tuzka.svg

O nás

"Pomůžeme vám najít nejvýhodnější řešení"

Jsme největším nezávislým srovnávačem internetu na doma a digitální televize v České republice. Jako jediní máme v portfoliu všechny typy technologií pevného internetu, digitální TV a mobilních tarifů. Proč se spolehnout právě na nás? Srovnáváme poskytovatele v celé ČR a naše služby jsou bezplatné. Díky dlouhodobé spolupráci s ověřenými partnery pro vás můžeme vyjednat výhodnější podmínky, ať už v podobě lepší ceny nebo řady bonusů. Jsme tu pro vás 365 dní v roce, poptávky jsou nezávazné a konečné rozhodnutí je vždy jen na vás. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.


dalekohled.svg

Naše vize

"Šetříme čas a peníze českým domácnostem"

Našim cílem je stát se vaším online rádcem, který šetří čas i peníze. Přejeme si, aby se každý mohl z pohodlí domova seznámit s aktuálními nabídkami poskytovatelů internetu na doma, mobilních tarifů nebo internetových a satelitních televizí a vybrat si tu, která je pro něj nejvýhodnější. Můžete se spolehnout na to, že vás vždy seznámíme s platnými nabídkami dostupných poskytovatelů a cenami, se kterými můžete počítat. Pravidelně totiž nabídky aktualizujme.


zarovka.svg

Proč přes Porovnej si to?

 • Jsme nazávislí
 • Vyjednáme výhodnější podmínky
 • Vše na jednom místě
 • Šetříme čas a peníze
 • Slevy až 40% na měsíční paušál
 • U vybraných poskytovatelů instalace zdarma
 • Pravidelně aktualizujeme podmínky služeb
 • Pomůžeme se změnou poskytovatele
 • Vaše poptávky jsou nezávazné
 • 99% pokrytí v ČR
 • Nadstandardní podpora a péče o klienty
 • Za naše služby nic neplatíte
mapaCR

spojeni_retez.svg

Náš tým

"Staráme se o vaši spokojenost"

Zdenek_Polasek.PNG

Robin Brož Co-Founder & Product Manager

Robin je spoluzakladatel projektu, který zodpovídá za správné a vždy aktuální informace uvedené na našem webu. S poskytovateli jedná na pravidelné bázi o lepších cenách, výhodách a exkluzivních podmínkách pro naše klienty. Jeho speciální schopností je přinášet pozitivní náladu za každých okolností.

„Ve volném čase mě můžete potkat s přítelkyní na horách nebo u moře. Pravidelně chodím hrát tenis, nikdy taky neodmítnu nabídku jít si zahrát fotbal nebo hokej s kamarády."

foto

Petr Hansel Co-Founder & Sales Manager

Petr ve firmě udává kritický tón, ale umí také pochválit i motivovat. Má na starosti partnerské spolupráce, hledání nových obchodních příležitostí a zodpovídá za celkovou obchodní a marketingovou strategii společnosti. Společně s Robinem založili projekt Porovnejsito.cz v roce 2017.

„Baví mě objevovat nejnovější technologie, které se dají využít v praxi nebo se jimi můžu inspirovat. Od malička hraji fotbal a baví mě i jiné kolektivní sporty. Zároveň nikdy neodmítnu výzvu v ping pongu s kolegy, třeba o to, kdo zalije kytky."

petr.hansel@porovnejsito.czLinkedIn

 


Zdenek_Polasek.PNG

Jan Látal IT Project Manager

Jan má pod palcem technologickou stránku celého projektu. Kromě správného fungování webu a našeho interního systému, zajišťuje zefektování, inovaci a automatizaci procesů. Díky mnohaleté zkušenosti s vedením velkých IT projektů, umí být vždy o krok napřed, což nám šetří čas i peníze.

„Jsem konzervativní člověk, který se snaží dívat na budoucnost s úsměvem na tváři. Můj cíl je spokojená budoucnost a to ve všech směrech."

 

 
people-big.jpg

Kontaktní centrum

Naše kontaktní centrum je tu od toho, aby zodpovědělo všechny otázky našich zákazníků. Superschopností našeho týmu, pracujícího v kontaktním centru, je rychlé zvedání telefonů, vždy dobrá nálada a také maximální úsilí vyřídit požadavky zákazníků a vždy jim vyhovět.

"Krásný den, slyšíme se? Jsme tu pro vás 5 dnů v týdnu a jsme neustále připraveni vám nezávazně poradit s výběrem těch nejlepších poskytovatelů pro vaši domácnost. Stačí nám odeslat nezávaznou poptávku."

 
 

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.