Direct pojišťovna, a. s.

O pojišťovně

Direct pojišťovna působila na českém trhu od roku 2007 do 2012. Na český trh se Direct vrátila v červnu 2015 se sídlem v Brně, a díky svému modernímu přístupu má nejrychlejší narůst klientely (meziročně jde zhruba o dvojnásobek). Direct pojišťovna a.s. patří do České asociace pojišťoven a nabízí moderní benefity a výhody například u havarijního pojištění, kde díky online aplikaci "Nafoť a jeď" umožní klientům nafotit poškození vozidla pohodlně mobilním telefonen a klient se tak nemusí zdržovat osobní návštěvou pobočky nebo volat do kontaktního centra pojišťovny Direct. Velkou výhodou u pojišťovny Direct je přívětívé odstoupení od smlouvy. Klienti nejsou vázáni dlouhými výpovědními lhůtami nebo sankcemi za odchod, což je také jeden z jejich marketingových tahů. Tato pojišťovna je natolik férová, že vám umožní bezkárný odchod k jiné pojišťovně.

Jaké služby pojišťovna Direct nabízí?

Pojištění vozidel

Společnost Direct nabízí klasické povinné ručení a havarijní pojištění. Řidič si rovněž může sjednat doplňkové služby, jako je úraz přepravovaných osob, vozy s mimořádnou výbavou a komplexního pojištění vozidla.

Životní a úrazové pojištění

Zdraví je to nejdůležitějš, co máme. Případy, kdy zdraví přestane sloužit, se může stát kdykoliv. Direct pojišťovna nabízí komplexní životní a úrazové pojištění pro každého. Její moderní přístup oceníte, pokud nejste zastánce čekání na spojení na lince na operátora nebo chození na prodejní místa a otálet, než příjdete na řadu.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Direct pojišťovna vyplácí také v nových cenách. Díky tomu za starý televizor obdržíte stejnou částku peněz, jako za nový. Je tedy jedno, jestli ji máte v ložnici nebo schovanou na půdě.

Cestovní pojištění

Díky různorodým pojistným balíčkům si najdou svoje i nároční cetsovatelé. V portfoliu Direct pojišťovny naleznete cestovní pojištění pro individuální cestovatele, rodiny nebo nadšence adrenalinových sportů. Direct poskytuje také celoroční cestovní karty, které zajistí bezpečí pro milovníky cestování.

Pojištění pro firmy

Direct poskytuje pojištění pro firmy a podnikatele na míru, jelikož nabízí široké spektrum rizik. Osobní přístup odborných specialistů zajišťuje maximální komfort, nejen pro každého živnostníka. Například pojištění odpovědnosti zahrnuje celou škálu profesí.

Informace

Recenze

Výhody

 

Nevýhody

 

Ukázat recenze ostatních pojišťoven