internet_podstranka_2.PNG

Prověříme za vás všechny
dostupné poskytovatele internetu

Abychom pro vás vyhledali nejlepší možnosti internetu,
vyplňte jednoduchý formulář pro ověření dostupnosti.

 

 
globus.svg

Ověříme nejlepší nabídky internetu

dalekohled.svg

Srovnáme všechny typy technologií internetu na doma

Nezávislé porovnání cen poskytovatelů internetu

hvezda.svg

Získejte výhodnější podmínky, lepší ceny a řadu bonusů

Zvýhodněné akční nabídky

zarovka.svg

Internet bez závazku po celé ČR

Bez závazku a zbytečného papírování

 

Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se co nejlépe rozhodnout. Jsme nezávislý a největší srovnávač internetu na doma a digitální televize. Díky dlouhodobé spolupráci s ověřenými partnery pro vás můžeme vyjednat výhodnější podmínky, lepší ceny i řadu bonusů.

Srovnáme za vás nabídky poskytovatelů internetu, televize i tarifů

1
ikona

Srovnáme za vás nabídky poskytovatelů internetu, televize i tarifů

Vyplňte jednoduchý formulář

2
ikona

Porovnáváme více než 346 nabídek a 40 ověřených poskytovatelů

Ověříme dostupnost všech poskytovatelů podle adresy

3
ikona

Naši specialisté vám zdarma pomohou s výběrem vhodné služby

Poradíme vám s výběrem ideálního řešení

4
ikona

Zajistíme aktivaci nebo instalaci nové služby profesionálním technikem

Vše ostatní nechte na nás

Realitní kancelář MARA s.r.o. | Porovnejsito.cz

Pomůžeme vám vybrat nejlepší řešení, vyjednáme slevy i řadu výhod!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

 

Ptáte se

V čem se vyplatí sjednání služeb přes Porovnejsito.cz?

Portál Porovnejsito.cz vám představí všechny dostupné možnosti a případně vám zajistíme lepší cenu nebo některou z našich výhod, kterými disponujeme díky dlouhodobé spolupráci s ověřenými poskytovateli telekomunikačních služeb. Jedná se např. o instalaci služeb zdarma, sleva na měsíční paušál, Wi-Fi router a Set-Top-Box zdarma nebo až 6 měsíců využívání služeb zdarma při přechodu od konkurence.

Jak si vybrat nejlepšího poskytovatele internetu?

Vyplňte jednoduchý formulář pro ověření dostupnosti internetu. Podle přesné adresy zjistíme existenci internetových kabelových rozvodů v domě od daných poskytovatelů. Následně se s vámi spojíme, zjistíme vaše požadavky a doporučíme služby podle nejlepší technologie internetu nebo ceny. 

Která technologie internetu je pro mě ta pravá?

Na výběr máte celou řadu možností, pojďme si přiblížit výhody jednotlivých variant. 

Optické připojení: Jedná se o nejmodernější a cenově nejdostupnější připojení k internetu pro bytové domy. Optické vlákno je zavedeno přímo do bytu, a proto se o danou rychlost s nikým nedělíte. V dnešní době poskytovatelé nabízí neomezené stahování i odesílání dat s rychlostí až 10 Gb/s pro náročné uživatele. Rychlost odesílání dat může být symetrická s rychlostí stahování dat.

xDSL internet: Jedná se o pevné připojení k internetu dostupné téměř po celém území ČR, které bylo původně určeno pro telefony pevné linky. Připojení je vhodné pro byty a rodinné domy mimo dostupnost optického či stabilního bezdrátového připojení k internetu. Rychlost DSL dosahuje až 250/25 Mb/s.

5G internet (WTTX): Je nejmodernějším řešením pro rodinné domy a byty mimo dostupnost pevného internetu po kabelu. Tato technologie dosahuje rychlostí až 250/25 Mb/s.

Bezdrátové připojení: Je bezdrátovým řešením pro rodinné domy a byty mimo dostupnost optické nebo DSL sítě. Díky technologii nové generace je možné využívat rychlost až 100 Mb/s v obou směrech (stahování i odesílání dat).

4G LTE: Jedná se o technologii určenou pro vysokorychlostní internet v mobilních sítích. Připojení je vhodné pro uživatele, kteří potřebují mít neustálý přístup k internetu ve svém notebooku, tabletu nebo mobilu. Tento typ technologie můžete využívat kdekoliv, pokud máte zařízení podporující datové sítě LTE. Rychlost neomezeného 4G LTE se pohybuje kolem 20/2 Mb/s.

Satelitní internet: Internet přes satelit (KA-SAT) není běžným připojením k internetu pro domácnosti. Hodí se však tam, kde není dostupnost internetu přes kabel, Wi-Fi, ani LTE. Satelitní systém Tooway má 99,99% pokrytí po celé České republice. Služba je přizpůsobena jak pro běžné domácnosti, tak pro profesionální služby.

Za jak dlouho můžu mít internet doma?

Obvykle instalace nové internetové služby technikem netrvá déle než 5 pracovních dnů od vytvoření objednávky. Pokud výjezd technika není potřeba, realizace se může lišit podle typu zvolené technologie internetu. Např. při samoinstalaci 4G LTE internetu do zásuvky jsou SIM karta s případným LTE modemem (u vybraných providerů můžete použít vlastní LTE modem) zaslány do 2 pracovních dnů.

 

Jak na to?

1
ozubene_kolo.svg

Vyplňte jednoduchý formulář

2
vlastovka.svg

Odešlete nezávaznou poptávku

3
globus.svg

Ověříme dostupnost poskytovatelů

4
zarovka.svg

Zajistíme vám nejlepší službu