ikona země

Vodafone internet

DSL připojení
50 Mb/s

 

  • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost
Optické připojení
150 Mb/s

 

  • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost
Bezdrátové připojení
300 Mb/s

 

  • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost
5G internet
1000 Mb/s

 

  • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost

Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se co nejlépe rozhodnout. Jsme nezávislý a největší srovnávač internetu na doma a digitální televize. Díky dlouhodobé spolupráci s ověřenými partnery pro vás můžeme vyjednat výhodnější podmínky, lepší ceny i řadu bonusů.

lupa modrá.svg

Recenze Vodafone

Společnost Vodafone, která na českém trhu působí už od roku 1999, nabízí svým zákazníkům komplexní služby. Kromě neomezených tarifů se můžete spolehnout také na optický internet, xDSL internet, 4G LTE, 5G internet a také internetovou Vodafone TV. Pojďme se nyní podívat na to, jaké jsou výhody a nevýhody tohoto poskytovatele.


mobilni_telefon.svg

Mobilní tarify

Všechny mobilní tarify od Vodafonu mají neomezené volání a SMS do všech sítí a liší se především objemem dat. Vodafone nabízí také neomezené tarify s neomezeným množstvím dat. Cena takovéhoto tarifu začíná na 599 Kč, nevýhodou pro některé však může být skutečnost, že abyste dosáhli na tuto cenu, musíte si tarif pořídit společně s internetem na doma nebo vícero tarifů dohromady.

Hodnocení: 10/10

 

Televizor.svg

Internetová televize Vodafone

Pokud se rozhodnete pro internetovou televizi od Vodafonu, můžete si vybrat hned ze tří balíčků. S prvním balíčkem za velmi příznivou cenu 80 Kč za měsíc získáte 60+ programů v kombinaci s internetem, největší balíček již za 531 Kč měsíčně obsahuje 145+ programů, v ceně balíčku je také HBO, za které si u některých jiných poskytovatelů musíte připlatit zvlášť. Výhodou digitální Vodafone TV je také zpětné přehrávání, HD kvalita obrazu a možnost pořízení televize spolu s ostatními službami Vodafone až o 25 % levnější.

Hodnocení: 8/10


ikona země

Internet od Vodafonu

Síť od Vodafonu byla označena za nejlepší datovou síť v České republice. Internet na doma od Vodafonu nemá žádné datové limity, připojení je bezpečné a Vodafone se navíc postará o vybavení, instalaci i servis. Vybírat můžete ze tří balíčků. Internet s rychlostí 300 Mb/s a s instalací zdarma pořídíte za 459 Kč. Pro náročné uživatele Vodafone nabízí nejrychlejší a nejstabilnější internet s rychlostí 1 Gb/s. 

Hodnocení: 10/10


naradi.svg

Podpora

Webové stránky Vodafonu jsou velmi přehledné a nabízejí velké množství informací. Pokud máte nějaký dotaz, můžete kontaktovat operátory telefonicky nebo navštívit některou ze 123 prodejen. Někomu však může chybět online podpora přímo na webových stránkách Vodafonu.

Hodnocení: 9/10


Hvězda modrá.svg

Celkové hodnocení: 9,25/10

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.