appletv.png

 Apple TV+ recenze a hodnocení 2024

Přinášíme vám recenzi streamovací služby Apple TV+. Zjistěte, jaké jsou naše dojmy z této nové služby a zda stojí za to si ji předplatit. Naše recenze vám poskytne přehled o kvalitě obsahu, uživatelském rozhraní a dalších funkcích, které nabízí Apple TV+. Rozhodněte se s námi, zda je tato služba pro vás tou pravou volbou pro sledování vašich oblíbených pořadů a filmů.

ROZCESTNÍK:  

O Apple TV+

Apple TV+ je streamovací platforma, která uživatelům umožňuje přístup k filmům, dokumentárním filmům, komediálním pořadům, sportovním přenosům a dětským pořadům. Funguje na stolních počítačích i zařízeních nejen od společnosti Apple včetně mobilních telefonů, tabletů a televizorů. V této recenzi vám řekneme, jak si vede ve srovnání s Netflixem a Amazon Prime Video.

 

Ceník Apple TV+

K zařízení Apple
appletv.png

 

za 0 Kč Měsíčně

  • 3 měsíce zdarma
Pokračovat
Apple TV+
appletv.png

 

za 199 Kč Měsíčně

  • 7 dní na zkoušku zdarma
Pokračovat
Apple one
appletv.png

 

od 339 Kč Měsíčně

  • 1 měsíc na zkoušku zdarma
Pokračovat

Apple TV+ k  nákupu zařízení na 3 měsíce zdarma. Pokud si pořídíte mobil, tabel, mac nebo jinéh zařízení, tak získáte zdarma Apple TV+ na 3 měsíce. Tato streamovací služba nabízí unikátní původní pořady od nejvýraznějších osobností televize a filmu. Pro aktivaci je nutné se přihlásit k Vaše předplatné je ihned k dispozici v aplikaci Apple TV.

Apple TV+ můžete také vyzkoušet na 7 dní zdarma a poté službu zrušit nebo pokračovat v přeplatném za 199 Kč měsíčně.

Apple One nabízí sloučení čtyř kvalitních služeb Apple do jediného předplatného. S Apple One získáte kompletní přístup k Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade a iCloud+ bez ohledu na to, zda preferujete individuální (339 Kč měsíčně) nebo rodinný tarif (449 Kč měsíčně). Každý uživatel bude mít privátní přístup ke všem službám na všech svých zařízeních. 


ikona země

Ověření dostupnosti internetu

Ověřte si dostupnost internetu a získejte levnější nebo rychlejší variantu na vaší adrese. V Porovnání naleznete více než 350 balíčků od více než 40 poskytovatelů internetu, televize a mobilních tarifů.

Porovnat nabídky všech poskytovatelů


Titulky a český dabing

Pro české diváky je skvělá zpráva, že Apple TV+ nabízí také české titulky a dabing. Pokud si službu testujete na počítači, můžete snadno spustit seriál či film a vybrat si český dabing nebo titulky označené jako "čeština CC" po kliknutí na ikonu CC v pravém dolním rohu. Stejně tak je to jednoduché i pro majitele iPhonů a iPadů - stačí klepnout na malou ikonu v pravém dolním rohu a vybrat si jazyk zvuku a titulků.

Základní informace o Apple TV+

Apple TV+ k nákupu zařízení 3 měsíce zdarma, poté za 199 Kč měsíčně
Apple TV+ 199 Kč měsíčně
Apple One individuální tarif 339 Kč měsíčně
Aplle One Rodinný tarif 449 Kč měsíčně
Aktivace 0 Kč
Zpětné zhlédnutí Ano
Funkce pauza Ano
Sledování kdekoliv Ano
Na zkoušku Ano
Smluvní závazek Bez závazku

Vybrat balíček


Výhody a nevýhody Apple TV+

Přečtěte si výhodynevýhody internetové televize Apple TV+

Mezi výhody Apple TV+ patří exkluzivní obsah, který nenajdete na žádné jiné streamovací platformě. Mezi nejznámější seriály a filmy patří například "Ted Lasso", "The Morning Show" a "For All Mankind". Dále nabízí vysokou kvalitu obrazu a zvuku, včetně podpory pro 4K rozlišení a HDR. Uživatelské rozhraní je jednoduché a přehledné, což usnadňuje procházení nabídky a výběr obsahu.

