people-big.jpg
lupa modrá.svg

Recenze Vodafone

Společnost Vodafone, která na českém trhu působí už od roku 1999, nabízí svým zákazníkům komplexní služby. Kromě neomezených tarifů se můžete spolehnout také na optický internet, xDSL internet, 4G LTE, 5G internet a také internetovou Vodafone TV. Pojďme se nyní podívat na to, jaké jsou výhody a nevýhody tohoto poskytovatele.


mobilni_telefon.svg

Mobilní tarify

Všechny mobilní tarify od Vodafonu mají neomezené volání a SMS do všech sítí a liší se především objemem dat. Tarif se 4 GB dat pořídíte za 599 Kč měsíčně, tarif se 40 GB dat pak za 1099 Kč za měsíc. S tarifem Vodafone Neomezený můžete také využít neomezené množství dat, cena takovéhoto tarifu začíná na 799 Kč, nevýhodou pro některé však může být skutečnost, že musíte tarif pořídit společně s internetem na doma.

Hodnocení: 8/10

 

Televizor.svg

Internetová televize Vodafone

Pokud se rozhodnete pro digitální televizi od Vodafonu, můžete si vybrat hned ze tří balíčků. S prvním balíčkem za velmi příznivou cenu 150 Kč za měsíc získáte 55 programů, největší balíček za 600 Kč měsíčně obsahuje 130 programů, v ceně balíčku je také HBO, za které si u některých jiných poskytovatelů musíte připlatit zvlášť. Výhodou digitální Vodafone TV je také zpětné přehrávání, HD kvalita obrazu a možnost pořízení televize spolu s ostatními službami Vodafone až o 25 % levnější.

Hodnocení: 10/10


ikona země

Internet od Vodafonu

Síť od Vodafonu byla označena za nejlepší datovou síť v České republice. Internet na doma od Vodafonu nemá žádné datové limity, připojení je bezpečné a Vodafone se navíc postará o vybavení, instalaci i servis. Vybírat můžete ze tří balíčků. Internet s rychlostí 20 Mb/s a s instalací zdarma pořídíte za 399 Kč. Pro náročné uživatele Vodafone nabízí nejrychlejší a nejstabilnější internet s rychlostí 1 Gb/s. 

Hodnocení: 10/10


naradi.svg

Podpora

Webové stránky Vodafonu jsou velmi přehledné a nabízejí velké množství informací. Pokud máte nějaký dotaz, můžete kontaktovat operátory telefonicky nebo navštívit některou ze 123 prodejen. Někomu však může chybět online podpora přímo na webových stránkách Vodafonu.

Hodnocení: 9/10


Hvězda modrá.svg

Celkové hodnocení: 9,25/10

Přečtěte si také

data usage.jpg

Kolik dat používá Netflix, Youtube a Spotify?

Kolik dat používá Netflix, Youtube a Spotify nebo live stream video?
Číst
close-up-of-the-keys-of-the-new-empty-apartment-wi-VJAWKD9.jpg

Jak správně vybrat hypotéku?

Jak si nejlépe zařídit hypotéku? Spočítejte si ceny aktuálních hypoték v naší online kalkulačce.
Číst
nice-attractive-doubtful-woman-shrugs-shoulders-do-ZEX6ZT9.jpg

Jak si vybrat správného dodavatele energií?

Výdaje za energie jsou jedním z největších výdajů v domácnosti a změna dodavatele může vés ...
Číst

Ověřte si dostupnost internetu podle adresy

Doporučené články:

digital tv.jpg

Jak vybrat poskytovatele digitální TV

Porovnání poskytovatelů satelitní a internetové TV. Vše na jednom místě.
Číst
nej inter.jpg

Jak vybrat nejvýhodnější internetové připojení

Rychlý a stabilní internet podle vašich představ. Srovnáváme nabídky poskytovatelů internetu.
Číst