Na výběr máte celou řadu možností, pojďme si přiblížit výhody jednotlivých variant. 

Optické připojení: Jedná se o nejmodernější a cenově nejdostupnější připojení k internetu pro bytové domy. Optické vlákno je zavedeno přímo do bytu, a proto se o danou rychlost s nikým nedělíte. V dnešní době poskytovatelé nabízí neomezené stahování i odesílání dat s rychlostí až 10 Gb/s pro náročné uživatele. Rychlost odesílání dat může být symetrická s rychlostí stahování dat.

xDSL internet: Jedná se o pevné připojení k internetu dostupné téměř po celém území ČR, které bylo původně určeno pro telefony pevné linky. Připojení je vhodné pro byty a rodinné domy mimo dostupnost optického či stabilního bezdrátového připojení k internetu. Rychlost DSL dosahuje až 250/25 Mb/s.

5G internet (WTTX): Je nejmodernějším řešením pro rodinné domy a byty mimo dostupnost pevného internetu po kabelu. Tato technologie dosahuje rychlostí až 250/25 Mb/s.

Bezdrátové připojení: Je bezdrátovým řešením pro rodinné domy a byty mimo dostupnost optické nebo DSL sítě. Díky technologii nové generace je možné využívat rychlost až 100 Mb/s v obou směrech (stahování i odesílání dat).

4G LTE: Jedná se o technologii určenou pro vysokorychlostní internet v mobilních sítích. Připojení je vhodné pro uživatele, kteří potřebují mít neustálý přístup k internetu ve svém notebooku, tabletu nebo mobilu. Tento typ technologie můžete využívat kdekoliv, pokud máte zařízení podporující datové sítě LTE. Rychlost neomezeného 4G LTE se pohybuje kolem 20/2 Mb/s.

Satelitní internet: Internet přes satelit (KA-SAT) není běžným připojením k internetu pro domácnosti. Hodí se však tam, kde není dostupnost internetu přes kabel, Wi-Fi, ani LTE. Satelitní systém Tooway má 99,99% pokrytí po celé České republice. Služba je přizpůsobena jak pro běžné domácnosti, tak pro profesionální služby.

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
jak spravne vybrat.jpg

Jak správně vybrat mobilní tarif

Srovnání mobilních tarifů. Vyberte si levný neomezený tarif na míru.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Rychlý a stabilní internet podle vašich představ. Srovnáváme nabídky poskytovatelů internetu.
Číst