Televizor_starsi_zelena.svg

Lepší.TV

Chytrou televizi Lepší.TV můžete sledovat odkudkoliv a na jakémkoliv chytrém zařízení. Funguje přes všechny technologie internetového připojení (kabelové připojení, bezdrátové připojení, mobilní LTE) s minimální přenosovou rychlostí 3 Mb/s. Lepší.TV funguje jako  OTT služba, a proto je zcela na vás, jakého operátora internetu využíváte.

Jaké jsou největší výhody Lepší.TV? podle vašich představ? Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se co nejlépe rozhodnout s výběrem ideální programové TV nabídky.

Úvodní fotka lidi

MAX

za 289 Kč Měsíčně

  • až 145 programů
Objednat
KLASIK

za 199 Kč Měsíčně

  • až 136 programů
Vyzkoušet za 1 Kč
MINI

za 99 Kč Měsíčně

  • až 43 programů
Objednat

V balíčku MAX poskytuje Lepší.TV až 145 TV programů a 2341 filmů ke zhlédntí zdarma. Kromě neomezeného nahrávání balíček MAX obsahuje vybrané kanály s možností sledování pořadů až 100 dní zpětně.

V nejžádanějším balíčku KLASIK získáte až 136 TV programů, ze kterých lze vybrané kanály sledovat až 30 dní zpětně. Tento základní balíček si můžete vyzkoušet na 10 dní pouze za 1 Kč. Do té doby můžete službu Lepší.TV zrušit nebo se po deseti dnech automaticky prodlouží na 199 Kč/měs.

V balíčku MINI Lepší.TV nabízí až 43 TV stanic s možností přehrávání pořadů až 30 dní zpětně a archívu s více než 400 filmy. Zena balíčku MINI je 99 Kč/měs.

Lepší.TV nabízí také balíček HBO, který obsahuje HBO MAX, i lineární kanály HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD, Cinemax 1 HD, Cinemax 2 HD. a více než 1292 filmů a 252 seriálů. Balíček HBO si můžete přidat třeba k balíčku KLASIK za 219 Kč měsíčně.

Základní informace o Lepší.TV

Balíček MAX 289 Kč měsíčně
Balíček KLASIK 199 Kč měsíčně
Balíček MINI 99 Kč měsíčně
Aktivace 0 Kč
Počet licencí v ceně 1
Další licence 99 Kč měsíčně
Maximální počet licencí 3
Zpětné zhlédnutí až 100 dní
Funkce pauza Ano
Funkce pustit od začátku Ano
Sledování po celé EU Ano
Filmový archív (VoD) Ano (přes 2300 filmů a seriálů)
Na zkoušku Ano, na 10 dní za 1 Kč
Smluvní závazek bez závazku

Vyzkoušet za 1 Kč

Potřebujete Set-top box nebo máte smart TV, která vám umožní sledovat TV přes aplikaci? Které značky smart televizorů jsou kompatibilní s Lepší.TV, aby bylo možné sledovat programy bez Set-top boxu? Na kolik zařázení chcete službu využívat? Máte dostatečnou rychlost internetu nebo bude lepší zvolit jiného poskytovatele, který zajišťuje satelitní televizi nezávislou na internetu?

ozubene_kolo.svg

Lepší.TV umožní cestování v čase až 100 dní zpětně, nahrávání, pauza a pustit od začátku

Chytré funkce Lepší.TV

zarovka.svg

Bez starostí a zbytečných závazků. Službu můžete vypovědět kdykoliv s jednoměsíční výpovědní lhůtou

Bez závazku

hvezda.svg

Z pestré programové nabídky 130 kanálů si na Lepší.TV své oblíbené pořady vybere každý.

Filmy, sporty, dokumenty


Internetová televize Lepší.TV

Televize přes internet

Internetová televize Lepší.TV umožňuje vysílání pomocí pevného internetu na doma, přenosného internetu nebo mobilních dat v telefonu

Lepší.TV disponuje chytrými funkcemi, jako je zpětné zhlédnutí až 100 dní (s možností přetáčet reklamy), sledování programů na více zařízeních, funkce pauza a pustit od začátku nebo možnost sledování programů kdekoliv na cestách i po celé EU.

Pro příjem internetového televizního vysílání není až tak důležitá rychlost připojení, jako především stabilita linky, která by neměla vykazovat častější výpadky.


Výhody Lepší TV

Chytrou televizní platformu Lepší.TV můžete sledovat v Česku, i po celé EU. Pro správné fungování služby stačí internet s minimální rychlostí 3 Mb/s. Televizi si jednoduše pustíte přes Smart TV, počítač, notebook, chytrý telefon, tablet nebo přes Set-top box od Lepší.TV. V případě zakoupení balíčku a nespokojenosti s funkčností služby máte nárok na vrácení peněz. To však musíte učinit do jednoho měsíce od privní aktivace balíčku. Služba je bez smluvního závazku, funguje formou předplatného a dokonce je možné si ji vyzkoušet na 10 dní za 1 Kč. 

Vyzkoušet Lepší.TV za 1 Kč


Jaké faktory brát v potaz při rozhodování?

Před tím, než se rozhodnete pro poskytovatele nové TV služby, si dobře rozmyslete, jakou technologii televizního vysílání zvolíte. Důležité faktory, které ovlivňují kvalitu obrazu na vašich televizorech jsou:

Symbol_wi-fi.svg

Kvalita, rychlost a technologie internetového připojení

Jestli jste fanoušek moderních technologií, jistě se neobejdete bez chytrých funkcí, které IPTV a OTT přináší. Internetová televize Lepší.TV uvádí minimální přenosovou rychlost 3 Mb/s, která by měla stačit k tomu, abyste mohli sledovat TV programy v HD kvalitě bez výpadků. Avšak rychlost internetu musí být stabilní. Pokud máte kolísavou a nízkou rychlost internetu a nemáte možnost přejít na rychlejší připojení, doporučujeme si pořídit satelitní TV. Pokud si chcete ověřit možnosti stabilnějšího připojení, stačí na odkazu níže zadat vaši přesnou adresu a porovnat si varianty rychlejšího nebo levnějšího připojení k internetu.

