Recenze O2

Společnost O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Kromě mobilních tarifů však nabízí také optický internet, 4G LTE internet, super rychlý 5G internet, internetovou televizi i zabezpečení domácnosti. Jaké jsou výhody a nevýhody poskytovatele O2?

mobilni_telefon.svg

Mobilní tarify

O2 nabízí hned několik mobilních tarifů s neomezenými daty, voláním i SMS. Ceny neomezeného volání začínají na 499 Kč, neomezená data a volání nabízí O2 od 1099 Kč. Ke každému tarifu navíc dostanete přístup do digitální O2 Knihovny zdarma a také můžete využít výhodné nákupy u partnerů O2. Tarify navíc můžete pořídit výhodněji díky O2 Spolu.

Hodnocení: 9/10

 

globus.svg

Internet od O2

Internet od O2 je dostupný pro 99 % domácností, nabízí spolehlivé připojení bez závazků. Vybírat můžete mezi několika tarify. Základní balíček přináší rychlost až 50 Mb/s a stojí 299 Kč, balíček s rychlostí až 1000 Mb/s pořídíte za 559 Kč za měsíc. Počítejte však s tím, že se jedná o částky, které zaplatíte v prvních 6 měsících, po půl roce využívání internetu budete platit o několik set korun za měsíc více.

Hodnocení: 9/10


Televizor_starsi_zelena.svg

Internetová televize O2 TV

I přesto, že je značka O2 spojená především s mobilními tarify, nabízí i internetovou televizi, v minulém roce se dokonce stala největším poskytovatelem internetového vysílání v ČR. Co se počtu programů týče, O2 vás jistě nezklame. Sledovat můžete až 134 programů, počítejte však s cenou 749 Kč za měsíc. Pokud však zvolíte základní balíček s 63 TV kanály, cena je jen 299 Kč za měsíc. Výhodou O2 televize také je, že ji můžete vylepšit doplňkovými balíčky a také že slibuje vysokou kvalitu zvuku i obrazu. Co se týče funkcí, můžete počítat s možností zpětného přehrávání i bohatou videotékou. Sportovní fanoušky jistě potěší, že má O2 výhradní práva na exkluzivní sporty, mezi které patří Liga Mistrů, FORTUNA Liga nebo Tip Sport Extraliga. 

Hodnocení: 9/10


naradi.svg

Uživatelská podpora

Nespornou výhodou poskytovatele O2 je bezesporu velmi kvalitní uživatelská podpora. Operátory můžete kontaktovat prostřednictvím webových stránek, na telefonním čísle nebo navštívit jednu z prodejen O2, vše potřebné tak můžete vyřešit i osobně, pokud preferujete tuto formu komunikace. Předností  je také online chat přímo na webu. Kladně hodnotíme i přehledné webové stránky, na kterých najdete všechny potřebné informace.

Hodnocení: 10/10


Hvězda modrá.svg

Celkové hodnocení 9,25/10

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

Přečtěte si také

restart_routeru_opt.jpg

Jak vylepšit výkon domácí Wi-Fi sítě

Dlouhodobé používání Wi-Fi routeru bez pravidelného čištění jeho paměti může negativně ovlivnit jeho ...
Číst
wifi_po_celem_dome.jpg

Jak posílit Wi-Fi signál?

Umístění routeru v domácnosti je potřeba, pokud chcete mít přístup k internetu bezdrátově přes Wi-F ...
Číst
prehraty_mobil_optimized.jpg

Co dělat, když je mobilní telefon přehřátý? Proč se zahřívá?

Co dělat, když se mobilní telefon přehřívá a proč k tomu dochází? Jak minimalizovat riziko př ...
Číst

Všechny články

Ověřte si dostupnost internetu podle adresy

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
jak spravne vybrat.jpg

Jak správně vybrat mobilní tarif

Srovnání mobilních tarifů. Vyberte si levný neomezený tarif na míru.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Hledáte nejvýhodnější internetové připojení? Přečtěte si rady a tipy, jak si vybrat správného ...
Číst