ikona země

Internet Praha

DSL připojení
250 Mb/s

od 399 Kč měsíčně

 • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost
Optické připojení
1000 Mb/s

od 295 Kč měsíčně

 • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost
Bezdrátové připojení
60 Mb/s

od 248 Kč měsíčně

 • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost
5G internet
250 Mb/s

od 399 Kč Měsíčně

 • neomezený přenos dat
Ověřit dostupnost

Rychlý a stabilní internet za nejlepší možnou cenu

Zajímá vás, kdo provozuje nejrychlejší internet v Praze? Nebo si jen chcete prověřit, který poskytovatel nabízí nejlevnější cenu za připojení k internetu? Můžete se spolehnout na Porovnejsito.cz. Díky našemu portálu si můžete snadno porovnat nabídky poskytovatelů internetového připojení v Praze a získat nejen internet za nejlepší možnou cenu, ale také celé množství výhod.

Nejvýhodnější internet v Praze

Cena internetu Praze se odvíjí podle dostupné rychlosti připojení, zvoleného poskytovatele a internetové technologie. Náš srovnávač vám představí všechny dostupné balíčky na vaší adrese, díky tomu vám umožní si zvolit nejvýhodnější internetovou službu. Srovnáme veškeré technologie internetu, které hlavní město Praha nabízi, jako jsou: připojení po optice, VDSL (internet po telefonní lince), bezdrátové Wi-Fi připojení, 4G LTE, i nejmodernější vysokorychlostní 5G internet.

Internet na doma i pro firmy

S Porovnejto.cz nenajdete nejen optimální řešení internetu na doma v Praze a okolí, ale také spolehlivé internetové připojení pro firmy a podnikatele.

Porovnejte nabídky a ušetřete

Ceny poskytovatelů internetu v Praze a okolí se mohou výrazně lišit. Porovnejsito.cz za vás srovná všechny možnosti připojení k internetu a také nabídky digitální televize na základě adresy, na které bydlíte.

Využijte naše výhody

Představíme vám všechny dostupné možnosti a případně vám zajistíme lepší cenu nebo některou z našich výhod, které poskytujeme díky dlouhodobé spolupráci s vybranými partnery. Jedná se například o instalaci zdarma, Wi-Fi router zdarma, slevu na měsíční paušál nebo až 4 měsíce využívání služeb zdarma při přechodu od konkurence. 

Rychlejší internet za nižší cenu

Kdo srovnává, ten šetří. Zde si můžete změřit rychlost vašeho stávajícího internetu. Díky našemu nezávislému srovnání dostupných nabídek poskytovatelů zjistíte, jestli je možné si pořídit rychlejší nebo levnější připojení k internetu.

Pomůžeme vám s přechodem od stávajícího poskytovatele k novému, a když budete potřebovat, poradíme také s výběrem vhodné technologie, která bude splňovat potřeby vaší domácnosti v Praze.

 
ikona dalekohlad

Proč si porovnat internetové připojení v Praze přes Porovnejsito?

 • Nezávislé porovnání více než 40 poskytovatelů na jednom místě
 • Rychlost internetu až 10 Gb/s
 • Podpultové nabídky se slevou až 30 %
 • Aktivace a instalace služeb do 3 dnů
 • Pomůžeme vám se změnou poskytovatele
 • U vybraných ISP máme lepší podmínky
 • 99% pokrytí v ČR
 • Garance nejlepší ceny
 • Za naše služby nic neplatíte
mapaCR
 

ikona žárovky

Jak získat nejlevnější internet ve městě Praha?

Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete nezávaznou poptávku. Zjistíme pro vás všechny dostupné možnosti na vaší adrese, ozveme se vám a poradíme s výběrem té nejvýhodnější nabídky pevného internetu nebo digitální televize v Praze i okolí. Jsme nezávislí a naše služby jsou bezplatné. Rádi také odpovíme na všechny vaše otázky.

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

ruka
 

To není vše, co umíme. Máme i podpultovky se slevou až 40 %

zarovka.svg

Porovnání všech nabídek i podpultovek
Garance nejlepší ceny

naradi.svg

Rychlejší aktivace a instalace 
Aktivace do 3 dnů

vlastovka.svg

Přes nás máte 14 dní na vyzkoušení
Bez závazků a rizik

hvezda.svg

Je to nezávazné a zdarma
Bez poplatků a provizí

Nezávazně poptat

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

 

Podpultovka