Generali Česká pojišťovna a.s.

O pojišťovně

Díky spojení Generali a České pojišťovny v prosinci 2019 vznikla největší pojišťovna na českém trhu. Generali Česká pojišťovna stojí za více než 4 miliony klientů a má na starosti přes 9 milionů pojistných smluv. V rámci pojištění je součástí jedné z největších světových skupin na trhu a má miliony klientů po celém světě. Generali Česká pojišťovna působí na českém trhu od roku 1832 se sídlem v Praze.

Jaké služby Generali Česká pojišťovna nabízí?

Pojištění vozidel

Generali Česká pojišťovna poskytuje kvalitní řešení povinného ručení a havarijního pojištění, které ochrání, Váš vůz před havárií, živelní událostí, odcizením i vandalismem. Při sjednání komplexních služeb online získáte slevu 20 %, a pokud budete jezdit bez nehod, dosáhnete až 50% bonusu.

Životní a úrazové pojištění

Generali Česká pojišťovna poskytuje životní a úrazové pojištění, které zajistí všechny členy rodiny v nepříznivých situacích. Můžete si vybrat mezi rizikovým a investičním pojištěním. Široká škála smluvních servisů a asistenčních služeb.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Generali Česká pojišťovna poskytuje služby týkající se pojištění domácnosti a komplexního pojištění majetku. Pojistit si můžete dům, byt, chatu i vybavení domácnosti. Při sjednání online, získáte slevu 20 %.

Cestovní pojištění

Generali Česká pojišťovna nabízí cestovní pojištění pro příležitostné i náruživé cestovatele. Na dovolené můžete sportovat bez hranic, protože přes 77 sportů Vám kryje již základní tarif. Pojistné krytí je až 100 milionů korun a asistenční služba, která je v češtině, funguje nonstop.

Pojištění psů a koček

Komplexní ochrana pro psa nebo kočku, jenž musí být označeno čipem nebo tetováním, Vám zajistí snížení výdajů při nemoci nebo úrazu mazlíčka.

Pojištění pro firmy

Generali Česká pojišťovna nabízí firemní řešení pojištění vozidla nebo flotily, cestování, majetku, odpovědnosti, finančních rizik, zemědělství a lesů.

 

Informace

Recenze

Výhody

Nevýhody

Ukázat recenze ostatních pojišťoven