stream platforms.jpg

Nejzajímavější streamovací platformy v roce 2021

Streamovací platformy nám umožňují sledovat skvělé pořady a filmy, živé sportovní přenosy a mnoho dalšího. A protože většina z nich má přiměřenou cenu, zájemci si často koupí více než jednu. Jediným problémem může být, že se postupně mohou hromadit, takže je dobré vědět, které z nich jsou aktuálně zajímavé a které ba naopak ztrácejí páru. 

Mezi nejlepšími platformami existuje dostatek konkurence, což může navozovat pocit skoro nekonečného přísunu obsahu. Drtivá většina streamovacích služeb, ať už nabízející originální programy, živé streamy či rozsáhlé knihovny filmů a pořadů vám umožní přicházet a odcházet, jak se vám zlíbí, jelikož fakturace probíhá měsíčně, a to je pro uživatele samozřejmě skvělé.


Jaké streamovací služby jsou momentálně nejlepší?

Nejlepší platformou dnešní doby je zatím bezesporu Netflix, ale například HBO MAX se mu úspěšně začíná dotírat na záda se svou nabídkou filmů velkých jmen. Pokud vás nové jméno zmátlo, tak právě zmíněný MAX se snaží být nadrámcovou platformou, která zprostředkovává uživatelům více než jen obsah od HBO. 

Dalším relativně novým uchazečem o pomyslné stupně vítězů je platforma Disney Plus, a to hlavně pokud jste fanoušky Star Wars či filmů od společnosti Marvel, všechen obsah je vám dostupný právě u Disney Plus. Disney Plus je také domovem světového trháku ze série hvězdných válek The Mandalorian či úplné knihovny světově známé tvůrčí skupiny Pixar.  Ovšem není to závod pouze tří účastníků, je jich samozřejmě mnohem více. Za zmínění určitě stojí i  platformy Hulu nebo Amazon Prime Video.

HBO Max

HBO Max má všechno, co HBO kdy mělo a samozřejmě i něco málo navíc. Za prvé svou cenou 14,99 $ (přibižně 315 Kč) a za druhé rozmanitostí své knihovny se tak HBO Max stává přesvědčivým konkurentem Netflixu. 

Počáteční cena: $ 15 za měsíc, přibližně 315 Kč 
Živé televizní vysílání: Žádné  
Exkluzivní originály: Ano  
Platformy a zařízení: Amazon Fire, Roku, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, iPhone, iPad, iPod touch, PS 4, PS 5, Mac a PC, Samsung Smart TV, Xbox One, TiVo 

Netflix 

Stále jedna z nejlepších streamovacích služeb a pradědeček na trhu i nadále zůstává nejlepší streamovací službou, ale momentálně hledá svůj další hit. Na jednom účtu můžete dokonce vytvořit až pět různých profilů, abyste se ujistili, že váš oblíbený obsah nepokazí doporučení pro vaše přátele a blízké. Jediným skutečným problémem je, že se cena standardního balíčku aktuálně zvýšila o 1 $ na 13,99 $ (295 Kč) měsíčně  a cena plánu 4K Premium je nyní dokonce o 2 $ dražší, a to za cenu 17,99 $ (380 Kč) měsíčně.  

Počáteční cena: $ 9 za měsíc, což je přibližně 190 Kč
Živé televizní vysílání: Žádné
Exkluzivní originály: Ano
Platformy a zařízení: Android, iOS, webové prohlížeče, Apple TV, Chromecast, Fire TV, Nvidia Shield, Roku, chytré televizory, PS 4, PS 5, Xbox, set top boxy

Disney Plus

Disney Plus je aktuálně nejlepší streamovací službou pro rodiny. Disney vstoupil do svého druhého roku a ihned se stal dominantním hráčem. Není se čemu divit, Disney totiž ovládá až děsivý počet nemovitostí, od Marvelu přes Star Wars, přes všechny Disneyovské animované filmy a série, až po Simpsonovi (všech 32 sezón). Za 8 $ (170 Kč) měsíčně patří mezi levnější z nejlepších streamovacích služeb a mnoho obsahu je k dispozici i v rozlišení 4K s barevnými paletami HDR. 

