Starlink za 75 000 USD měsíčně

SpaceX představuje nový program satelitního internetu Starlink s názvem Community Gateways, kte ...
Číst
bezpecnost_wifi_site.jpg

Jak zjistit, jestli někdo používá moji wifi síť?

Připojení cizího uživatele k Wi-Fi síti není jen otázkou nepříjemného zpomalení internetu, ...
Číst

Všechny články

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
jak spravne vybrat.jpg

Jak správně vybrat mobilní tarif

Srovnání mobilních tarifů. Vyberte si levný neomezený tarif na míru.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Hledáte nejvýhodnější internetové připojení? Přečtěte si rady a tipy, jak si vybrat správného ...
Číst