lupa modrá.svg

Recenze poskytovatele Nej.cz

Věděli jste, že je Nej.cz třetím největším poskytovatelem internetu v České republice? Mezi nabízené služby Nej.cz patří internetová televize, super rychlý internet, výhodné mobilní tarify, telefonní tarify a v neposlední řadě instalace kamerových systémů. U Nej.cz můžete odebírat jen jednu službu nebo se rozhodnout pro více služeb v jednom výhodném balíčku. Jaké jsou výhody a případné nedostatky poskytovatele Nej.cz?


Služby Nej.cz

 

Jak už jsme nastínili v úvodu, Nej.cz poskytuje hned několik služeb. Nej TV umožňuje zpětné zhlédnutí oblíbených programů, sledování až na čtyřech zařízeních, sledování seriálů a filmů z HBO videotéky a také široký výběr programů. Digitální televize od tohoto poskytovatele zase umožňuje spojit internet a televizi dohromady a platit méně a nabízí velké množství programů v digitální kvalitě. Co se týče internetu po kvalitní optické sítí, jeho rychlost dosahuje na některých adresách rychlosti až 1000 Mb/s a s mobilními tarify od Nej.cz zase zaplatíte jen tolik, kolik skutečně provoláte bez žádných dalších poplatků. 

Hodnocení: 9/10

 

Ceny služeb

Zákazníci při hodnocení tohoto poskytovatele nejčastěji oceňují velmi příznivé ceny služeb. K základním službám můžete navíc dokoupit hned několik doplňkových služeb za velmi výhodné ceny. Když si navíc objednáte od Nej.cz více služeb, výrazně na jednotlivých produktech ušetříte. 

Hodnocení: 10/10


Přehlednost stránek a zákaznický servis

Internetové stránky jsou velmi přehledné, podle některých zákazníků je na nich však nedostatečné množství informací a na některé otázky je nutné doptat se. Poskytovatele můžete snadno kontaktovat prostřednictvím zákaznické linky, e-mailu nebo formuláře, který vyplníte přímo na webových stránkách, a poskytovatel vás kontaktuje na vašem telefonním čísle. Operátorka je velmi milá a odpoví vám všechny otázky. 

Hodnocení: 9/10


Pokrytí Nej.cz

Nej.cz udává, že má v současnosti více než 120 000 spokojených zákazníků a má pokryto přes 100 měst a obcí. Ceny tarifů a také rychlost internetu se v některých městech liší, což považujeme za jednu z drobných nevýhod tohoto poskytovatele. V některých oblastech je také k dispozici více balíčků než v jiných. Ve větších městech máte k dispozici velké množství variant, zatímco v menších obcích je výběr omezenější. Nicméně pokrytí je opravdu velké, což je naopak jedna z největších výhod poskytovatele.

Hodnocení: 8/10


Sečteno podtrženo 

Široká nabídka služeb, velké pokrytí, milí operátoři a výhodné ceny, to vše hraje ve prospěch poskytovatele Nej.cz. Nevýhodou je snad jen menší množství informací na webu a také rozdílné ceny služeb na jednotlivých adresách.

ikona země

Závěrečné hodnocení: 9/10

 

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

Ověřte si dostupnost internetu podle adresy

Přečtěte si také

restart_routeru_opt.jpg

Jak vylepšit výkon domácí Wi-Fi sítě

Dlouhodobé používání Wi-Fi routeru bez pravidelného čištění jeho paměti může negativně ovlivnit jeho ...
Číst
wifi_po_celem_dome.jpg

Jak posílit Wi-Fi signál?

Umístění routeru v domácnosti je potřeba, pokud chcete mít přístup k internetu bezdrátově přes Wi-F ...
Číst
prehraty_mobil_optimized.jpg

Co dělat, když je mobilní telefon přehřátý? Proč se zahřívá?

Co dělat, když se mobilní telefon přehřívá a proč k tomu dochází? Jak minimalizovat riziko př ...
Číst

Všechny články

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
jak spravne vybrat.jpg

Jak správně vybrat mobilní tarif

Srovnání mobilních tarifů. Vyberte si levný neomezený tarif na míru.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Hledáte nejvýhodnější internetové připojení? Přečtěte si rady a tipy, jak si vybrat správného ...
Číst