ČSOB Pojišťovna recenze

ČSOB Pojišťovna, a. s. je významná akciová společnost, která se opírá o belgickou finanční skupinu KBC, která má stabilní zázemí na evropském trhu. ČSOB pojišťovna vstoupila na český trh v roce 1992 se sídlem v Pardubicích. S více než 1 000 000 klientů se řadí mezi nejvýznamnější pojišťovny v ČR.

Specializuje se na bankovní služby pro fyzické osoby a podnikatelské subjekty (malí podnikatelé, střední a velké firmy, korporáty). ČSOB poskytuje také bankovní služby, díky tomu jsou některé z jejích produktů propojeny, jako je například cestovní pojištění napřímo k platební kartě.

 

Výhody a nevýhody ČSOB Pojišťovny 

Jaké výhody a nevýhody jsou spojeny s ČSOB Pojišťovnou a jejími produkty?  

Fotka o nečem

Výhody ČSOB pojišťovny

  • Významná česká firma, která je součástí stabilní finanční skupiny na evropském trhu
  • ČSOB disponuje vysokými limity - až 200 mil. Kč
  • Při bezeškodním průběhu získáte slevu až 18 % na pojištění majetku a odpovědnosti 
  • Sjednání povinného ručení online až s 20% slevou
  • Klienti si pochvalují profesionální služby a moderní přístup
  • Pjistnou událost můžete pohodlně nahlásit přes online formulář
  • Komplexní asistenční služby
  • Jednoduché a přehledné webové stránky


Fotka o nečem

Nevýhody ČSOB pojišťovny

- Složitější podmínky pojistek, které nemusí být hned na první pohled jasné

- Někteří klienti si stěžují na zdlouhavou komunikaci


Jaké služby ČSOB Pojištovna nabízí?

1. Pojištění vozidel

Klienti ČSOB Pojišťovny si můžou sjednat standardní povinné ručení, havarijní pojištění, a také doplňkové služby, jako jsou úrazové pojištění nebo komplexní pojištění vozidla. ČSOB je jedna z mála pojišťoven v česku, která má v nabídce pojištění dronu.

Kalkulačka povinného ručení

Kalkulačka havarijního pojištění


2. Životní a úrazové pojištění

Jelikož je zdraví na prvním místě, je dobré být připravený na nejhorší. ČSOB nabízí životní a úrazové pojištění pro rodiny, jednotlivce i děti, které si můžete pojistit v rámci 4 pojistných produktů.

Kalkulačka úrazového pojištění


3. Pojištění internetových rizik

ČSOB pojišťovna nabízí ochranu pro všechny, jenž se obávají rizik, které můžou nastat na internetu. Díky tomuto pojištění budete mít internet pod kontrolou. Jedním z rizik, kterého se klienti často obávají, je zneužití platební karty. Pojištění internetových rizik se také hodí pro případy, kdy objednané zboží z e-shopu dorazí poškozené nebo nedorazí vůbec. Další výhodou je ochrana a pomoc, při ohrožení Vaší dobré pověsti na sociálních sítích.

Více informací


4. Pojištění majetku a odpovědnosti

ČSOB poskytuje služby, které se týkají pojištění domácnosti a komplexního pojištění majetku. Klienti ČSOB získají každý rok 3% slevu a při bezeškodním průběhu ušetří až 18 % na pojistném.

Více informací


5. Cestovní pojištění

ČSOB zajišťuje komplexní cestovní pojištění pro příležitostné výletníky, ale i pro náročné dobrodruhy. Vybrat si můžete z cestovních pojistek pro individuální cestovatele, rodiny, milovníky adrenalinových sportů a roční cestovní karty, pro cestovatele, kteří jsou často v zahraniční.

Cestovní pojištění online


6. Pojištění psů a koček

Díky pojištění PetExpert klienti ČSOB získají maximální péči o svého čtyřnohého mazlíčka. Majitelé psů a koček si nemusí dělat starost při neočekávaných finančních výdajích a budou mít jistotu, že o jejich miláčky bude vždy dobře a kvalifikovaně postaráno.

Více informací


7. Pojištění pro firmy

ČSOB pojišťovna poskytuje profesionální ochranu pro malé živnostníky, střední firmy i velké podnikatelské subjekty. ČSOB dokáže kvalitně podchytit rizika, spojená s podnikáním.

Více informací


Telefonní sluchátko zelená.svg

Kontaktní informace 


Recenze ostatních pojišťoven