Počáteční cena: $ 8 za měsíc, to je přibližně 170 Kč
Živé televizní vysílání: Žádné
Exkluzivní originály: Ano
Platformy a zařízení: Tablety Amazon Fire TV a Fire, Roku, Chromecast, iOS, iPadOS, Android, Android TV, Apple TV, Xbox, PS 4, PS 5, Sony Smart TV se systémem Android, Chromebooky, Samsung a zařízení LG 

Hulu

Pokud chcete udržovat krok s aktuálně nejnovějšími televizními pořady, ale necítíte se na investice do předplatného TV po kabelu nebo HD antény, Hulu je pro vás zajímavou možností. Bohužel se ale nevyhnete času strávenému sledováním reklam, a to ikdyž jste premiovým předplatitelem, sice mnohem méně, než kdybyste sledovali televizi kabelovou, nicméně musíte. 

Počáteční cena: $ 6 za měsíc, což je přibližně 130 Kč
Živé televizní vysílání: Vyžaduje zakoupení balíčku live TV za 65 $ měsíčně ( přibližně 1380 Kč)
Exkluzivní originály: Ano
Platformy a zařízení: Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, Echo Show, Fire Tablety, Fire TV, iPhony a iPady, LG TV (vybrané modely), Nintendo Switch, Mac a PC, PS 3 (bez živého vysílání), PS 4, PS 5, Roku, Samsung TV (vybrané modely), VIZIO SmartCast TV, Xbox, Xfinity Flex & X1 

Amazon Prime Video

Za 119 $ (přibižně 2500 Kč) ročně dostanete navíc zdarma i neomezený přístup k Amazon Music. Obdobně jako Netflix je Amazon Prime Video opravdovým bufetem filmů, televize a originálních pořadů. 

Počáteční cena: $ 119 za rok, přibližně 2500 Kč, což je cca 210 Kč za měsíc
Živé televizní vysílání: Žádné 
Exkluzivní originály: Ano 
Platformy a zařízení: Fire TV, Fire tablet, iPhone, iPad, Chromecast, Xbox, PS 4, PS 5, Chytré televizory, Blu-ray přehrávače, Apple TV, Roku, Xfinity X1 


Pokud jste fanouškem streamovacích platform či přemýšlíte o jejich užívání, rozhodně doporučujeme se podívat na náš článek ohledně spotřeby dat, kde se mimo jiné dozvíte, jaké internetové připojení by jste potřebovali.

Ověřte si dostupnost internetu podle adresy

Přečtěte si také

usetrit_naklady_optimized.jpg

Jak ušetřit za televizi, internet a volání

Přečtěte si naše rady a tipy, jak ušetřit za televizi, připojení k internetu a mobilní tarify. ...
Číst
satelit_optimized.jpg

SpaceX představuje nový tarif satelitního internetu Starlink za 75 000 USD měsíčně

SpaceX představuje nový program satelitního internetu Starlink s názvem Community Gateways, kte ...
Číst
bezpecnost_wifi_site.jpg

Jak zjistit, jestli někdo používá moji wifi síť?

Připojení cizího uživatele k Wi-Fi síti není jen otázkou nepříjemného zpomalení internetu, ...
Číst

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
jak spravne vybrat.jpg

Jak správně vybrat mobilní tarif

Srovnání mobilních tarifů. Vyberte si levný neomezený tarif na míru.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Hledáte nejvýhodnější internetové připojení? Přečtěte si rady a tipy, jak si vybrat správného ...
Číst


Vyberte si z 40 poskytovatelů internetu

 

 

 

 

mapaCR.png

Ověřit dostupnost internetu

Ověření dostupnosti