people-big.jpg
lupa modrá.svg

Recenze O2

Společnost O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Kromě mobilních tarifů však nabízí také optický internet, 4G LTE internet, super rychlý 5G internet, internetovou televizi i zabezpečení domácnosti. Jaké jsou výhody a nevýhody poskytovatele O2?


mobilni_telefon.svg

Mobilní tarify

O2 nabízí hned několik mobilních tarifů s neomezenými daty, voláním i SMS. Ceny neomezeného volání začínají na 499 Kč, neomezená data a volání nabízí O2 od 1099 Kč. Ke každému tarifu navíc dostanete přístup do digitální O2 Knihovny zdarma a také můžete využít výhodné nákupy u partnerů O2. Tarify navíc můžete pořídit výhodněji díky O2 Spolu.

Hodnocení: 9/10

 

globus.svg

Internet od O2

Internet od O2 je dostupný pro 99 % domácností, nabízí spolehlivé připojení bez závazků. Vybírat můžete mezi několika tarify. Základní balíček přináší rychlost až 50 Mb/s a stojí 299 Kč, balíček s rychlostí až 1000 Mb/s pořídíte za 559 Kč za měsíc. Počítejte však s tím, že se jedná o částky, které zaplatíte v prvních 6 měsících, po půl roce využívání internetu budete platit o několik set korun za měsíc více.

Hodnocení: 9/10


Televizor_starsi_zelena.svg

Internetová televize O2 TV

I přesto, že je značka O2 spojená především s mobilními tarify, nabízí i internetovou televizi, v minulém roce se dokonce stala největším poskytovatelem internetového vysílání v ČR. Co se počtu programů týče, O2 vás jistě nezklame. Sledovat můžete až 134 programů, počítejte však s cenou 749 Kč za měsíc. Pokud však zvolíte základní balíček s 63 TV kanály, cena je jen 299 Kč za měsíc. Výhodou O2 televize také je, že ji můžete vylepšit doplňkovými balíčky a také že slibuje vysokou kvalitu zvuku i obrazu. Co se týče funkcí, můžete počítat s možností zpětného přehrávání i bohatou videotékou. Sportovní fanoušky jistě potěší, že má O2 výhradní práva na exkluzivní sporty, mezi které patří Liga Mistrů, FORTUNA Liga nebo Tip Sport Extraliga. 

Hodnocení: 9/10


naradi.svg

Uživatelská podpora

Nespornou výhodou poskytovatele O2 je bezesporu velmi kvalitní uživatelská podpora. Operátory můžete kontaktovat prostřednictvím webových stránek, na telefonním čísle nebo navštívit jednu z prodejen O2, vše potřebné tak můžete vyřešit i osobně, pokud preferujete tuto formu komunikace. Předností  je také online chat přímo na webu. Kladně hodnotíme i přehledné webové stránky, na kterých najdete všechny potřebné informace.

Hodnocení: 10/10


Hvězda modrá.svg

Celkové hodnocení 9,25/10

Přečtěte si také

data usage.jpg

Kolik dat používá Netflix, Youtube a Spotify?

Kolik dat používá Netflix, Youtube a Spotify nebo live stream video?
Číst
close-up-of-the-keys-of-the-new-empty-apartment-wi-VJAWKD9.jpg

Jak správně vybrat hypotéku?

Jak si nejlépe zařídit hypotéku? Spočítejte si ceny aktuálních hypoték v naší online kalkulačce.
Číst
nice-attractive-doubtful-woman-shrugs-shoulders-do-ZEX6ZT9.jpg

Jak si vybrat správného dodavatele energií?

Výdaje za energie jsou jedním z největších výdajů v domácnosti a změna dodavatele může vés ...
Číst

Ověřte si dostupnost internetu podle adresy

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Rychlý a stabilní internet podle vašich představ. Srovnáváme nabídky poskytovatelů internetu.
Číst