tuzka.svg

O nás

"Pomůžeme vám najít nejvýhodnější řešení"

Jsme největším nezávislým srovnávačem internetu na doma a digitální televize v České republice. Jako jediní máme v portfoliu všechny typy technologií pevného internetu, digitální TV a mobilních tarifů. Proč se spolehnout právě na nás? Srovnáváme poskytovatele v celé ČR a naše služby jsou bezplatné. Díky dlouhodobé spolupráci s ověřenými partnery pro vás můžeme vyjednat výhodnější podmínky, ať už v podobě lepší ceny nebo řady bonusů. Jsme tu pro vás 365 dní v roce, poptávky jsou nezávazné a konečné rozhodnutí je vždy jen na vás. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.


dalekohled.svg

Naše vize

"Šetříme čas a peníze českým domácnostem"

Našim cílem je stát se vaším online rádcem, který šetří čas i peníze. Přejeme si, aby se každý mohl z pohodlí domova seznámit s aktuálními nabídkami poskytovatelů internetu na doma, mobilních tarifů nebo internetových a satelitních televizí a vybrat si tu, která je pro něj nejvýhodnější. Můžete se spolehnout na to, že vás vždy seznámíme s platnými nabídkami dostupných poskytovatelů a cenami, se kterými můžete počítat. Pravidelně totiž nabídky aktualizujme.


zarovka.svg

Proč přes Porovnej si to?

 • Jsme nazávislí
 • Vyjednáme výhodnější podmínky
 • Vše na jednom místě
 • Šetříme čas a peníze
 • Slevy až 40% na měsíční paušál
 • U vybraných poskytovatelů instalace zdarma
 • Pravidelně aktualizujeme podmínky služeb
 • Pomůžeme se změnou poskytovatele
 • Vaše poptávky jsou nezávazné
 • 99% pokrytí v ČR
 • Nadstandardní podpora a péče o klienty
 • Za naše služby nic neplatíte
mapaCR

spojeni_retez.svg

Náš tým

"Staráme se o vaši spokojenost"

Zdenek_Polasek.PNG

Robin Brož Co-Founder & Product Manager

Robin je spoluzakladatel projektu, který zodpovídá za správné a vždy aktuální informace uvedené na našem webu. S poskytovateli jedná na pravidelné bázi o lepších cenách, výhodách a exkluzivních podmínkách pro naše klienty. Jeho speciální schopností je přinášet pozitivní náladu za každých okolností.

„Ve volném čase mě můžete potkat s přítelkyní na horách nebo u moře. Pravidelně chodím hrát tenis, nikdy taky neodmítnu nabídku jít si zahrát fotbal nebo hokej s kamarády."

Zdenek_Polasek.PNG

Petr Hansel Co-Founder & Sales Manager

Petr ve firmě udává kritický tón, ale umí také pochválit i motivovat. Má na starosti partnerské spolupráce, hledání nových obchodních příležitostí a zodpovídá za celkovou obchodní a marketingovou strategii společnosti. Společně s Robinem založili projekt Porovnejsito.cz v roce 2017.

„Baví mě objevovat nejnovější technologie, které se dají využít v praxi nebo se jimi můžu inspirovat. Od malička hraji fotbal a baví mě i jiné kolektivní sporty. Zároveň nikdy neodmítnu výzvu v ping pongu s kolegy, třeba o to, kdo zalije kytky."

petr.hansel@porovnejsito.czLinkedIn

 


Zdenek_Polasek.PNG

Jan Látal IT Project Manager

Honza má pod palcem technologickou stránku celého projektu. Kromě správného fungování webu a našeho interního systému, zajišťuje zefektování, inovaci a automatizaci procesů. Díky mnohaleté zkušenosti s vedením velkých IT projektů, umí být vždy o krok napřed, což nám šetří čas i peníze.

„Jsem konzervativní člověk, který se snaží dívat na budoucnost s úsměvem na tváři. Můj cíl je spokojená budoucnost a to ve všech směrech."

