Allianz pojišťovna, a.s.

O pojišťovně

Allianz pojišťovna vstoupila na český trh v roce 1993. V současné době je u této společnosti pojištěno více než 1 200 000 klientů a je tak v současné době 3. největší pojišťovnou v Česku.

Allianz je evropská akciová společnost založena v roce 1890 v Berlíně. Allianz se sídlem v německém Mnichově patří do skupiny Allianz Group. V současné době působí ve více než 70 zemích a je největším pojišťovacím koncernem na světě. Společnost si klade za cíl nabídnout vždy to nejlepší, co je na trhu k dispozici.

Díky online službám, klienti ušetří cestu na prodejní místo nebo čekání na spojení s operátorem na telefonu. Své smlouvy si kontrolujete online a navíc můžete sledovat stav vyřízení Vaší pojistné události.

 

Jaké služby Allianz pojišťovna nabízí?

Pojištění vozidel

Allianz pojišťovna nabízí kromě povinného ručení také havarijní pojištění. Jedním z nejznámějších pojistných produktů je služba "Jezdím málo, platím málo", která zohledňuje příležitostné řidiče, kteří toho moc nenajezdí. Díky online klientské zóně má klient přehled o všech smlouvách a navíc má přístup k databázi servisů, či autopůjčoven, které může využít v případě pojistné události.

Cestovní pojištění

Allianz nabízí cestovní pojištění, které slouží k ochraně pojištěných osob při cestování v zahraničí nebo v Česku. V nabídce je krátkodobé pojištění, pojištění na opakované cesty i celoroční cestovní pojištění. V krátkodobém cestovním pojištění nabízí Allianz také variantu s neomezeným pojistným krytím, takže se klient nemusí strachovat, že by část výdajů musel doplácet z vlastní kapsy. V případě cesty do zahraničí si můžete pojistit: léčebné výlohy, odpovědnost za škody, zavazadla, úraz, stornovací poplatky, doplňkové asistenční služby a rizikové sporty. V případě cesty po Česku si můžete pojistit: odpovědnost za škody, zavazadla, úraz, stornovací poplatky a rizikové sporty.

Pojištění majetku a odpovědnosti

Allianz nabízí klientům také pojištění majetku a odpovědnosti. Kromě pojištění domácnosti si můžete pojistit dům, odpovědnost, atd. To ocení všichni klienti, kteří mají zájem zabezpečit svůj majetek. Pojištění zahrnuje všechna pojistná rizika, která potenciálně ohrožují movitý i nemovitý majetek, následky nahodilých událostí.

Úvěrové služby

Allianz zajišťuje ve spolupráci s bankami také zprostředkování hypoték, úvěrů a jejich refinancování.

Penzijní spoření

Allianz zajišťuje své služby také v oblasti penzijního spoření, které nabízí nejen soukromým osobám, ale také zaměstnavatelům.

Životní pojištění

Allianz nabízí služby životního a úrazového pojištění pro rodiny, jednotlivce i děti. Cenově ušetří klienti s menší pravděpodobností pojistné události, tedy klienti, kteří praktikují zdravý životní styl, získají slevu na pojistném. Oproti konkurenci je však pojišťovna Allianz více otevřená přijímat do pojištění klienty s horším zdravotním stavem.

Pojištění pro firmy

Allianz pojišťovna nabízí své služby také firmám a korporacím. Ať už jde o větší nebo menší podnikatelské subjekty, pojišťovna Allianz má pestrou nabídku služeb k výběru a dokáže tak nabídnout profesionální pojistnou ochranu.

 

Informace

Recenze

Výhody

Nevýhody

 

Ukázat recenze ostatních pojišťoven