Televizor_starsi_zelena.svg

Vodafone TV

Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se co nejlépe rozhodnout s výběrem televizních programové nabídky. Jsme nezávislí a za naše služby nic neplatíte.

Potřebujete Set-top box nebo máte smart TV? Které značky smart televizorů jsou kompatibilní s daným poskytovatelem, abyste mohli programy sledovat bez nutného zařízení? Na kolik zařázení chcete službu využívat? Máte dostatečnou rychlost internetu nebo bude lepší satelitní TV, která není závislá na rychlosti připojení?

Tyto otázky vám zodpoví naši specialisté přes telekomunikace po telefonu. Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Chci Vodafone TV se slevou

 

ozubene_kolo.svg

Cestování v čase až 7 dní zpětně, nahrávání, pauza, pustit od začátku, bez reklam

Chytré funkce Vodafone TV

zarovka.svg

Bez starostí a zbytečných závazků. Službu můžete vypovědět kdykoliv s jednoměsíční výpovědní lhůtou

Bez závazku

hvezda.svg

Z pestré programové nabídky si své oblíbené pořady vybere každý člen domácnosti.

Filmy, sporty, dokumenty

TIP: Nezávazně vám poradíme s výběrem TV | Porovnejsito.cz

Odešlete formulář, ozveme se vám a společně vybereme nejhodnější programovou nabídku pro vás!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

Internetová televize od Vodafonu

Televize přes internet

Internetová televize umožňuje šíření TV vysílání pomocí pevného internetu na doma, přenosného internetu nebo mobilních dat v telefonu. 

Vodafone TV disponuje chytrými funkcemi, jako je zpětné zhlédnutí až 7 dní (s možností přetáčet reklamy), sledování programů na více zařízeních, funkce pauza a pustit od začátku nebo možnost sledování programů kdekoliv na cestách i po celé EU.

Pro příjem internetového televizního vysílání není až tak důležitá rychlost připojení, jako především stabilita linky, která by neměla vykazovat častější výpadky.

Výhody Vodafone televize přes internet

Chci televizi přes internet od Vodafonu


Jaké faktory brát v potaz při rozhodování?

Před tím, než se rozhodnete pro poskytovatele nové TV služby, si dobře rozmyslete, jakou technologii televizního vysílání zvolíte. Důležité faktory, které ovlivňují kvalitu obrazu na vašich televizorech jsou:

Symbol_wi-fi.svg

Kvalita, rychlost a technologie internetového připojení

Jestli jste fanoušek moderních technologií, jistě se neobejdete bez chytrých funkcí, které IPTV/OTT přináší. Minimální přenosová rychlost pro pohodlné sledování programů v HD kvalitě je cca 6 - 8 Mbit/s. Avšak rychlost internetu musí být stabilní. Pokud máte LTE nebo bezdrátové připojení s nízkou a často kolísavou rychlostí, doporučujeme satelitní příjem TV signálu pomocí paraboly. Chcete-li ověřit možnosti stabilnějšího připojení, podívejte se na naše srovnání poskytovatelů internetu, které ověříme podle přesné adresy a zjistíme, zda-li máte možnost přejít na kvalitnější internet.

Globus_horsi.svg

Existence poskytovatele v domě s kabelovými rozvody

Víte-li, že na vaší adrese je dostupný místní poskytovatel nebo některý z operátorů velké trojky a má již rozvedené kabely po domě, můžeme vám zkusit vyjednat slevu nejen na televizní službu a internet, ale i na mobilní tarify pro celou rodinu.

Chci Vodafone TV