Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

O pojišťovně

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) působí na českém trhu od roku 1995. V současné době je u této společnosti pojištěno více než 1 800 000 klientů. Od roku 2005 spadá ČPP do skupiny Vienna Insurance Group. I když ČPP nese v názvu "podnikatelská", kromě firem a podnikatelských subjektů poskytuje služby také pro běžné občany. Kromě kvality služeb si ČPP pojišťovna dává záležet na moderních technologiích pro klienty, aby si mohli vyřídit veškeré potřeby pohodlně online. V roce 2018 se Česká podnikatelská pojišťovna stala vítězem ankety "Pojišťovna roku". V oblasti pojištění vozidel patří ČPP mezi tři největší poskytovatele v ČR.

Jaké služby ČPP pojišťovna nabízí?

Pojištění vozidel

Sjednáním povinného ručení splníte zákonnou povinnost a navíc získáte jistotu pomoci v případech, kdy způsobíte za volantem újmu na zdraví nebo škodu na majetku třetí osobě. ČPP pojišťovna patří mezi tři největší poskytovatele pojištění vozidel v česku a také v něm opravdu září. Ve svém portfoliu nabízí pro své klienty povinné ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), havarijní pojištění a doplňkové služby, jako například pojištění skel, střet se zvěří, úraz přepravovaných osob, asistenční služby, poškození živelní událostí a dalších 6 doplňkových služeb.

Životní a úrazové pojištění

V nabídce České podnikatelské pojišťovny naleznete životní a úrazové pojištění, které zajistí Vás i celou rodinu. Zákazník si může vybrat ze dvou portfolií a to buďto investiční životní pojištění, nebo kapitálové. Investiční životní pojištění obsahuje komplexní krytí pojistných rizik, a také možnost zajímavého zhodnocení vložených finančních prostředků, které lze ovlivnit vlastním výběrem investice. Kapitálové životní pojištění zahrnuje větší jistotu pro Vás i Vaše nejbližší, díky dlouhodobém a pravidelném zhodnocování Vašich finančních prostředků.

Pojištění majetku a odpovědnosti

ČPP pojišťovna nabízí klientům pojištění majetku a odpovědnosti. Klienti si můžou pojistit jednotlivé domy, byty, bytové domy nebo například pozemky, či větší objekty. Zároveň si můžou dohodnout pojištění občanské odpovědnosti, nebo také pojištění psů.

Cestovní pojištění

V nabídce naleznete krátkodobé i celoroční cestovní pojištění. V rámci cestovního pojištění od ČPP si můžete pojistit léčebné výlohy, doplňkové připojištění zavazadel, úrazové pojištění, pojištění nevyužité dovolené, pojištění odpovědnosti, pojištění veterinární péče pro Vaše mazlíčky v cizině nebo například potíže spojené se spožděním letu.

Pojištění pro firmy

Živnostníci a firmy si pochvalují služby ČPP pojišťovny, protože si můžou kvalitně podchytit rizika, která jsou spojená s podnikáním.

Informace

Recenze

Výhody

Nevýhody

Ukázat recenze ostatních pojišťoven