people-big.jpg
lupa modrá.svg

Recenze poskytovatele Nej.cz

Věděli jste, že je Nej.cz třetím největším poskytovatelem internetu v České republice? Mezi nabízené služby Nej.cz patří internetová televize, super rychlý internet, výhodné mobilní tarify, telefonní tarify a v neposlední řadě instalace kamerových systémů. U Nej.cz můžete odebírat jen jednu službu nebo se rozhodnout pro více služeb v jednom výhodném balíčku. Jaké jsou výhody a případné nedostatky poskytovatele Nej.cz?


Služby Nej.cz

 

Jak už jsme nastínili v úvodu, Nej.cz poskytuje hned několik služeb. Nej TV umožňuje zpětné zhlédnutí oblíbených programů, sledování až na čtyřech zařízeních, sledování seriálů a filmů z HBO videotéky a také široký výběr programů. Digitální televize od tohoto poskytovatele zase umožňuje spojit internet a televizi dohromady a platit méně a nabízí velké množství programů v digitální kvalitě. Co se týče internetu po kvalitní optické sítí, jeho rychlost dosahuje na některých adresách rychlosti až 1000 Mb/s a s mobilními tarify od Nej.cz zase zaplatíte jen tolik, kolik skutečně provoláte bez žádných dalších poplatků. 

Hodnocení: 9/10

 

Ceny služeb

Zákazníci při hodnocení tohoto poskytovatele nejčastěji oceňují velmi příznivé ceny služeb. K základním službám můžete navíc dokoupit hned několik doplňkových služeb za velmi výhodné ceny. Když si navíc objednáte od Nej.cz více služeb, výrazně na jednotlivých produktech ušetříte. 

Hodnocení: 10/10


Přehlednost stránek a zákaznický servis

Internetové stránky jsou velmi přehledné, podle některých zákazníků je na nich však nedostatečné množství informací a na některé otázky je nutné doptat se. Poskytovatele můžete snadno kontaktovat prostřednictvím zákaznické linky, e-mailu nebo formuláře, který vyplníte přímo na webových stránkách, a poskytovatel vás kontaktuje na vašem telefonním čísle. Operátorka je velmi milá a odpoví vám všechny otázky. 

Hodnocení: 9/10


Pokrytí Nej.cz

Nej.cz udává, že má v současnosti více než 120 000 spokojených zákazníků a má pokryto přes 100 měst a obcí. Ceny tarifů a také rychlost internetu se v některých městech liší, což považujeme za jednu z drobných nevýhod tohoto poskytovatele. V některých oblastech je také k dispozici více balíčků než v jiných. Ve větších městech máte k dispozici velké množství variant, zatímco v menších obcích je výběr omezenější. Nicméně pokrytí je opravdu velké, což je naopak jedna z největších výhod poskytovatele.

Hodnocení: 8/10


Sečteno podtrženo 

Široká nabídka služeb, velké pokrytí, milí operátoři a výhodné ceny, to vše hraje ve prospěch poskytovatele Nej.cz. Nevýhodou je snad jen menší množství informací na webu a také rozdílné ceny služeb na jednotlivých adresách.

ikona země

Závěrečné hodnocení: 9/10

 

Přečtěte si také

data usage.jpg

Kolik dat používá Netflix, Youtube a Spotify?

Kolik dat používá Netflix, Youtube a Spotify nebo live stream video?
Číst
close-up-of-the-keys-of-the-new-empty-apartment-wi-VJAWKD9.jpg

Jak správně vybrat hypotéku?

Jak si nejlépe zařídit hypotéku? Spočítejte si ceny aktuálních hypoték v naší online kalkulačce.
Číst
nice-attractive-doubtful-woman-shrugs-shoulders-do-ZEX6ZT9.jpg

Jak si vybrat správného dodavatele energií?

Výdaje za energie jsou jedním z největších výdajů v domácnosti a změna dodavatele může vés ...
Číst

Ověřte si dostupnost internetu podle adresy

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Rychlý a stabilní internet podle vašich představ. Srovnáváme nabídky poskytovatelů internetu.
Číst