Zdenek_Polasek.PNG

Ivana Knebelová Supervizor kontaktního centra

Ivana dohlíží na to, aby každý hovor probíhal správně, a abychom vyhověli i těm nejspecifičtějším požadavkům každého zákazníka. Jejím hlavním úkolem je, aby její tým, který vede, odbavil všechny požadavky v co nejkratším čase. Zároveň má obecný a vždy aktuální přehled o produktech a nabídkách služeb.

„Za prvé, dívejte se nahoru na hvězdy, a ne dolů na nohy. Za druhé, nikdy nepřestaňte pracovat. Práce vám dává smysl a život je bez ní prázdný. Za třetí, pokud budete mít štěstí a najdete lásku, pamatujte, že je tam, a nikdy ji nezahoďte."


Zdenek_Polasek.PNG

Filip Palička Specialista pro firemní klientelu

Filip je specialista pro komplexní řešení telekomunikačních služeb pro podnikatele, malé a střední firmy. Porovnává za klienty aktuální nabídky operátorů a zajišťuje pro ně nejlepší možné řešení na volání, internet, zabezpečení i firemní benefity.  

"Když zrovna neřeším požadavky firemních zákazníků tak se hlavně aktivně věnuji sportům. Od malička hraji hokej, ale není mi cizí ani kopat do balónu či si hrát zahrát tenis nebo volejbal. Nepohrdnu také sklenkou nějakého dobrého pití s partou přátel."

Zdenek_Polasek.PNG

Petr Lainka Finanční specialista

Petr je nezávislý finanční specialista, který pomáhá klientům se zorientovat ve světě financí. Nejprve zjistí požadavky zákazníků, poté s nimi konzultuje jejich aktuální finanční situaci a následně pomáhá s výběrem ideálního produktu. 

„Jako bývalý hokejista rád sportuji. U hokeje jsem zůstal, jen jsem vyměnil hokejku za píšťalku. Jako největší svůj úspěch považuji titul mistrů světa v rybníkovém hokeji z roku 2019."


Zdenek_Polasek.PNG

Lada Kociánová Specialista zákaznické péče

Lada naslouchá požadavkům našich zákazníků a snaží se jim pomoci nebo poradit s výběrem telekomunikačních služeb. Spokojenost klientů je pro nás na prvním místě, a tak musí umět vyjít vstříc i těm nejspecifičtějším potřebám. Kromě pochvaly za dobře odvedenou práci, umí přijímat také kritiku, se kterou si umí vždy s klidem poradit.

„Pravidelně chodím hrát volejbal s kamarády, který je mým koníčkem už několik let. Mezi mé další záliby patří cestování a procházky v přírodě. Nejlépe se odreaguji s příáeli, třeba tancem."

Zdenek_Polasek.PNG

Petr Herník Content Creator

Petr tvoří obsah na našem webu. Píše texty tak, aby byly srozumitelné. Jeho úkolem je sjednotit veškerý obsah a komunikaci napříč celým brandem, vymýšlet nové, aktuální články i obsahové podstránky. Zodpovídá za strategii nastavení klíčových slov, abychom byli v online světě, co nejvíce vidět. 

„Odjakživa fandím dobré náladě, příjemným lidem a sportu v de facto jakékoliv formě. Miluji cestování na vlastní pěst a s ním spojené objevování dosud neznámých kultur a jinotajů. A nesmím opomenout kočky. Čím víc jich máš, tím déle žiješ."

people-big.jpg

Kontaktní centrum

Naše kontaktní centrum je tu od toho, aby zodpovědělo všechny otázky našich zákazníků. Superschopností našeho týmu, pracujícího v kontaktním centru, je rychlé zvedání telefonů, vždy dobrá nálada a také maximální úsilí vyřídit požadavky zákazníků a vždy jim vyhovět.

"Krásný den, slyšíme se? Jsme tu pro vás 5 dnů v týdnu a jsme neustále připraveni vám nezávazně poradit s výběrem těch nejlepších poskytovatelů pro vaši domácnost. Stačí nám zavolat."