ikona země

Povinné ručení pro automobily Alfa Romeo 2024

Jak už název povinné ručení napovídá, jeho sjednání je zákonnou povinností. Máte automobil značky Alfa Romeo a chcete vybrat nejvýhodnější povinné ručení? Využijte naši kalkulačku, získejte přehled o aktuálních cenách a v případě, že se vám bude některá z nabídek líbit, sjednejte si jednoduše pojištění online.

Kalkulačka povinného ručení


Automobily značky Alfa Romeo

Automobilka Alfa Romeo byla založena roku 1915 v Turíně podnikatelem Nicolou Romeem. Zkratka Alfa znamenajíc Anonima Lombarda Fabbrica Automobili. Od roku 1986 spadá pod koncern FIAT.

Najdeme za vás nejvýhodnější nabídku

Pokud nechcete nebo nemáte čas osobně navštěvovat pobočky pojišťoven a zjišťovat ceny povinného ručení, můžete tuto práci nechat na nás. Zadejte potřebné údaje do naší kalkulačky a vyberte si to nejvýhodnější pojištění z pohodlí domova.

Nechejte si zdarma poradit od specialistů

Nejvýhodnější nabídku nemusíte vybírat sami. Pokud si nejste něčím jistí nebo potřebujete s čímkoliv poradit, jsme tu pro vás. Rádi vám nezávazně poradíme s výběrem té nejvýhodnější nabídky.

Povinné ručení můžete sjednat online

Dnes už nemusíte chodit na pobočku pojišťoven, abyste si povinné ručení zařídili. Můžete ho snadno sjednat sami z pohodlí domova bez nutnosti papírování a zakládání dokumentů. Online pojištění šetří nejen váš čas, ale přináší také možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů a dostatečný čas na prostudování podmínek smlouvy. Využijete i vy přednosti sjednání povinného ručení online?

 

 


Ušetřete dvojnásob sjednáním dvou produktů

Přemýšlíte, jak získat optimální pojištění pro váš vůz a přitom ušetřit? Máme pro vás skvělou příležitost! Sjednejte si povinné ručení a havarijní pojištění současně a ušetřete dvojnásob. Díky sjednání obou produktů zároveň získáte nejen komplexní krytí pro váš vůz Alfa Romeo, ale také výraznou úsporu na pojistných poplatcích.

 

Pojištění vozidel online