Televizor_starsi_zelena.svg

Kuki TV

Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se co nejlépe rozhodnout s výběrem televizních programové TV nabídky. Jsme nezávislí a za naše služby nic neplatíte.

Potřebujete Set-top box nebo máte smart TV? Které značky smart televizorů jsou kompatibilní s daným poskytovatelem, abyste mohli programy sledovat bez nutného zařízení? Na kolik zařázení chcete službu využívat? Máte dostatečnou rychlost internetu nebo bude lepší satelitní TV, která není závislá na rychlosti připojení?

Tyto otázky vám zodpoví naši specialisté přes telekomunikace po telefonu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Chci Kuki TV

 

ozubene_kolo.svg

Cestování v čase až 7 dní zpětně, nahrávání, pauza, pustit od začátku, bez reklam

Chytré funkce Kuki TV

zarovka.svg

Bez starostí a zbytečných závazků. Službu můžete vypovědět kdykoliv s jednoměsíční výpovědní lhůtou

Bez závazku

hvezda.svg

Z pestré programové nabídky si své oblíbené pořady vybere každý člen domácnosti.

Filmy, sporty, dokumenty

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

ikona země

Televize Kuki přes internet

Internetová televize umožňuje šíření TV vysílání pomocí pevného internetu na doma, přenosného internetu nebo mobilních dat v telefonu. 

Internetová TV od Kuki disponuje chytrými funkcemi, jako je zpětné zhlédnutí až 7 dní (s možností přetáčet reklamy), sledování programů na 4 zařízeních v rámci jedné ceny, funkce pauza a pustit od začátku, archiv nebo možnost sledování programů kdekoliv na cestách i po celé EU.

Pro příjem internetového televizního vysílání není až tak důležitá rychlost připojení, jako především stabilita linky, která by neměla vykazovat častější výpadky.

Výhody internetové Kuki TV

Chci Kuki TV přes internet