sketch1622210950556.png

Povinné ručení pro automobily značky Audi

Jak už název povinné ručení napovídá, jeho sjednání je zákonnou povinností. Máte automobil značky Audi a chcete vybrat nejvýhodnější povinné ručení? Využijte naši kalkulačku, získejte přehled o aktuálních cenách a v případě, že se vám bude některá z nabídek líbit, sjednejte si jednoduše pojištění online.

Kalkulačka povinného ručení


Automobily značky Audi

Automobily německé značky Audi za sebou mají opravdu bohatou historii. Značka Audi, která je součástí skupiny Volkswagen Group, byla založena již v roce 1909. A i po více než sto letech se automobily se známým logem v podobě čtyř spojených kruhů těší velké oblibě lidí napříč celým světem. V roce 2019 se například prodalo více než 700 000 automobilů této značky.

Najdeme za vás nejvýhodnější nabídku

Pokud nechcete nebo nemáte čas osobně navštěvovat pobočky pojišťoven a zjišťovat ceny povinného ručení, můžete tuto práci nechat na nás. Zadejte potřebné údaje do naší kalkulačky a vyberte si to nejlepší pojištění z pohodlí domova.

Nechejte si zdarma poradit od specialistů

Nejvýhodnější nabídku nemusíte vybírat sami. Pokud si nejste něčím jistí nebo potřebujete s čímkoliv poradit, jsme tu pro vás. Rádi vám nezávazně poradíme s výběrem té nejvýhodnější nabídky.

Povinné ručení můžete sjednat online

Dnes už nemusíte chodit na pobočku pojišťoven, abyste si povinné ručení zařídili. Můžete ho snadno sjednat sami z pohodlí domova bez nutnosti papírování a zakládání dokumentů. Online pojištění šetří nejen váš čas, ale přináší také možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů a dostatečný čas na prostudování podmínek smlouvy. Využijete i vy přednosti sjednání povinného ručení online?

 

 


Ušetřete díky sjednání dvou produktů

 

Chci sjednat povinné ručení online

Havarijní pojištění online