ikona země

Internet Olomouc

VDSL připojení
299 Mb/s

od 299 Kč měsíčně

 • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost
Optické připojení
2000 Mb/s

od 299 Kč měsíčně

 • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost
Bezdrátové připojení
80 Mb/s

od 250 Kč měsíčně

 • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost
5G internet
299 Mb/s

od 399 Kč Měsíčně

 • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost

Rychlý a stabilní internet za nejlepší cenu

Zajímá vás, který poskytovatel nabízí nejrychlejší internet v Olomouci? Nebo jsou pro vás rozhodující počáteční náklady i cena tarifu měsíčně, a tak hledáte poskytovatele s nejnižší cenou za pevné připojeni k internetu? Spolehněte se na portál PorovnejSiTo.cz! Naše služba vám pomůže snadno si porovnat dostupné nabídky poskytovatelů internetu v Olomouci i v jejím okolí, abyste si mohli vybrat optimální internetovou službu za nejlepší možné podmínky a ceny.

Nejvýhodnější internet v Olomouci

Cena internetu v Olomouci se odvíjí od rychlosti připojení, cenové politiky poskytovatelů internetu, typu technologie připojení a počátečních nákladů. Portál PorovnejSiTo.cz vám představí všechny dostupné možnosti, abyste si mohli zvolit optimální internetový tarif, který bude odpovídat vašim potřebám. Také ta vás porovnáme všechny typy technologií, jako jsou: připojení po optice, VDSL připojení (internet přes telefonní linku), bezdrátové Wi-Fi připojení, 4G LTE nebo nejmodernější internet 5G. A v případě, že bydlíte zcela mimo infrastrukturu, dokážeme vám zajistit internet přes satelit.

Internet na doma i pro firmy

S Porovnejsito.cz můžete získat nejen nejlepší pevný internet na doma v Olomouci a okolí, ale také umíme zajistit spolehlivé internetové připojení pro vaši firmu nebo podnikání.

Srovnejte nabídky a ušetřete

Ceny poskytovatelů internetu v Olomouci a okolí se mohou výrazně lišit. Porovnejsito.cz za vás srovná všechny možnosti připojení k internetu a také nabídky digitální televize na základě adresy, na které bydlíte.

Využijte naše výhody

Představíme vám všechny dostupné možnosti a případně vám zajistíme lepší cenu nebo některou z našich výhod, které poskytujeme díky dlouhodobé spolupráci s vybranými partnery. Jedná se například o instalaci zdarma, Wi-Fi router zdarma, slevu na měsíční paušál nebo až 4 měsíce využívání služeb zdarma při přechodu od konkurence. 

Rychlejší internet za nižší cenu

Změřte si vaši stávající rychlost internetu zde. ověřte si dostupné nabídky v našem nezávislém srovnání a ujistěte se, jestli je možné získat rychlejší připojení za nižší výdaje. Rádi vám pomůžeme s přechodem od stávajícího poskytovatele.

Klikněte na tlačítko níže a začněte psát adresu, do pole pro vyhledávání. Pak už jen stačí vybrat správný tvar vaší adresy z našeptávače a rovnou si porovnat rychlosti, ceny a podmínky dostupných balíčků. 

Ověřit dostupnost podle adresy

 
ikona dalekohlad

Proč internetové připojení v Olomouci přes Porovnejsito?

 • Instalace služeb do 3 pracovních dnů
 • Rychlost internetu až 2000 Mb/s
 • Neveřejné nabídky a promo akce
 • Slevy až 40 % na měsíční paušál
 • U vybraných poskytovatelů instalace zdarma
 • Pomůžeme se změnou poskytovatele
 • Přehled slev na potřebné zařízení 
 • 99% pokrytí v ČR
 • Garance nejlepší ceny
 • Za naše služby nic neplatíte
mapaCR
 

ikona žárovky

Jak získat nejlevnější internet ve městě Olomouc?

Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete nezávaznou poptávku. Zjistíme pro vás všechny možnosti na vaší adrese, zavoláme vám a rádi vám poradíme s výběrem té nejvýhodnější nabídky internetu, televize nebo tarifů v Olomouci a okolí. Naše služby jsou bezplatné a odeslání formuláře je zcela nezávazné. Rádi odpovíme na všechny vaše otázky.

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

ruka
 

To není vše, co umíme. Máme i podpultovky.

zarovka.svg

Porovnání všech nabídek i podpultovek
Garance nejlepší ceny

naradi.svg

Rychlejší aktivace a instalace 
Aktivace do 3 dnů

vlastovka.svg

Přes nás máte 14 dní na vyzkoušení
Bez závazků a rizik

hvezda.svg

Je to nezávazné a zdarma
Bez poplatků a provizí

Nezávazně poptat

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

 

Internet 300 Mb/s za 349 Kč