ruka
 

Tohle není vše, co umíme. Máme i podpultovky.

zarovka.svg

Porovnání všech nabídek i podpultovek
Garance nejlepší ceny

naradi.svg

Rychlejší aktivace a instalace 
Aktivace do 3 dnů

vlastovka.svg

Přes nás máte 14 dní na vyzkoušení
Bez závazků a rizik

hvezda.svg

Je to nezávazné a zdarma
Bez poplatků a provizí

Chci i neveřejné nabídky

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami portálu Porovnejsito.cz. Vaše data zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany soukromí a zpracování osobních údajů.

 

ČSOB Pojišťovna, a.s.

O pojišťovně

ČSOB pojišťovna je významná akciová společnost, která se opírá o belgickou finanční skupinu KBC, která má stabilní zázemí na evropském trhu. ČSOB pojišťovna vstoupila na český trh v roce 1992 se sídlem v Pardubicích. S více než 1 000 000 klientů se řadí mezi nejvýznamnější pojišťovny v ČR.

Specializuje se na bankovní služby pro fyzické osoby a podnikatelské subjekty (malí podnikatelé, střední a velké firmy, korporáty). ČSOB poskytuje také bankovní služby, díky tomu jsou některé z jejích produktů propojeny, jako je například cestovní pojištění napřímo k platební kartě.

 

Jaké služby ČPP pojišťovna nabízí?

Pojištění vozidel

Klienti ČSOB si můžou sjednat standardní povinné ručení, havarijní pojištění, a také doplňkové služby, jako jsou úrazové pojištění nebo komplexní pojištění vozidla. ČSOB je jedna z mála pojišťoven v česku, která má v nabídce pojištění dronu.

Životní a úrazové pojištění

Jelikož je zdraví na prvním místě, je dobré být připravený na nejhorší. ČSOB nabízí životní a úrazové pojištění pro rodiny, jednotlivce i děti, které si můžete pojistit v rámci 4 pojistných produktů.

Pojištění internetových rizik

ČSOB pojišťovna nabízí ochranu pro všechny, jenž se obávají rizik, které můžou nastat na internetu. Díky tomuto pojištění budete mít internet pod kontrolou. Jedním z rizik, kterého se klienti často obávají, je zneužití platební karty. Pojištění internetových rizik se také hodí pro případy, kdy objednané zboží z e-shopu dorazí poškozené nebo nedorazí vůbec. Další výhodou je ochrana a pomoc, při ohrožení Vaší dobré pověsti na sociálních sítích.

Pojištění majetku a odpovědnosti

ČSOB poskytuje služby, které se týkají pojištění domácnosti a komplexního pojištění majetku. Klienti ČSOB získají každý rok 3% slevu a při bezeškodním průběhu ušetří až 18 % na pojistném.

Cestovní pojištění

ČSOB zajišťuje komplexní cestovní pojištění pro příležitostné výletníky, ale i pro náročné dobrodruhy. Vybrat si můžete z cestovních pojistek pro individuální cestovatele, rodiny, milovníky adrenalinových sportů a roční cestovní karty, pro cestovatele, kteří jsou často v zahraniční.

Pojištění psů a koček

Díky pojištění PetExpert klienti ČSOB získají maximální péči o svého čtyřnohého mazlíčka. Majitelé psů a koček si nemusí dělat starost při neočekávaných finančních výdajích a budou mít jistotu, že o jejich miláčky bude vždy dobře a kvalifikovaně postaráno.

Pojištění pro firmy

ČSOB pojišťovna poskytuje profesionální ochranu pro malé živnostníky, střední firmy i velké podnikatelské subjekty. ČSOB dokáže kvalitně podchytit rizika, spojená s podnikáním.

 

Informace


Recenze ČSOB:

Výhody

Nevýhody

 

Ukázat recenze ostatních pojišťoven