TIP: Ověřte si dostupnost rychlejšího připojení k internetu

Televize.svg

Typ televizoru kompatibilní s aplikací Lepší.TV

Typ a datum výroby vašeho televizoru je důležitý, pokud chcete sledovat programy pomocí aplikace bez Set-top-Boxu. Výhodou sledování televize přes aplikaci je, že nemusíte platit pronájem nebo koupi nového zařízení (Set-Top-Boxu) a díky tomu ušetříte.

Internetová televize Lepší TV umožňuje sledovat vaše oblíbené pořady bez Set-top boxu v rámci aplikace s vybranými kompatibilními zařízeními. Nejčastější platformy podporující sledování programů v rámci aplikace jsou: Samsung Smart s operačním systémem TizenApple TV s tvOS, LG s OS WebOS nebo od Googlu Android TV s OS Android (např.: SONY, Panasonic, Philips, TLC, Thomson, JVC, a další). Standardně televizory disponují chytrými funkcemi od roku výroby 2017. Lepší.TV lze sledovat na vybraných televizorech s operáčním systémem od roku 2012, a pokud váš televizor přece jen není kompatibilní s aplikací Lepší.TV, je třeba si pořídit Lepší.TV BOX.

Podporované aplikace, zařízení a zátěž na internet

Aplikace pro Android TV Ano
Aplikace pro tvOS (Apple TV) Ano
Aplikace pro OS Tisen (Samsung TV) Ano
Aplikace pro WebOS (LG) Ano
Aplikace pro My home screen (Panasonic) Ano
Sledování přes herní konzole (PlayStation, Xbox) Ano
Set-top box jednorázově (Lepší.TV BOX) 1899 Kč
Set-top box na splátky Ne
Zátěž internetu pro HD stanice 3 Mb/s
Služba na zkoušku Za 1 kč na 10 dní

Vyzkoušet za 1 Kč


Programová nabídka Lepší.TV


Vyzkoušejte Lepší TV zdarma díky možnosti vrácení peněz

Pokud nebudete se službou spokojeni, nezaplatíte další platbu a služba se jednoduše ukončí. V případě pochybení ze strany Lepší.TV, vám do 30 dnů od aktivace služby vrátí peníze na váš účet.

 

Ukázat balíčky Lepší.TV

Ptáte se

Jaké jsou výhody Lepší.TV?
Lepší.TV je chytrá televizní platforma fungující přes internet. Službu můžete využívat v Česku, i po celé EU a pro sledování vašich oblíbených pořadů stačí připojení k internetu s minimální rychlostí 3 Mb/s. Televizi si jednoduše pustíte doma, na zahradě nebo třeba na dovolené v zahraničí. Lepší.TV lze sledovat přes Smart TV, PC, Smartphone, tablet, pomocí herních konzolí nebo přes Lepší.TV BOX (Set-top box).
Kolik stojí Lepší.TV?
Balíček MAX obsahuje až 145 TV programů a 2341 filmů za 289 Kč měsíčně.
S balíčkem KLASIK získáte až 136 TV programů s možností sledování pořadů až 30 dní zpětně za 199 Kč měsíčně.
Balíček MINI obsahuje až 43 TV programů s možností přehrávání pořadů až 30 dní zpětně za 99 Kč měsíčně.
Balíček HBO obsahující, kromě streamovací platformy HBO MAX, také programy HBO, HBO2, HBO3, Cinemax 1, Cinemax 2, stojí 219 Kč měsíčně.
Službu Lepší TV si můžete vyzkoušet s balíčkem KLASIK za 1 Kč na 10 dní.
Lze sledovat Lepší.TV n a více zařízeních současně?
Ano, současné sledování Lepší.TV na více zařízeních si můžete zakoupit v sekci "Mé služby" po přihlášení se do vaší zákaznické sekce. Službu můžete sledovat na televizoru, počítači, tabletu či chytrého telefonu. V případě současného sledování získáte možnost sledovat v jedné chvíli vaše oblíbené pořady na 2 dalších zařízeních - celkově na 3 zařízeních současně.
Je služba Lepší.TV bez závazku?
Ano, je zcela bez závazku. Služba Lepší.TV funguje formou předplatného. Pokud budete chtít službu zrušit, jednoduše nepošlete další platbu. Pokud máte Lepší.TV na zkoušku za 1 Kč a nechcete službu již nadále využívat, je třeba službu zrušit v osobním nastavení po přihlášení do vaší zákaznické sekce Lepší.TV.
Mám, v případě nespokojenosti, nárok na vrácení pěněz?
Ano, máte. Po aktivaci služby máte jeden měsíc, během kterého máte nárok na vrácení peněz, pokud se služboiu nebudete spokojeni. Pokud jste si zakoupili Lepší.TV box, je potřeba jej zaslat v kompletním balení a nepoškozený. Když bude vše v pořádku, peníze se vám vrátí následným převodem na bankovní účet, ze kterého jste tuto platbu uskutečnili.

Jak na to?

1
ikona stroje

Vyberte si balíček

Vyberte si balíček podle vašich představ

2
ikona stroje

Vyplňte potřebné údaje

Zadejte e-mail a způsob platby

3
ikona stroje

Zaplaťte předplatné

A aktivujte vámi zvolenou službu

4
ikona stroje

Užijte si službu

Ihned po převodu částky na účet