lupa modrá.svg

Recenze Telly

I když by se mohlo na první pohled zdát, že je Telly novou společností, není to tak úplně pravda. Jako značka DIGI TV totiž působila na trhu již od roku 2006. V současnosti poskytuje nejen satelitní a internetové televizní vysílání, ale také stabilní internet s rychlostí až 1000 Mb/s. Proč se spolehnout právě na tohoto poskytovatele? A jaké jsou výhody a nedostatky služeb Telly?


Internetová a satelitní televize

Internetová televize od Telly přináší 130 kanálů, z toho 79 v HD kvalitě bez příplatků. Vybrat si můžete hned ze tří balíčků, tedy z malého s 67 TV kanály, středního se 105 TV kanály a velkého se 127 TV kanály. K těmto balíčkům si můžete navíc výhodně objednat doplňkový balíček HBO. Internetová televize umožňuje zpětné přehrávání i nahrávání pořadů až na 30 dní. Také v případě satelitní televize od Telly, kterou naladíte po celé ČR, platí, že si můžete vybrat ze tří balíčků. Výhod televize od Telly je tedy hned několik, velké množství programů, dostupnost po celé ČR, zpětné přehrávání i nahrávání oblíbených pořadů. V neposlední řadě je nutné Telly přičíst plusové body za výhradní práva na exkluzivní sporty, ať už se jedná o Premier League, Bundesligu, La Ligu nebo ATP.

Hodnocení: 10/10

 

Ceny televize od Telly

Ceny balíčků internetové i satelitní televize začínají na 200 Kč, pokud však budete chtít více než sto kanálů, musíte zvolit velký balíček, jehož cena je 600 Kč. K internetové i satelitní televizi si můžete přiobjednat balíček HBO za 250 Kč měsíčně a k satelitní televizi můžete zvolit ještě Telly aplikaci až na 4 zařízení k satelitní televizi za 50 Kč. Pokud tedy zvolíte největší balíček se všemi doplňkovými službami, můžete se dostat až na částku 900 Kč za měsíc, která je už poměrně vysoká. Některé satelitní televize totiž nabízí okolo 100 programů již v základním balíčku. Na druhou stanu, Telly je zárukou vysoké kvality obrazu. V neposlední řadě je třeba dodat, že když si pořídíte televizní balíčkem s internetovým balíčkem, ušetříte 100 Kč měsíčně. 

Hodnocení: 9/10


Internet Telly

Telly nabízí také stabilní internet s rychlostí až 1000 Mb/s, vybrat si můžete mezi balíčky DSL a Optik. Nejlevnější balíček s rychlostí až 20/2 Mb/s, neomezeným datovým limitem a technologií DSL začíná na 500 Kč za měsíc, nejdražší balíček v podobě internetu přes optická vlákna s rychlostí až 1000/100 Mb/s a neomezeným datovým limitem pořídíte za 1000 Kč za měsíc. Internet od Telly se tedy vyznačuje vysokou rychlostí, spolehlivostí, neomezeným datovým limitem a také širokým pokrytím.

Hodnocení: 8/10


Uživatelská podpora

Na stránkách Telly.cz je zákaznická zóna, kde se můžete doptat na konkrétní otázky, poskytovatele můžete kontaktovat taky na telefonní lince. Uživatelskou podporu hodnotíme velmi kladně, jeden bod však strháváme za webové stránky, které obzvláště na mobilním zařízení nejsou příliš přehledné.

Hodnocení: 9/10


hvezda.svg

Závěrečné hodnocení: 9/10

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

Ověřte si dostupnost internetu podle adresy

Přečtěte si také

restart_routeru_opt.jpg

Jak vylepšit výkon domácí Wi-Fi sítě

Dlouhodobé používání Wi-Fi routeru bez pravidelného čištění jeho paměti může negativně ovlivnit jeho ...
Číst
wifi_po_celem_dome.jpg

Jak posílit Wi-Fi signál?

Umístění routeru v domácnosti je potřeba, pokud chcete mít přístup k internetu bezdrátově přes Wi-F ...
Číst
prehraty_mobil_optimized.jpg

Co dělat, když je mobilní telefon přehřátý? Proč se zahřívá?

Co dělat, když se mobilní telefon přehřívá a proč k tomu dochází? Jak minimalizovat riziko př ...
Číst

Všechny články

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
jak spravne vybrat.jpg

Jak správně vybrat mobilní tarif

Srovnání mobilních tarifů. Vyberte si levný neomezený tarif na míru.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Hledáte nejvýhodnější internetové připojení? Přečtěte si rady a tipy, jak si vybrat správného ...
Číst