AXA pojišťovna, a.s.

O pojišťovně

Axa pojišťovna vstoupila na český trh v roce 1998, kdy začínala pod názvem Was YT a za nedlouho se představila pod názvem Axa. V současné době má přes 340 000 klientů, což je výrazný nárůst od roku 2015.

Axa je mezinárodní skupina založena v roce 1985 se sídlem v hlavním městě Francie v Paříži. Je konglomerátem samostatně fungujících pojišťoven, zaměřující se na zprostředkovatelskou činnost. Proto může zákazníkům nabídnout širokou škálu služeb šité na míru a jejich požadavkům.

 

AXA se skládá ze 4 společností:

 

 

Jaké služby AXA pojišťovna nabízí?

Pojištění vozidel

AXA pojišťovna nabízí služby havarijního pojištění i povinné ručení, v rámci kterého zákazník získá profesionální pojistné služby a různé bonusové zvýhodnění. Limit pojištění povinného ručení je až do 140 milionů Kč.

Cestovní pojištění

Axa pojišťovna poskytuje cestovní pojištění, které slouží k ochraně pojištěných osob při cestování pro různé typy cestovatelů.

Životní a úrazové pojištění

Axa pojišťovna nabízí životní a úrazové pojištění v oblasti škod na zdraví a na životě. Axa dává klientům možnost na výběr ze dvou druhů pojištění. Investiční životní pojištění, kde se vložené peníze zhodnocují nebo rizikové pojištění, kde vložené prostředky jdou pouze na účely rizikového pojištění, nikoliv investic.

Pojištění kryje široké spektrum pojistných událostí (například až 56 kritických onemocnění).

 

Informace

 

Recenze

Výhody

Nevýhody

 

Ukázat recenze ostatních pojišťoven