Televizor_starsi_zelena.svg

Telly TV

Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se co nejlépe rozhodnout s výběrem televizních programové TV nabídky. Jsme nezávislí a za naše služby nic neplatíte.

Potřebujete Set-top box nebo máte smart TV? Které značky smart televizorů jsou kompatibilní s daným poskytovatelem, abyste mohli programy sledovat bez nutného zařízení? Na kolik zařázení chcete službu využívat? Máte dostatečnou rychlost internetu nebo bude lepší satelitní TV, která není závislá na rychlosti připojení?

Tyto otázky vám zodpoví naši specialisté přes telekomunikace po telefonu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Chci Telly TV se slevou

 

ozubene_kolo.svg

Cestování v čase až 7 dní zpětně, nahrávání, pauza, pustit od začátku, bez reklam

Chytré funkce Telly TV

zarovka.svg

Bez starostí a zbytečných závazků. Službu můžete vypovědět kdykoliv s jednoměsíční výpovědní lhůtou

Bez závazku

hvezda.svg

Z pestré programové nabídky si své oblíbené pořady vybere každý člen domácnosti.

Filmy, sporty, dokumenty

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.


Internetovou nebo satelitní televizi od Telly?

ikona země

Televize Telly přes internet

Internetová televize umožňuje šíření TV vysílání pomocí pevného internetu na doma, přenosného internetu nebo mobilních dat v telefonu. 

Internetová TV od Telly disponuje chytrými funkcemi, jako je zpětné zhlédnutí až 7 dní (s možností přetáčet reklamy), sledování programů na 4 zařízeních v rámci jedné ceny, funkce pauza a pustit od začátku, archiv nebo možnost sledování programů kdekoliv na cestách i po celé EU.

Pro příjem internetového televizního vysílání není až tak důležitá rychlost připojení, jako především stabilita linky, která by neměla vykazovat častější výpadky.

Výhody internetové Telly TV

Chci Telly TV přes internet

Satelit.svg

Televize Telly přes satelit

Signál satelitního vysílání není přijímán z pozemních vysílačů, ale z antén umístěných na umělých družicích. Odborný technik poskytovatele satelitní televize při instalaci nastaví anténu tak, aby přijímání signálu fungovalo správně. Satelitní televizi můžete sledovat kdekoliv, ať už bydlíte na samotě u lesa, či na vrcholku hor.   

Výhody satelitní Telly TV

Chci Telly TV přes satelit

Jaké faktory brát v potaz při rozhodování?

Před tím, než se rozhodnete pro poskytovatele nové TV služby, si dobře rozmyslete, jakou technologii televizního vysílání zvolíte. Důležité faktory, které ovlivňují kvalitu obrazu na vašich televizorech jsou:

Symbol_wi-fi.svg

Kvalita, rychlost a technologie internetového připojení

Jestli jste fanoušek moderních technologií, jistě se neobejdete bez chytrých funkcí, které IPTV/OTT přináší. Minimální přenosová rychlost pro pohodlné sledování programů v HD kvalitě je cca 6 - 8 Mbit/s. Avšak rychlost internetu musí být stabilní. Pokud máte LTE nebo bezdrátové připojení s nízkou a často kolísavou rychlostí, doporučujeme satelitní příjem TV signálu pomocí paraboly. Chcete-li ověřit možnosti stabilnějšího připojení, podívejte se na naše srovnání poskytovatelů internetu, které ověříme podle přesné adresy a zjistíme, zda-li máte možnost přejít na kvalitnější internet.

Televize.svg

Typ a datum výroby televizoru

Typ a datum výroby vašeho televizoru je důležitý, pokud chcete sledovat programy pomocí aplikace bez Set-Top-Boxu. Výhodou sledování televize přes aplikaci je, že nemusíte platit pronájem nebo koupi nového zařízení (Set-Top-Boxu) a díky tomu ušetříte.

Své oblíbené pořady můžete sledovat bez dalšího přístroje v novějších typech televizorů vybraných značek v rámci aplikace daného poskytovatele. Internetovou Telly TV lze sledovat bez Set-Top boxu v následujících operačních systémech televizorů: Samsung Smart s operačním systémem TizenApple TV s tvOS, LG s OS WebOS nebo od Googlu Android TV s OS Android (např.: SONY, Panasonic, Philips, TLC, Thomson, JVC, a další). Standardně televizory disponují chytrými funkcemi od roku výroby 2017.

Tip: U starších typů televizorů lze sledovat programy vč. chytrých funkcí přes herní konzoli (xBox, PlayStation, ...) bez nutnosti pořízení Set-top boxu
Satelit.svg

Viditelnost na satelit a umístění satelitní paraboly

Správné umístění paraboly budete potřebovat v případě, že se rozhodnete pro satelitní televizi. K využití tohoto typu vysílání potřebujete satelitní přijímač a parabolickou anténu s konvertorem, která bude mít dobrou viditelnost na správnou družici pro příjem kvalitního signálu.

Globus_horsi.svg

Existence poskytovatele v domě s kabelovými rozvody

Víte-li, že na vaší adrese je dostupný místní poskytovatel nebo některý z operátorů velké trojky a má již rozvedené kabely po domě, můžeme vám zkusit vyjednat slevu nejen na televizní službu a internet, ale i na mobilní tarify pro celou rodinu.

Chci vyzkoušet Telly