slavia_logo1.jpg

Slavia pojišťovna - RECENZE 2024

Slavia pojišťovna je česká akciová společnot se sídlem v Praze. Její historie působí od roku 1868 ještě za vlády Rakouska-Uherska. Slavie rostla velmi rychle a úspěšně až do roku 1945, kdy došlo k jejímu znárodnění. Obnovena byla až v devadesátých letech. 

V dubnu 2006 se novým vlastníkem společnosti Slavia pojišťovna a.s. stala společnost Capital Management Company, a.s., která má bohaté zkušenosti a úspěšné působení na pojistném trhu v České republice.

Strategií nového vlastníka je pokračovat v poskytování pojištění pro korporátní klientelu i občany a přinášet na trh nové a progresivní produkty. Například v říjnu 2008 se Slavia pojišťovna stala první pojišťovnou, která se zaměřila na zodpovědné řidiče a vstoupila na trh s povinným ručením. Zvláštní důraz je kladen na profesionální přístup a spolupráci s makléřskými společnostmi, které přispívají k urychlení, zlepšení a rozšíření služeb pro všechny klienty.

 

 

Výhody a nevýhody Slavia pojišťovny 

Jaké výhody a nevýhody jsou spojeny s Slavia pojišťovnou a jejími produkty?  

Fotka o nečem

Výhody Slavia pojišťovny

  • U havarijního pojištění můžete získat slevu, pokud vaše vozidlo disponuje dostatečným zabezpečením. S aktivním sledováním vozidla si zajistíte slevu ve výši 20 %.
  • U povinného ručení získáte slevu až 10 % při pouze vnitrostátní jízdě v České republice. Pokud se vaše vozidlo pohybuje výhradně na území ČR, pojišťovna vás odmění slevou.
  • Rychlé plnění v případě nemoci
  • Asistent pro zdravý život v ceně pojištění
  • Široká nabídka pojištění nejen pro občany, ale i pro firmy


Fotka o nečem

Nevýhody Slavia pojišťovny

- Pojišťovna nemá zázemí mezinárodní firmy

 

 

 


Jaké služby Slavia pojištovna nabízí?

1. Pojištění vozidel

Pojišťovna Slavia nabízí povinné ručení a máte na výběr pět možností - Start, Klasik, Jistota, Jubileum a Premium, které se liší maximálním limitem krytí, asistenčními službami a dalšími možnostmi. . Limity pro náhradu újmy na zdraví třetích osob, škody na vozidle a ušlého zisku se pohybují od 50 milionů do 150 milionů korun v závislosti na zvoleném tarifu. K těmto tarifům je také možné přidat doplňková připojištění, která pokrývají například poškozené sklo, srážku se zvěří a další situace. Výhodou vyšších tarifů je také rozšířená asistenční služba.

 

Kalkulačka povinného ručení

Kalkulačka havarijního pojištění


2. Pro zdraví - pojištění úrazu a nemoci

Pro zajištění zdravotních rizik nabízí pojišťovna Slavia pojištění, které pokrývá široké spektrum nemocí a úrazů. Máme pro vás k dispozici tři varianty - Základ, Jistota a Jubileum.

Kalkulačka úrazového pojištění


3. Pojištění majetku a občasnké odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti za činnosti v běžném životě se týká povinnosti pojištěného plnit škodu a zároveň také zodpovědnosti za způsobené újmy na zdraví nebo usmrcení při běžných činnostech v občanském životě. To zahrnuje činnosti jako vedení domácnosti (pojištění odpovědnosti domácnosti), rekreace a zábava, chůze nebo jízda na kole, a také péče jako vlastník nebo opatrovník domácích zvířat.

 

Pojištění odpovědnosti vlastníka se týká povinnosti pojištěného nahradit škodu a případně další újmy v případě ublížení na zdraví nebo usmrcení, které vzniknou v souvislosti s vlastnictvím, držbou, nájmem nebo správou hmotné nemovité věci. Jedná se o stavby, příslušný pozemek a přídavné stavby nacházející se na pozemku nebo v bytě, které jsou uvedeny v pojistné smlouvě.

Více informací


ikona země

Kontrola pojistných smluv

Prověříme vaše pojištění u všech pojišťoven a zjistíme, jestli je možné něco vylepšit. Budete mít jistotu, že jste správně pojištěni a neplatíte zbytečně vysokou částku.

Zkontrolovat ZDARMA


4. Cestovní pojištění

Prožijte bezstarostné cestování s pojištěním přizpůsobeným vašim potřebám. Bez ohledu na to, zda cestujete autem s prémiovou auto asistencí (možnost připojištění), letecky s možností storna letu nebo zájezdu včetně letecké asistence, nebo se věnujete rizikovým sportům, naše cestovní pojištění vám poskytne široké krytí. Bez ohledu na to, zda se jedná o turistické, pracovní, krátkodobé nebo dlouhodobé cesty, jsme tu, abychom vám zajistili klid a bezpečí na vašich dobrodružstvích.

Můžete si pojistit následující typy cest:

 

Cestovní pojištění online


5. Pojištění pro cizince

Pojištění cizinců od pojišťovny Slavia je speciálně navrženo pro poskytování nutné a neodkladné zdravotní péče cizincům. Tento produkt zajišťuje pokrytí nákladů na léčbu při neočekávaných onemocněních nebo úrazech, které vyžadují okamžitou péči. S možností jednoduchého sjednání online a bez nutnosti papírování, můžete získat pojištění v okamžiku, kdy uhradíte pojistnou částku. S důrazem na kvalitu služeb a spolehlivost, pojištění cizinců od Slavie je ideálním způsobem, jak zajistit si potřebnou ochranu během pobytu v České republice.

Více informací


Telefonní sluchátko zelená.svg

Kontaktní informace 


Recenze pojišťoven

Podívejte se na recenze ostatních pojišťoven. Připravili jsme pro vás nezávislé hodnocení pojišťoven působících v České republice. Pokud hledáte informace o spolehlivé pojišťovně a správném produktu, jste na správném místě.Nezávislé porovnání pojišťoven

 

Přečtěte si také

povinne-ruceni-kooperativa.jpg

Povinné ručení Kooperativa

Specifikem povinného ručení u Kooperativy je, že nabízí nejvyšší limit plnění ze všech česk ...
Číst
povinne-ruceni-na-privesny-vozik.jpg

Nejlevnější povinné ručení na přívěsný vozík

V dnešní době je povinné ručení nezbytnou součástí jakéhokoliv vozidla. I přes to, že by se d ...
Číst
povinne ruceni pro mlade ridice.jpg

Nejlevnější povinné ručení pro mladé řidiče

Hledání nejlevnějšího povinného ručení pro mladé řidiče je často náročné a frustrující. Mladí řidiči jso ...
Číst
Zelena karta.jpg

Zelená karta 2024
Změny v zákonech pro ČR

S Novým rokem 2024 čekají řidiče motorových vozidel změny související s povinným ručením a ...
Číst

Povinné
ručení 2024

  • Porovnejte si nabídky povinného ručení a havarijního pojištění na jednom místě
  • Zjistěte cenové nabídky do 1 minuty
  • Nezávazně a zdarma si porovnejte nejvýhodnější nabídky pojištění

Spočítat cenu

Kalkulačka 2024