sketch1622210950556.png

Nejlepší povinné ručení pro Citroën

Jak už název povinné ručení napovídá, jeho sjednání je zákonnou povinností. Máte automobil značky Citroën a chcete vybrat nejvýhodnější povinné ručení? Využijte naši kalkulačku, získejte přehled o aktuálních cenách a v případě, že se vám bude některá z nabídek líbit, sjednejte si jednoduše pojištění online.

Kalkulačka povinného ručení


Automobily značky Citroen

Francouzské vozy Citroen se vyrábí v devíti evropských a 3 světových závodech, z toho jsou tři ve Francii, dva ve Španělsku, jeden v Itálii, v Portugalsku a také v Kolíně v České Republice a v Trnavě na Slovensku. Mimo Evropu se vyrábějí v argentinské metropoli Buenos Aires, v Brazílii v Porto Real a v čínském Wu-chanu. Společnost zaměstnává cca 14 000 lidí.

Najdeme za vás nejvýhodnější nabídku

Pokud nechcete nebo nemáte čas osobně navštěvovat pobočky pojišťoven a zjišťovat ceny povinného ručení, můžete tuto práci nechat na nás. Zadejte potřebné údaje do naší kalkulačky a vyberte si to nejvýhodnější pojištění z pohodlí domova.

Nechejte si zdarma poradit od specialistů

Nejvýhodnější nabídku nemusíte vybírat sami. Pokud si nejste něčím jistí nebo potřebujete s čímkoliv poradit, jsme tu pro vás. Rádi vám nezávazně poradíme s výběrem té nejvýhodnější nabídky.

Povinné ručení můžete sjednat online

Dnes už nemusíte chodit na pobočku pojišťoven, abyste si povinné ručení zařídili. Můžete ho snadno sjednat sami z pohodlí domova bez nutnosti papírování a zakládání dokumentů. Online pojištění šetří nejen váš čas, ale přináší také možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů a dostatečný čas na prostudování podmínek smlouvy. Využijete i vy přednosti sjednání povinného ručení online?

 

 


Ušetřete díky sjednání dvou produktů

 

Chci sjednat povinné ručení online

Havarijní pojištění online