Jednou z největších výhod Apple TV+ je také absence reklam, což znamená, že se můžete plně soustředit na sledování vašeho oblíbeného obsahu bez přerušení. Služba je k dispozici na různých zařízeních, včetně smart TV, chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem iOS, počítačů Mac a streamovacího přijímače Apple TV.

Fotka o nečem

Výhody

  • Exluzivní obsah Apple originals
  • Vysoká kvalita obrazu a zvuku
  • Bez reklam
  • Služba funguje jako předplatné a je možné ji kdykoliv ukončit
  • Bez závazku

Fotka o nečem

Nevýhody

- Při sledování vybraného pořadu nelze přenout na jinou epizodu jako např. U Netflix

 


Jak funguje Apple TV+?

Apple TV podporuje široké spektrum platforem, což vám umožní sledovat své oblíbené filmy, seriály, televizní pořady a sporty na zařízeních jako Android TV, Apple TV, Roku TV, Amazon Fire TV a dalších multimediálních centrech. Aplikace jsou k dispozici i pro chytré televize od výrobců jako Samsung, LG, TCL, Panasonic, Hisense a další. A navíc, díky aplikaci pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android, můžete sledovat obsah na vašich telefonech a tabletech nebo počítačích.

Sledování na Apple TV 4K

Apple TV 4K třetí generace v sobě ukrývá to nejlepší z filmového a televizního světa, jakož i obsah z vašich vlastních zařízení a Apple služeb. Díky podpoře 4K Dolby Vision, HDR10+ a Dolby Atmos si můžete vychutnat neuvěřitelný zážitek přímo v pohodlí vašeho domova.

Ovladač Apple TV Remote třetí generace s USB-C vám umožní snadno ovládat Apple TV 4K pomocí dotykového clickpadu. Navíc funguje Apple TV 4K jako centrála pro ovládání všech vašich chytrých domácích zařízení. Pokud si vyberete Wi-Fi verzi, dostanete 64GB úložiště, zatímco Wi-Fi + Ethernet verze nabízí 128GB úložiště a podporuje sítě Thread.

Podporované aplikace, zařízení a zátěž na internet

Aplikace pro Android TV verze 8 a novější (Sony, Philips, Xiaomi, TCL, Thomson, Hisense, NVIDIA SHIELD TV…) Ano
Aplikace pro tvOS (Apple TV) Ano
Aplikace pro zařízení iOS (iPhone, iPad, Mac) Ano
Aplikace pro OS Tizen (Samsung) Ano
Aplikace pro WebOS (LG) Ano
Aplikace pro Windows 10 a 11 (PC, Xbox…) Ano
Aplikace pro My home screen (Panasonic) Ne
Aplikace pro Amazon Fire TV Ano
Aplikace pro Roku TV Ano
Prodej Apple TV 4K od 4 190 Kč
Zátěž internetu pro HD stanice Doporučujeme alespoň 10 Mb/s

Vybrat balíček

Zákaznická podpora

Zákaznickou podporu můžete kontaktovat po přihlášení na https://getsupport.apple.com/ nebo telefonicky na čísle 800 700 527.

Podpora pro zákazníky Telefon, e-mail
Zákaznická linka pro Českou republiku +420 800 700 527
Pracovní doba pondělí až pátek 8:00 - 17:00

Hvězda modrá.svg

Hodnocení Apple TV+

Pokud hledáte kvalitní streamovací službu s exkluzivním obsahem, kterou můžete sledovat bez reklam na různých zařízeních, může být Apple TV+ tou správnou volbou.

Hodnocení 8/10


Výběr - ukázání prstem modrá.svg

Recenze ostatních poskytovatelů IPTV/OTT

Přečtěte si recenze ostatních poskytovatelů internetové televize (IPTV/OTT) nebo si rovnou porovnejte ceny a programové balíčky zde.

 

Porovnat ceny a balíčky poskytovatelů TV


Potřebujete poradit s výběrem?

Odešlete nezávazný formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou.

Internet, Televize, Tarify| Porovnejsito.cz

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nejlepší nabídkou!

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.